Büyükkılıç: “Önümüzdeki dönem de tekrardan 17-0’a hazırız”

Büyükkılıç: “Önümüzdeki dönem de tekrardan 17-0’a hazırız”
AK Parti Kayseri İl Teşkilatı’nca düzenlenen Teşkilat Buluşması’nda konuşan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Birlik beraberlik ve dayanışmamızdan ötürü bütün teşkilatımızı tebrik ediyorum. Yıllardır hizmet ettiğimiz bu anlayış içerisinde söylüyoruz ki; Kayseri, Cumhur’un kalesidir. Bu çalışmaları da tüm ilçelerimizde yapmak suretiyle tekrardan kendimizi kanıtlayacağız. Sizlere minnettarız, desteklediniz ve ‘17-0’ dediniz. Bizler, sizleri mahcup etmedik, inşallah önümüzdeki dönemde de tekrardan 17-0’a varız” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Kayseri İl Teşkilatı’nca yerel seçimler kapsamında ‘Teşkilat Buluşması’ programı gerçekleştirildi. Programa; Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Seyit Demirezen, ilçe belediye başkanları, il başkan yardımcıları, ilçe başkanları ve partililer katıldı.
‘KAYSERİ, CUMHUR’UN KALESİDİR’
Kayseri’nin Cumhur İttifakı’nın kalesi olduğunu ifade eden ve 5 yıl önce olduğu yeniden 17 belediyeyi de kazanacaklarını vurgulayan Başkan Büyükkılıç, “Gerçekten teşkilatımızın her kademesinde adeta yıllarca hizmet etmiş olan hiçbir kardeşimizi dışlamamak suretiyle bir araya geldik. Bu noktada birlik beraberlik ve dayanışmamızdan ötürü bütün teşkilatımızı tebrik ediyorum. Yıllardır hizmet ettiğimiz bu anlayış içerisinde söylüyoruz ki; Kayseri, Cumhur’un kalesidir. Bu çalışmaları da tüm ilçelerimizde yapmak suretiyle tekrardan kendimizi kanıtlayacağız. Sizlere minnettarız, desteklediniz ve ‘17-0’ dediniz. 16 ilçe belediye başkanımızla el ele vererek, kimseyi ayrıştırmadan ve ötekileştirmeden gereğini yapmaya çalıştık. Bizler, sizleri mahcup etmedik, inşallah önümüzdeki dönemde de tekrardan 17-0’a varız” diye konuştu.
‘KAYSERİ, YILDIZLARLA DOLU 5 YIL DAHA YAŞAYACAK’
Kayseri’de istikrarın sürmesi adına ilçe belediye başkanlarıyla büyükşehirin uyum içerisinde çalışması gerektiğini söyleyen İl Başkanı Fatih Üzüm, 16 ilçe belediyesi ve büyükşehir olmak üzere 17 belediyeyi yeniden kazanacaklarını ifade ederek “Bizlerin maceraperestlere, hayal tüccarlarına, acemilere Kayseri’de verilecek bir tek dahi oy yok. Gerçek belediyecilik, Cumhur İttifakı’dır. Bizler teşkilatlarımıza, gençlik ve kadın kollarımıza çok değer veriyoruz. 17-0’ın olduğu yerde muhalefet bunu anlayamaz, öğrenemeyecekler de, yine kazanacağız. Bizim bütün il ve ilçelerde adaylarımız tektir, başka aday yoktur. AK Parti logosunun bulunduğu yerde AK Parti’ye, Milliyetçi Hareket Partisi’nin olduğu yerde Milliyetçi Hareket Partisi’ne gönül rahatlığıyla oyumuzu vereceğiz. Allah’ın izniyle tekrardan 17-0 yapacağız. Kayseri’de istikrarın sürmesi, belediye başkanlarımızın büyükşehir ile birlikte uyum içerisinde çalışması için çok önemlidir. Nasıl ki bütün ilçelere hizmet edildiyse ve kalkındırılmışsa buradaki 16 belediye başkanımız ve Başkan Büyükkılıç’ın önderliğinde, teşkilatımızın da destekleriyle Kayseri, yıldızlarla dolu 5 yıl daha yaşayacak” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
MHP’li Özdemir’den bir günde 8 soru önergesi Haziran ayının en sevilen bakanı Özhaseki Bekir Ulu, Türkiye İttifakı Partisi Talas İlçe Başkanı Olarak Atandı Pınarbaşı’nda 35 yıl sonra yeniden CHP kazandı Genç, “Islak imzalı tutanaklarımıza göre 289 oy farkla seçimi kazandık” Akar: “Büyük ve güçlü Türkiye olmak için çalışmalarımız devam ediyor” Erbakan: “Kayseri’de 100’e yakın AK Partili Yeniden Refah Partisi’ne Katılacak" Özdemir: “Çağrı karşılıksız kalmayacaktır” Bakan Özhaseki, Başkan Büyükkılıç ile Pınarbaşı'ya Çıkarma Yaptı Bağcıoğlu ve Genç, ‘Şehit Komandolar Durağı’nda… Bahçeli, “Menduh Uzunluoğlu ile Pınarbaşı ilçemiz yola devam diyecektir” MHP’li Özdemir’den Pınarbaşı’na 2 ayrı müjde! MHP: Yavaş, Pınarbaşı’nda Umduğunu Bulamadı CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç: “Pınarbaşı’nın nüfusu azaldı” Mansur Yavaş’tan Başkan Büyükkılıç’a gönderme CHP’li Özgür Özer: “Vatandaşın yanında olan başkanlar yerel seçimleri kazandı” Milletvekili Dursun Ataş: “İktidar, ithalata dayalı politikasıyla Türk çiftçisini ağlatmaktadır” Büyükkılıç, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na Katıldı Milletvekili Aşkın Genç: “Pınarbaşı’nın Deniz Yağan başkanımıza desteği tam” MansurYavaş, Kayseri’ye geliyor Milletvekili Genç Sarımsaklı Mahallesi vatandaşlarının sorunlarını meclise taşıdı Vekil Çopuroğlu, hükümet konakları talebini Bakan Yerlikaya’ya iletti Felahiye Belediye Başkanı Güleser: “6 kuruş borcumuz yok dediler, 6 milyon borç var” Eski İl Başkanı Ataman İYİ Parti’den istifa etti Kazım Yücel, İYİ Parti GİK listesinde yer aldı
×