Büyükşehir’in Uzaktan Eğitim Merkezi kurs kayıtları başladı

Büyükşehir’in Uzaktan Eğitim Merkezi kurs kayıtları başladı
Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin eğitim ve kültür faaliyetlerini yürüten kuruluşu KAYMEK’in Uzaktan Eğitim Merkezi (UZEM) biriminin kurs kayıtları başladı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş.’nin (KAYMEK) uzaktan eğitim imkânı sunan birimi UZEM, kurs kayıtlarını almaya başladı. Yıl içerisinde pek çok konuda kurslar düzenleyerek uzaktan eğitim imkânı sunan UZEM, aralarında lisan öğreniminden, sağlıklı yaşama, sınava hazırlıktan, sağlık sektörüne dair çok sayıda kurs kayıtlarına start verdi. Bu kapsamda ‘Genotip, İngilizce A2, İngilizce B2, YDS Vocabulary, Bilinçli Hamilelik ve Bebek Bakımı, Almanca Goethe Sınavı Hazırlık, Hasta Kabul İşlemleri ve Rusça Günlük Konuşma’ gibi dersleri içeren kurslar vatandaşlara açıldı.

‘KAYMEK UZEM ile Eğitimde Uzaklar Yakın Oluyor’ sloganı ile faaliyetlerine ara vermeden devam eden UZEM’in online yapılacak olan sanat ve mesleki eğitim kurslarına kayıt yaptırmak için, ‘www.kaymekonline.com’ adlı web adresinin ziyaret edilmesi gerektiği, kurslara ilişkin ayrıntılı bilgi ise ‘0 352 337 37 88’ numaralı telefondan öğrenilebilecekleri belirtildi.

231 KURSTA TOPLAM 28 BİN 838 ÖĞRENCİYE SINAVLARA HAZIRLIK SÜRECİNDE ÜCRETSİZ EĞİTİM

2020 yılından itibaren KAYMEK UZEM, uzman eğitimci kadrosu ile 231 kurs açarak toplam 28 bin 838 öğrenciye LGS, YKS, KPSS ve E-KPSS gibi sınavlarda ücretsiz eğitim imkânı sağladı.

Türkiye’deki belediyelerde ilk ve tek uygulama olan KAYMEK UZEM ile zaman ve mekâna kısıtlı kalmadan eğitim fırsatı tanıyan Büyükşehir Belediyesi, uzaktan eğitim ile kursiyerlerin derslere canlı olarak ve videolar vasıtası ile ulaşabilmelerini imkân sunuyor.

PAYLAŞ
GÖNDER
ERÜ, THE Genç Üniversiteler Dünya Sıralamasında İlk 500 Üniversite Arasında ERÜ, THE 2024 Asya Üniversiteleri Sıralamasında İlk 500’de NNYÜ’de Ulusal Sağlık Bilimleri Kongresi Yapıldı ERÜ Patent Tescil Başvurusu’nda İlk 4’te Yerini Aldı 18. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Kayseri Bölge Yarışması Sergi Açılışı gerçekleştirildi Kayseri Üniversitesi, İşgücü Piyasalarında İhtiyaç Duyulan Alanlarda Eğitim Veriyor KAYÜ Rektörü, Çok Kitap Okuyan Öğrencileri Ödüllendirdi “Kayseri’de tekli eğitime geçilmesi için en az 15 okula daha ihtiyaç var” ‘Okul Öncesi Eğitimin Sorunları ve Çözüm Önerileri’ Çalıştayı gerçekleştirildi Erciyes Üniversitesi ile Gazi Üniversitesi Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı Kayseri Üniversitesi ile Osman Ulubaş Köşk Anadolu Lisesi Arasında İki Ayrı Protokol İmzalandı Rektör Prof. Dr. Altun, Uluslararası Öğrenciler ile Buluştu Eğitimci Merve Gülcemal, ERVA'da 'Edeb'i Anlattı ERÜ, Sürdürülebilirlik 2024 Sıralamasında 8. Oldu ERÜ Tarafından Düzenlenen 5. Araştırma ve İnovasyon Çalıştayı Sona Erdi ERÜ’de Araştırma Dekanlıkları Çalıştayı Düzenlendi Altun: “Araştırma merkezlerimiz üniversitemizin yukarıda kalmasına katkı sağladı ERÜ Malezya’daki 3 Üniversite ile İş Birliği Yapacak ERÜ’ye TÜBA’dan 3 Ödül AGU¨ O¨gˆretim U¨yesi Dr. Erdem’e U¨stu¨n Bas¸arılı Genc¸ Bilim I·nsanı O¨du¨lu¨ NNYÜ’de “Diş Hekimleri İçin Sağlıklı Yaşam Rehberi” sempozyumu Deprem Bölgesinden Kayseri’ye gelen öğretmenlere, Öğretmenler Günü yemeği ERÜ Araştırma Üniversiteleri Sıralamasında Devlet Üniversiteleri Arasında 8. Sırada Yer Aldı Erciyes Üniversitesi, ORA-KAF’23'e Ev Sahipliği Yapacak Bakan Yusuf Tekin: “Eğitimin başlangıç noktası ailedir”
×