Reklamı Kapat

Çağdaş Atan, Beşiktaş yenilgisini konuştu, topu taraftara attı

Çağdaş Atan, Beşiktaş yenilgisini konuştu, topu taraftara attı
Kayserispor, Beşiktaş'a deplasmanda 1-0 mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından Teknik Direktör Çağdaş Atan basına açıklamalarda bulundu.

Teknik Direktör Atan, "Gerçekten bugün plana sadık kalarak, çalıştığımız her şeyi uygulayarak oynadık. Hücum presinde yaptıklarımızı bugün yapamadık ama rakibe az pozisyon vererek, 3-4 tane de pozisyon üretmişken maçı bitirebilirdik. Geliştirmekte olmamız gereken şeyler var. Çok çalışarak iyi yaptıklarımızı daha da işler hale getirmeye çalışacağız" dedi.

BASKILI BİR MAÇ OLDU

Çağdaş Atan, "Kayserispor adına ümit veren bir oyun vardı. Ismael çok çalışkan bir hoca. İyi hazırlanacaklarını düşünüyorduk. Takımı koruduğumuz için fiziksel ve oyunsal olarak ciddi çalışmalar yaptık. İki takımın da hazır halde olduğu bir 7'nci-8'inci hafta maçı gibi geçeceğini biliyorduk. Tempolu, temaslı, baskılı bir maç oldu" şeklinde konuştu.

TARAFTARA ÇAĞRI YAPTI

Transfer yapmadan sezona başlayan tek takım olduklarını kaydeden Teknik Direktör Atan, "Bizim tek transferimiz oyun gücü. Çok çalışarak oyuncularımızı geliştirmek istiyoruz. İyi yoldayız ama çalışmaya devam etmemiz gerekiyor. Biz bu duruma ateşten gömlek olarak bakmıyoruz. Biz oyunu, oyuncu üzerinden değil oyun üzerinden okumaya çalışıyoruz. Kupa finali oynamış, ligi rahat pozisyonda bitirmiş bir Kayserispor vardı önümüzde. Veda ettiğimiz oyuncular kontrolümüz dışında giden oyuncular oldu. Kadrodan memnunum. Sayısal olarak eksik olduğumuz pozisyonlar var. Çok ciddi sakatlıklar yaşamazsak, tam kadro devam ettiğimiz zaman zor bir sezon olacak ama gemiyi karaya sağ salim yanaştıracağımızı düşünüyorum. Bu stattaki ortamı Kayseri'de oluşturabiliriz. Taraftarı arkamıza alabilirsek başka işler yapabiliriz. Fedakarlık sezonu Kayseri için, şehirde iyi bir sinerji var. Bu hafta sonu onları maça bekliyorum" dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
×