Reklamı Kapat

Bilal Erdoğan Kayseri'de hangi tesisi hizmete açacak?

Bilal Erdoğan Kayseri'de hangi tesisi hizmete açacak?
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu, Okçular Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi Bilal Erdoğan, yarın bir dizi açılış ve etkinliklere katılmak üzere Kayseri'ye gelecek.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan bilgilendirmede, "Büyükşehir Belediyesi ve Spor Toto işbirliğiyle yapımı tamamlanan Geleneksel Sporlar, Binicilik ve Okçuluk Tesisi açılış töreni, Okçular Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi Sayın Bilal Erdoğan ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Memduh Büyükkılıç’ın katılımlarıyla

Anadolu Harikalar Diyarı, Bilim Merkezi yanında yapılacak açılış programı saat 11.30'da gerçekleştirilecek.

BÜYÜKKILIÇ, TESİS HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Geleneksel Sporlar Binicilik ve Okçuluk Tesisi’nin, Açık Hava Takımlar Türkiye Şampiyonası ile açılacağını söyledi. Spor Toto Başkanlığı’nın da destekleriyle yapımı tamamlanan tesisin Anadolu Harikalar Diyarı yanında hizmet vereceğini belirten Başkan Büyükkılıç, "Tesiste, 44 bin 500 metrekare arsa alanı, 5 bin metrekare toplam kapalı inşaat alanı ve 17 bin metrekare toplam açık inşaat alanı içerisinde sosyal tesis, çok amaçlı spor salonu, atlı okçuluk açık manej, olimpik okçuluk açık ve kapalı saha, açık ve kapalı kültürel-sosyal alanlar, kapalı ve açık güreş alanları, açık festival çayırı, yem ve malzeme depoları ve tavlalar yer alacak." dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
×