Çeşitli suçlardan aranan 18 kişi yakalandı

Çeşitli suçlardan aranan 18 kişi yakalandı
Kayseri’de polis ekiplerince çeşitli suçlardan aranan 18 kişi yakalandı. 14 kişi serbest kalırken 4 kişi cezaevine teslim edildi.

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekipleri hakkında yakalama emri bulunan kişilerin yakalanmasına yönelik çalışmalara devam ediyor. Bu kapsamda yapılan çalışmalarda, hakkında, ‘Bina içerisinde muhafaza altına alınmış olan eşya hakkında hırsızlık' suçundan aranan ve toplamda 5 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan B.Y., ‘Kilitlenmek suretiyle muhafaza altına alınmış olan eşya hakkında hırsızlık’ suçundan aranan ve 5 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan ayrıca İldem Polis Merkezi Amirliği mıntıkasında meydana gelen ‘Otodan Hırsızlık’ evrakından firar İ.Ç., ‘Silahla tehdit’ suçundan aranan ve toplamda 3 yıl 9 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan M.D., ‘Şantaj’ suçundan aranan ve toplamda 2 yıl 1 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan A.A. isimli kişiyle birlikte çeşitli suçlardan aranan toplam 18 kişi yakalandı.

14 kişi işlemlerinin ardından mahkemeden ve savcılıkça serbest bırakılırken 4 kişi Gültepe Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.

PAYLAŞ
GÖNDER
×