Reklamı Kapat

Cemal Enginyurt, AK Parti iktidarını EYT ile vurdu

Cemal Enginyurt, AK Parti iktidarını EYT ile vurdu
Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, katıldığı tv programında EYT sorunu hakkında ezber bozan açıklamalarda bulundu.

“Belli ki EYT sorununu bu iktidar çözmeyecek” diyerek olası seçim sonrası oluşacak hükümeti işaret eden Enginyurt, ” EYT’nin ne olduğunu bilmiyor ülkenin Cumhurbaşkanı. Bu iktidarın EYT sorununu çözme diye bir derdi yok. Olması da mümkün değil.” dedi.

Enginyurt, şunları söyledi:


“Efendim EYT’lilerin sorunları ne olacak? Ya belli ki EYT’lilerin sorunlarını artık bu iktidar çözmeyecek. Çözmeyeceğini de söyledi Sn. Cumhurbaşkanı. ‘Neye mal olursa olsun, 38-41 yaşında emekşi olmak isteyenlere geçit vermeyeceğim’ dedi. Sn. Cumhurbaşkanı şu an en gencinin 47 yaşında olduğu Emeklilikte Yaşa Takılanların durumundan habersiz. EYT’nin ne olduğunu bilmiyor ülkenin Cumhurbaşkanı. 4447 sayılı yasa ile hakları gasp edildi. Evine ekmek götüremiyorlar. Çünkü yaşları geçti diye iş vermiyorlar. 38-41 yaşında emeklilik yok kardeşim. Bunların en genci 47 yaşında. Bu iktidarın EYT sorununu çözme diye bir derdi yok. Olması da mümkün değil.”

PAYLAŞ
GÖNDER
SP Melikgazi’de istifa depremi Fatih Erbakan’dan çarpıcı ‘erken seçim’ açıklaması Erbakan isyan etti: Böyle adaletsizlik olmaz! MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy: Ülkedeki problemleri biliyoruz "Milletin iradesini devletin idaresine dönüştürmenin mücadelesini veriyoruz" Davutoğlu’ndan zam tepkisi: Buna harç değil HARAÇ denir! Kayseri'deki cinayet ve intihar vakaları Meclis gündeminde Erbakan'dan 'dolar' uyarısı: Böyle giderse eski Türkiye'yi mumla ararız! Fatih Erbakan'dan 'ittifak' açıklaması İYİ Partili Yücel’den 'Muhalefet Susturuyor' iddiası Özhaseki: “ABD, AK Parti'yi İktidardan Göndermek İstiyor” KAZIM YÜCEL: PALASLILAR PİSLİK İÇİNDE YAŞIYOR Erbakan'dan 'dolar' yorumu: Dış güçler söylemi inandırıcı gelmiyor Ali Babacan’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a çok sert ekonomi eleştirisi Erdoğan: “Ekonomisi güçlü Türkiye’sine hiç olmadığımız kadar yakınız” BBP Hacılar İlçe Başkanı Çevrim: Bize düşen devletimizin yanında durmaktır Rasim Arı’dan Kayseri üstünden yeni polemik Özhaseki, ‘hakkımı helal etmiyorum’ dedi, yanıt Kılıçdaroğlu yerine bakın kimden geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu’ndan davacı olmaktan vazgeçti CHP’li Arık: Kayserimiz 17 yıldır yüksek hızlı tren masalıyla kandırılıyor CHP’Lİ Arık’tan AK Partili Nergis’e “makul” tekpi SP İl Başkanı Coşkun: Bu anlayış kabul edilemez Davutoğlu’ndan AK Partililere çağrı: Dilsiz şeytan olmayın! Bakan Akar: “Terörü bitirmekte kararlıyız” SP’li Aktaş’tan Mustafa Palancıoğlu’na taksi durakları eleştirisi
×