Büyükkılıç, itfaiyecilerle buluştu

Büyükkılıç, itfaiyecilerle buluştu
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Erkilet İtfaiye Amirliği’ni ziyaret ederek itfaiyecilerin taleplerini dinledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, kurum ziyaretlerine Erkilet İtfaiye Amirliği ile devam etti. İtfaiye personeli ile kahve içerek sohbet eden Büyükkılıç, mesleklerinde kazasız belasız kolaylıklar diledi. İtfaiyeciliğin zor riskli bir iş olduğunu vurgulayan Büyükkılıç, “Bizler de sizlerle birlikte vakit geçirelim, sizlere moral olalım dedik. Hepinize sağlıklı, başarılı ve kazasız belasın mesailer diliyorum” dedi.

TÜM CANLARI KURTARMAK İÇİN MÜCADELE EDİYOR

Büyükşehir İtfaiye Teşkilatı, 17 istasyon, 53 araç ve 294 personel ile hizmet veriyor. Ekipler, yangın ve doğal afetlerin yanı sıra, tehlikeye düşmüş tüm canlıların canlarını korumak ve kurtarmak için de canla başla çalışıyor.

PAYLAŞ
GÖNDER
Büyükşehir'den 16 İlçede 714 Muhtara Eğitim Büyükşehir, Ana Arterdeki Yol Genişletme ve Şerit Düzenleme Çalışmalarını Tamamladı Talas, ‘Maharetli Ellerle’ Kışa Merhaba Diyor Büyükkılıç, Toplu Ulaşım Şoförleri ile Buluştu İncesu Kızılören’de alt ve üst yapı çalışmalarında sona yaklaşıldı Talas’ta Yalnızca 3 Aralık Değil, Her Gün Engellilere Özel Büyükkılıç'tan 5 İlçenin Faydalanacağı 30 Milyon TL'lik Katı Atık Transfer İstasyonu Yatırımı Mevlana Meydanı Ağaçlandırılıyor Büyükkılıç: "Hayırseverler Şehri Kayseri'ye Yakışır Hizmet" KAYMEK'ten Teknofest Gençliğine Büyük Destek TALAS KIRSALINDA KASAPLIK KURSU Büyükkılıç, Halk Otobüsçüleri İle Kucaklaştı Yahyalı Belediyesi Sözleşmeli Personellerinden Teşekkür Ziyareti Destek Talas’tan Üretmek Kadınlardan Başkan Büyükkılıç, Yapımı Devam Eden Kayadan Oyma Müzeyi İnceledi Büyükşehir'in "Dadaloğlu" Temalı 5'inci Şiir Yarışması Sonuçlandı Talas’tan Çocuklara Özel Bağlama Kursu Başkan Büyükkılıç'ın Örnek Projelerine İlgi ve Takdir Sürüyor Büyükşehir Spor A.Ş. ile Yüzlerce Kadın Ritmi Yakaladı '14 Ev ve Asurlu Tüccarların Mahallesi Projesi’nde çalışmalar sürüyor Talas Kara Kışa Hazır Büyükşehir, Peyzaj Çalışmaları İle Kent Estetiğini Artıyor Kayseri’de Mustafa Kemal Paşa Bulvarı çalışması tüm hızıyla sürüyor Başkan Büyükkılıç'tan ERÜ'de Aşure İkramı TALAS'TA HAFTA SONU VERGİ MESAİSİ
×