Reklamı Kapat

Bursa Model Fabrika Projesi Yerinde Ziyaret Edildi

Bursa Model Fabrika Projesi Yerinde Ziyaret Edildi
Kayseri’de kurulum süreci devam eden “Kayseri Yetkinlik ve Dijital Dönüşüm Merkezi -Model Fabrika” çalışmaları kapsamında Kayesri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Sarıalp, Genel Sekreter Yardımcısı Tolga Gökşen, Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Köksal, Abdullah Gül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr.İbrahim Akgün, Abdullah Gül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr.V.Çağrı Güngör tarafından oluşan heyetle Bursa Ticaret ve Sanayi Odası koordinasyonunda faaliyet gösteren Bursa Model Fabrika projesi yerinde incelendi.

Heyetimiz Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr.Cüneyt Şener, Yönetim Kurulu Üyesi Muhsin Koçarslan, Genel Sekreter Vekili Okay Civelek ve BUTEKOM Genel Müdürü Dr.Mustafa Hatipoğlu tarafından karşılandı. Heyetimiz Model Fabrika ile Bursa Sanayi ve Ticaret Odası tarafından yürütülen proje faaliyetleri hakkında incelemelerde bulundu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Türkiye’nin en büyük 2. mobilya ihracatçısı Kilim'den istihdama katkı Tahir Nursaçan: Kayseri Sanayicisi Pahalı Elektrik Kullanmıyor Kayseri OSB İtfaiye Filosu Gücüne Güç Katıyor Bursa Model Fabrika Projesi Yerinde Ziyaret Edildi KİGDER’in Desteklediği Mikrokredi Yine Umut Oldu KAYSERİ ŞEKER’DEN “TARİHİ GENEL KURUL” KAYSO ve ORAN Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri için el sıkıştı Beydeğirmeni Projesi’nde 2. Grup talep toplama başladı KAYSO Başkanı Büyüksimitci, Kayseri İl ve İlçelerdeki Odaları Ziyaret Etti Büyüksimitçi: “Elektrik Fiyatlarının Öngörülebilir Olması Rekabet Gücümüzü Artırır” Beydeğirmeni'nde yatırım başlıyor Madencilik Sektörü KAYSO’da Masaya Yatırıldı KAYSO’da AB ve Uluslararası Hibe Fonları Eğitimi İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Vali Günaydın Başkanlığında Yapıldı KAYSO Başkanı Büyüksimitci, Nevşehir ve Kırşehir’de Oda ve Borsaları Ziyaret Etti Hizmet İş Sendikası Pınarbaşı Belediyesi toplu sözleşmede anlaştı Macar Büyükelçi Kayseri OSB’ni Ziyaret Etti 2020'de Hazır! Genç Girişimcilerden Almanya Çıkarması Endonezya Ankara Büyükelçisinden, ERÜ Rektörü Çalış’a Ziyaret “SAHABİYE BİZİM PRESTİJ PROJEMİZ” Kayseri OSB’de “Endonezya İş Forumu 2019” Gerçekleştirildi KAYSO Başkanı Büyüksimitci, Yozgat'ta oda ve borsaları ziyaret etti İncesu Belediyesi'nde TİS Tamam KİGDER Başkanı Dr. Karaoğlu’nun da Desteklediği Mikrokredi Umut Oldu
×