Bunaltıcı sıcaklıklar klima satışlarını artırdı

Bunaltıcı sıcaklıklar klima satışlarını artırdı
Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte klima satışları da arttı. Vatandaşlar evlerinin daha serin ve konforlu olması için klima satışı yapan mağazaların yolunu tutuyor. Sıcaklıkların artmasıyla birlikte klima satışlarında artış yaşandığını dile getiren Profilo Mağazası Müdür Yardımcısı Ümit Altıntepe, “Ev tipi klimalar bu sene daha çok rövanşta” dedi.

Bunaltıcı sıcak havalarda bulundukları ortamlarda serinlemek isteyen vatandaşlar klima satıcılarının yolunu tutuyor. Yaz aylarında Kayseri’de klima satışlarının hızlandığı ifade eden Profilo Mağazası Müdür Yardımcısı Ümit Altıntepe, “İnsanlar kapalı ortamlarda daha serin ve konforlu hissetmek istedikleri için klima satışlarımız oldukça fazla” dedi.

‘EV TİPİ KLİMALAR BU SENE DAHA ÇOK RÖVANŞTA’

Klimanın soğutacağı alana göre değişiklik gösterdiğini anlatan Altıntepe, “ Yaz aylarının gelmesiyle birlikte klima satışları hat safhada. Bunun nedeni de yaz sıcaklarının bunaltıcı seviyede seyretmesi. İnsanlar kapalı ortamlarda daha serin ve konforlu hissetmek istedikleri için klima satışlarımız oldukça fazla. Profilo servisimiz evlere gelerek doğru klima tercihini yapmanızda yardımcı oluyor. Her odaya her klima olmuyor. Klimaların 9 binliği, 10 binliği, 24 binlik gücü sevilerinde klimalarımız mevcut. Servisteki arkadaşlarımız evinize en uygun klima seçiminde yardımcı oluyorlar. Ev tipi klimalar bu sene daha çok rövanşta” ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ
GÖNDER
×