Büyükkılıç, Özhaseki İle Birlikte Gençlerle Buluştu

Büyükkılıç, Özhaseki İle Birlikte Gençlerle Buluştu
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile birlikte AK Parti Kayseri Gençlik Kolları’nın düzenlediği “Gençlik Buluşması”nda gençlerle buluştu.

AK Parti Kayseri İl Gençlik Kolları’nın Talas Paraşüt Alanı’nda düzenlediği “Gençlik Buluşması”na Başkan Büyükkılıç’ın yanı sıra, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Lokman Ertürk ve TBB Genel Sekreteri Birol Ekici, AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan ve gençler katıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde bir taraftan yatırımlar yapıldığını, bir taraftan da savunma sanayisinin güçlendirildiğini, ayrıca araştırma geliştirme çalışmaları gerçekleştirildiğini vurgulayarak, yerel yönetimlerin gençler için de çok güzel işlere imza attığını ifade etti.

BÜYÜKKILIÇ’TAN “DOĞUM GÜNÜ” HEDİYESİ

Programda, doğum günü olan Ahmet isimli gence sürpriz doğum günü pastası kesildi. Başkan Büyükkılıç, doğum günü olan gence bir saat hediye ederken, Özhaseki de Nisan ayında doğan kim varsa isimlerinin yazılıp, Başkan Büyükkılıç tarafından hediye verilmesini talep etti. Başkan Büyükkılıç, “Burada bulunan ve Nisan ayında doğan kim varsa ismini yazdırsın, hediyesini verelim. Bu vesileyle Kadir Gecenizi de tebrik ediyoruz” dedi. Büyükkılıç’a bu davranışından dolayı, gençler tarafından alkışlarla teşekkür edildi.

Programda Başkan Büyükkılıç’a vatandaşların yoğun ilgisi olurken, Büyükkılıç, ailelerle ve gençlerle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

İFTARINI KARAKİMSE’DE YAPTI

Başkan Büyükkılıç, ayrıca geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden Kayseri Şeker Fabrikası Sosyal İşler ve İç Hizmetler Müdürü Adem Özbek’in ruhuna Karakimse Mahallesi’nde verilen iftar yemeğine katıldı.

AK Parti Kayseri İl Başkanlığı tarafından merhum Adem Özbek anısına düzenlenen vefa sofrasına AK Parti Genel Merkez Koordinatörü Kurtcan Çelebi, AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ile birlikte katılan Başkan Büyükkılıç, Özbek ailesine bir kez daha baş sağlığı diledi.

Başkan Büyükkılıç, teravih namazını da Belsin Latif Başkal Camisi’nde kılarken, namaz sonrası vatandaşlarla sohbet etti. Ayrıca namazın ardından Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından cami cemaatine halka tatlı ikram edildi.

PAYLAŞ
GÖNDER
MHP’li Özdemir Millet İttifakını orman yangınlarındaki tavırlarıyla ilgili topa tuttu Çetin Arık’tan Bakan Nebati’ye: Anlaşılan sayın bakan hala uyanamamış Vekil Özdemir’den 3 ilçeye bütçe desteği Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma toplantıları 25-26 Haziran’da yapılacak İYİ Parti Kocasinan, Argıncık’ta mahallenin sorunlarını gündeme getirdi YRP Başkanı Narin: “İlk seçimde iktidar olup, 1 yılda sorunları çözeriz” BBP'li Ulus: Müslüman Türk Milleti'nin genlerine karşı savaş açıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan 2 Temmuz’da Kayseri’de Saadet Partisi Kocasinan’da görev değişimi Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesinden polise atılan tokata sert tepki MHP Kadın Kolları Eski Genel Başkanı Şennur Şenel defnedildi Mehmet Özhaseki, siyaseti bırakacağı ile ilgili algılara ve yalanlara cevap verdi YRP Başkanı Narin: “Belediyecilik, park, bahçe ve tribüne oynamak değildir” SAADET’TEN DİKKAT ÇEKEN PROTESTO AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’den “bırakıyor” açıklaması BBP 7/24 sahada!.. Sanayi esnafını dinlediler, esnafın sorunlarını not aldılar MHP’li Özdemir: Kıbrıs Türk'tür, Türk kalacaktır Fatih Erbakan öyle bir şey dedi ki gönülleri okşadı Cumhurbaşkanı Erdoğan Kızılcahamam kampında ne mesaj verdi? YRP’den imalı açıklama: ‘Zamlar konserlerle kutlanıyor’ SP’den iddia: Hacılar’daki sağlık sorunu çözülmüyor Çetin Arık, “Bu bir memleket meselesi” 6’lı Masada 4. kez ne konuşuldu? Fatih Erbakan’dan ‘Melek Mosso’ açıklaması 6’lı Masa Gelecek Partisi’nde toplanacak
×