BBP'li Ulus: Müslüman Türk Milleti'nin genlerine karşı savaş açıldı

BBP'li Ulus: Müslüman Türk Milleti'nin genlerine karşı savaş açıldı
Büyük Birlik Partisi Kocasinan İlçe Başkanı Mehmet Ulus, son günlerde birilerinin Müslüman Türk Milletine karşı sinsi planlar içinde olduğunu belirtti.

Özgürlük kılıfı adı altında Müslüman Türk Milleti'nin genlerine karşı savaş açıldığını belirten Ulus, " Hangi mensubun üyeleri oldukları belli olmayan kişi yada kişiler tarafından milletimize karşı oynanan bu oyunları görüyor ve her daim bunların karşısında olacağımızı bir kez daha ilan ediyoruz" dedi.

Türkiye'de son zamanlarda akla ziyana uymayan olaylar yaşanıyor. Bir takım çevrelerin tetiklediği olaylar silsilesi içinde sokakta cinsel ilişki görüntüsü servis ediliyor, Bahar Şenlikleri adı altında gençler kötü alışkanlıklara itiliyor ve Müslüman ülkede kutsal kitabımız Kuranı Kerim'e  top muamelesi yapılıyor.  Yaşanan bu gelişmeleri ise Büyük Birlik Partisi Kocasinan İlçe Başkanı Mehmet Ulus sessiz kalmadı. Yazılı bir açıklama yapan BBP Kocasinan İlçe Başkanı Mehmet Ulus, Müslüman Türk Milletine karşı sinsice bir operasyonun yürütüldüğünü söyledi.

Ulus, "Topla, tüfekle, tankla uçakla Türk Milletini esir alamayan karanlık odaklar, Müslüman Türk Milletinin genini değiştirmek için bilinçli olarak harekete geçti. Antalya'da yaşanan Kuranı Kerime tekme, İstanbul Bebek sahilinde yaşanan rezalet, Üsküdar'da bir köşede yaşanan ahlaksızlık yine yurdun değişik noktalarından servis edilen görüntüler asla hesapsız ve kitapsız olamaz. Türk Milletini esir alamayan karanlık güçler, bu milletin değerlerini servis ettikleri görüntüler ve bizce organize edilmiş senaryolarla  milletimizi yok etmeyi amaçlıyorlar. Hiçbir görüntünün veya olayın tesadüf olamayacağını bilebilecek akılda ve izandayız. Bunların amaçları Müslüman Türk Milletini ahlaken çökertmek, değerlerini yok etmek, vatan savunmasını azaltmak ve sonrasında da ülkeyi ele geçirmektir." dedi.

Ulus, "Kıymetli hemşehrilerimiz, yaşanan olayların farkındayız. Bunların hiçbirinin tesadüfen ortaya çıktığı kanısında değiliz. Yaşananların temelinde aile birliğini ve düzenini bozmanın hedeflendiğini biliyoruz. Yine bunların özgürlük gibi sunulmaya çalışılmasının çocuklarımızın ve gençlerimizin manevi ve ahlaki değerlerinde zaaf oluşturulmaya çalışıldığı hedefine yönelik olduğunun farkındayız. Hiçbir inancın veya inançsızlığın asla yapmayacağı Kuranı Kerime tekme atmanın belli odakları harekete geçirmek için atılan provakatif eylemler olduğunu seziyoruz. Bahar Şenlikleri adı altında yaşatılan rezaletlerin tesadüfen ortaya çıktığı kanısında değiliz. Toplum olarak uç noktamız olan Kuranı Kerime yapılan ve son zamanlarda sokaklarda oluşan özgürlük adı altında insanları teşhir eden etmeye çalışanların bir takım örgütlenmeler olduğunu farkediyoruz. Bunun gibi servis edilen  milli güvenliğimizin de ciddi yaralar alacağı aşikardır. Hangi mensubun üyeleri oldukları belli olmayan kişi yada kişiler tarafından milletimize karşı oynanan bu oyunları şiddetle kınıyoruz. Unutmasınlar ki Müslüman Türk Milletine oynanan oyunların karşısında BBP var. Bir takım örgütlenmeler bizim takibimizdedir. Bunların her daim karşısında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Çünkü bizler İslam Birliği için burdayız ve islamın yüzyıllar boyunca bayraktarlığını yapmış Türk Milletinin ahlakının bozulmasına izin vermeyeceğiz" diyerek sözlerini bitirdi.

PAYLAŞ
GÖNDER
MHP’li Özdemir Millet İttifakını orman yangınlarındaki tavırlarıyla ilgili topa tuttu Çetin Arık’tan Bakan Nebati’ye: Anlaşılan sayın bakan hala uyanamamış Vekil Özdemir’den 3 ilçeye bütçe desteği Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma toplantıları 25-26 Haziran’da yapılacak İYİ Parti Kocasinan, Argıncık’ta mahallenin sorunlarını gündeme getirdi YRP Başkanı Narin: “İlk seçimde iktidar olup, 1 yılda sorunları çözeriz” BBP'li Ulus: Müslüman Türk Milleti'nin genlerine karşı savaş açıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan 2 Temmuz’da Kayseri’de Saadet Partisi Kocasinan’da görev değişimi Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesinden polise atılan tokata sert tepki MHP Kadın Kolları Eski Genel Başkanı Şennur Şenel defnedildi Mehmet Özhaseki, siyaseti bırakacağı ile ilgili algılara ve yalanlara cevap verdi YRP Başkanı Narin: “Belediyecilik, park, bahçe ve tribüne oynamak değildir” SAADET’TEN DİKKAT ÇEKEN PROTESTO AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’den “bırakıyor” açıklaması BBP 7/24 sahada!.. Sanayi esnafını dinlediler, esnafın sorunlarını not aldılar MHP’li Özdemir: Kıbrıs Türk'tür, Türk kalacaktır Fatih Erbakan öyle bir şey dedi ki gönülleri okşadı Cumhurbaşkanı Erdoğan Kızılcahamam kampında ne mesaj verdi? YRP’den imalı açıklama: ‘Zamlar konserlerle kutlanıyor’ SP’den iddia: Hacılar’daki sağlık sorunu çözülmüyor Çetin Arık, “Bu bir memleket meselesi” 6’lı Masada 4. kez ne konuşuldu? Fatih Erbakan’dan ‘Melek Mosso’ açıklaması 6’lı Masa Gelecek Partisi’nde toplanacak
×