Reklamı Kapat

BÜYÜKŞEHİR’DEN 5 BİN 500 ÖĞRENCİYE DESTEK

BÜYÜKŞEHİR’DEN 5 BİN 500 ÖĞRENCİYE DESTEK
Kayseri Büyükşehir Belediyesi, eğitime desteğini artırarak devam ettiriyor. Genç KAYMEK Gençlik Merkezleri, 11 tesiste yaklaşık 5 bin 500 öğrenci ile yeni döneme başladı.

Genç KAYMEK Gençlik Merkezleri, 2019-2020 eğitim ve öğretim dönemini 1 Ekim itibarıyla açtı. 11 tesiste yaklaşık 5 bin 500 öğrenci ve 83 öğretmen ile eğitime başlayan Genç KAYMEK, 4.sınıftan, üniversite hazırlık gruplarına kadar öğrencilere eğitim desteği veriyor.

Genç KAYMEK Gençlik Merkezleri, öğrencilere sadece eğitim desteği vermekle kalmıyor, onların daha sosyal bireyler olması için de çalışmalar gerçekleştiriyor. Genç KAYMEK’te akademik derslerin yanı sıra öğrencilerin yetenekleri de belirleniyor ve bu yetenekler doğrultusunda kulüp faaliyetlerine yönelmeleri sağlanıyor. Genç KAYMEK’in Kültür ve Edebiyat Kulübü, Spor Kulübü, Doğa ve Çevre, Kulübü, Bilim-Fen ve Teknoloji Kulübü, Tarih Kulübü, Sanat Kulübü ve Akıl Oyunları Kulübü dönem boyunca çeşitli sosyal sorumluluk projelerine de katılıyor.

PAYLAŞ
GÖNDER
Erciyes Teknopark’tan Kişisel Verilerin Korunması Eğitimi ERÜ ile Nicolae Testemitanu State University of Medicine and Pharmacy arasında 'Akademik İşbirliği ERÜ Rektörü Çalış’tan, Yurt Müjdesi ERÜ Rektörü Çalış, Uluslararası Öğretim Üyeleri İle Bir Araya Geldi Kayseri Şeker'den Develi'deki çiftçilere eğitim semineri AGÜ’de, V. Yaşam Bilimleri Kongresi Bakan Selçuk: “Öğrencilerimizin atölyeler ile tecrübe edinmesi bizim için önemli” ERCİYES KOLEJİ KAYSERİ PARK'TA SERGİ DÜZENLEDİ KAYMEK yeni döneme başladı ERÜ Öğr. Üyesi Şatana’ya İngiliz Kraliyet Mühendislik Akademisi ve Newton Fonu'ndan Ödül ERÜ’de “2. Araştırma ve İnovasyon Çalıştayı” Sona Erdi 3. Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi başladı Velilere ‘Karne’ uyarısı Kayseri'de 309 bin öğrenci karne heyecanı yaşayacak NNYÜ'de yüksek lisans program başvuruları başladı ERÜ Öğretim Üyeleri TÜBA Uluslararası Akademi Ödülerini aldı Vali Günaydın ile Hayırsever Altuntaş Ailesi Arasında Okul Protokolü İmzalandı BÜYÜKŞEHİR’DEN HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ ERÜ’nün TÜBA Akademik Ödülleri Başarısı Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Marka Okul Olacak Başkan Büyükkılıç, okul ziyaretlerini sürdürüyor KAYÜ, ERASMUS + ECHE Beyannamesi’ni Aldı Kadir Has Ortaokulu Öğrencileri Ankara'yı Gezdi TEMA Kayseri Proje Öğretmenleriyle Buluştu Engelli çocuklar, ERÜ öğrencileriyle gönüllerince eğlendi
×