BÜYÜKŞEHİR’DEN İKİ AYRI İHALE

BÜYÜKŞEHİR’DEN İKİ AYRI İHALE
Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin muhtelif yerlerinde bulunan toplam 8 adet arsa düzenlenecek 2 ayrı ihale ile satılacak.

Mülkiyeti Kayseri Büyükşehir Belediyesi'ne ait olan, şehrin muhtelif yerlerindeki 3 adet arsa, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 37. maddesi gereğince yapılacak “Kapalı Teklif Usulü” ihale ile satılacak. Anbar’daki 3.750.000 TL’lik muhammen bedelli konut, Cırkalan’daki 4.000.000 TL’lik muhammen bedelli ticaret ve Yeşilyurt’taki 4.100.000 TL’lik muhammen bedelli ticaret arsası için 8 Şubat 2022 Salı günü saat 14.00’te yapılacak ihale Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda gerçekleştirilecek.
Yine Mülkiyeti Kayseri Büyükşehir Belediyesi'ne ait olan şehrin muhtelif yerlerinde bulunan toplam 5 adet arsa, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesi gereğince yapılacak “Açık Teklif Usulü” ihale ile satılacak.
Yatırıma uygun olarak diğer arsa alanları olan Pervane’deki 950.000 TL’lik muhammen bedelli ticaret, yine Pervane’deki 1.350.000 TL’lik muhammen bedelli ticaret, Erciyes’teki 1.500.000 TL’lik muhammen bedelli günü birlik tesis alanı, Konaklar’daki 1.750.000 TL’lik muhammen bedelli konut ve Kötügöller’deki 2.950.000 TL’lik muhammen bedelli ticaret arsası için 8 Şubat 2022 Salı günü saat 14.30’da yapılacak ihale Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda gerçekleştirilecek.
İhaleye girmek isteyenler, geçici teminatları yatırarak ihaleye katılabilecekler. İhaleyle ilgili daha detaylı bilgi, Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Daire Başkanlığı Gelir Şube Müdürlüğü'nden edinilebilecek.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kocasinan Akademi’nin yıl sonu sergisi çok beğenildi KASKİ, Yeni Sanayi'de Altyapı Hatlarını Güçlendiriyor Başkan Büyükkılıç, 13 Milyon Tl'lik Projede 3 Bin 200 Adet Küçükbaş Hayvan Dağıttı İletişim Küresi'nde Kayseri Kariyer Günleri Başladı Başkan Çolakbayrakdar, 50 yıllık sorunu çözüme kavuşturdu Vali Gökmen Çiçek: “Develi çok daha fazla hizmeti hak eden bir ilçe” Müze Özendirme Yarışması’ndan Ahi Evran Esnaf ve Sanatkârlar Müzesi’ne ödül Kocasinanlı öğrenciler, Çanakkale yolcusu Büyükşehir, 3 Bin 200 Küçükbaş Hayvan Dağıtımına Başlıyor Başkan Yalçın’dan vergi hatırlatması: “Son gün 31 Mayıs” 50 Günde 50 Bin!... Büyükşehir-Hayırsever işbirliğinde yeni bir projede daha Kocasinan Akademi’den göz kamaştıran yıl sonu sergisi açıldı KASKİ, Yemliha Mahallesi'ndeki Kanalizasyon Sorununu Çözdü Kayseri Ulaşım A.Ş.'den Parkomat Alanlarında Yeni Uygulama Kocasinan Akademi’den yıl sonu sergisi Büyükşehir'den "Empati Parkuru" Kocasinan Akademi Mimarsinan Spor Tesisine muhteşem açılış Talas’ta gezi otobüsüyle 19 Mayıs coşkusu Develi’de ‘fidanlar çürümeye terk edildi’ iddiası Kocasinan Gençlik Kulübü, Kuşçu Marina’da gençlere eşsiz bir gün yaşattı Büyükşehir'den Çarşıya Estetik Dokunuş Başkan Büyükkılıç'tan Kayserililere Muhteşem 19 Mayıs Kutlaması Kocasinan Akademi Mimarsinan spor tesisi açılıyor Büyükşehir, 3 Bin 200 Küçükbaş Hayvanın Dağıtımı İçin 16 İlçede Kuraları Tamamladı
×