Bünyan'da ulaşıma fırtına engeli

Bünyan'da ulaşıma fırtına engeli
Kayseri'nin Bünyan ilçesinde fırtına sebebiyle meydana gelebilecek can ve mal kayıplarının olmaması için, Bünyan Belediyesi Bünyan-Musaşeyh yolunun ulaşıma kapatıldığını duyurdu.

Kayseri Bünyan - Musaşeyh yolu hava şartlarında yaşanan fırtına ve tipiden dolayı can ve mal güvenliği nedeniyle trafiğe kapatıldı. Vatandaşlar ihtiyaç durumunda alternatif Karacaören - Sultanhanı güzergahında ulaşım sağlayacak. Bünyan Belediyesi, ilçede yaşayan vatandaşların ihtiyaç olmadığı sürece gece boyunca evlerinden çıkmaması konusunda uyarıda bulundu. Bünyan Belediyesinden yapılan açıklamada: "Bünyan-Musaşeyh yolu yaşanan fırtına ve tipi nedeniyle can ve mal güvenliğiniz için Jandarma ve ekiplerimiz işbirliği ile ulaşıma kapatılmıştır. İhtiyaç durumunda alternatif Karacaören-Sultanhanı güzergahından ulaşım sağlayabilirsiniz. İhtiyaç durumu hasıl olmadığı sürece gece boyunca evlerinizden çıkmamanız önemle rica olunur" ifadeleri kullanıldı.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kocasinan Akademi’nin yıl sonu sergisi çok beğenildi KASKİ, Yeni Sanayi'de Altyapı Hatlarını Güçlendiriyor Başkan Büyükkılıç, 13 Milyon Tl'lik Projede 3 Bin 200 Adet Küçükbaş Hayvan Dağıttı İletişim Küresi'nde Kayseri Kariyer Günleri Başladı Başkan Çolakbayrakdar, 50 yıllık sorunu çözüme kavuşturdu Vali Gökmen Çiçek: “Develi çok daha fazla hizmeti hak eden bir ilçe” Müze Özendirme Yarışması’ndan Ahi Evran Esnaf ve Sanatkârlar Müzesi’ne ödül Kocasinanlı öğrenciler, Çanakkale yolcusu Büyükşehir, 3 Bin 200 Küçükbaş Hayvan Dağıtımına Başlıyor Başkan Yalçın’dan vergi hatırlatması: “Son gün 31 Mayıs” 50 Günde 50 Bin!... Büyükşehir-Hayırsever işbirliğinde yeni bir projede daha Kocasinan Akademi’den göz kamaştıran yıl sonu sergisi açıldı KASKİ, Yemliha Mahallesi'ndeki Kanalizasyon Sorununu Çözdü Kayseri Ulaşım A.Ş.'den Parkomat Alanlarında Yeni Uygulama Kocasinan Akademi’den yıl sonu sergisi Büyükşehir'den "Empati Parkuru" Kocasinan Akademi Mimarsinan Spor Tesisine muhteşem açılış Talas’ta gezi otobüsüyle 19 Mayıs coşkusu Develi’de ‘fidanlar çürümeye terk edildi’ iddiası Kocasinan Gençlik Kulübü, Kuşçu Marina’da gençlere eşsiz bir gün yaşattı Büyükşehir'den Çarşıya Estetik Dokunuş Başkan Büyükkılıç'tan Kayserililere Muhteşem 19 Mayıs Kutlaması Kocasinan Akademi Mimarsinan spor tesisi açılıyor Büyükşehir, 3 Bin 200 Küçükbaş Hayvanın Dağıtımı İçin 16 İlçede Kuraları Tamamladı
×