BBP'li Ulus: Müslüman Türk Milleti'nin genlerine karşı savaş açıldı

BBP'li Ulus: Müslüman Türk Milleti'nin genlerine karşı savaş açıldı
Büyük Birlik Partisi Kocasinan İlçe Başkanı Mehmet Ulus, son günlerde birilerinin Müslüman Türk Milletine karşı sinsi planlar içinde olduğunu belirtti.

Özgürlük kılıfı adı altında Müslüman Türk Milleti'nin genlerine karşı savaş açıldığını belirten Ulus, " Hangi mensubun üyeleri oldukları belli olmayan kişi yada kişiler tarafından milletimize karşı oynanan bu oyunları görüyor ve her daim bunların karşısında olacağımızı bir kez daha ilan ediyoruz" dedi.

Türkiye'de son zamanlarda akla ziyana uymayan olaylar yaşanıyor. Bir takım çevrelerin tetiklediği olaylar silsilesi içinde sokakta cinsel ilişki görüntüsü servis ediliyor, Bahar Şenlikleri adı altında gençler kötü alışkanlıklara itiliyor ve Müslüman ülkede kutsal kitabımız Kuranı Kerim'e  top muamelesi yapılıyor.  Yaşanan bu gelişmeleri ise Büyük Birlik Partisi Kocasinan İlçe Başkanı Mehmet Ulus sessiz kalmadı. Yazılı bir açıklama yapan BBP Kocasinan İlçe Başkanı Mehmet Ulus, Müslüman Türk Milletine karşı sinsice bir operasyonun yürütüldüğünü söyledi.

Ulus, "Topla, tüfekle, tankla uçakla Türk Milletini esir alamayan karanlık odaklar, Müslüman Türk Milletinin genini değiştirmek için bilinçli olarak harekete geçti. Antalya'da yaşanan Kuranı Kerime tekme, İstanbul Bebek sahilinde yaşanan rezalet, Üsküdar'da bir köşede yaşanan ahlaksızlık yine yurdun değişik noktalarından servis edilen görüntüler asla hesapsız ve kitapsız olamaz. Türk Milletini esir alamayan karanlık güçler, bu milletin değerlerini servis ettikleri görüntüler ve bizce organize edilmiş senaryolarla  milletimizi yok etmeyi amaçlıyorlar. Hiçbir görüntünün veya olayın tesadüf olamayacağını bilebilecek akılda ve izandayız. Bunların amaçları Müslüman Türk Milletini ahlaken çökertmek, değerlerini yok etmek, vatan savunmasını azaltmak ve sonrasında da ülkeyi ele geçirmektir." dedi.

Ulus, "Kıymetli hemşehrilerimiz, yaşanan olayların farkındayız. Bunların hiçbirinin tesadüfen ortaya çıktığı kanısında değiliz. Yaşananların temelinde aile birliğini ve düzenini bozmanın hedeflendiğini biliyoruz. Yine bunların özgürlük gibi sunulmaya çalışılmasının çocuklarımızın ve gençlerimizin manevi ve ahlaki değerlerinde zaaf oluşturulmaya çalışıldığı hedefine yönelik olduğunun farkındayız. Hiçbir inancın veya inançsızlığın asla yapmayacağı Kuranı Kerime tekme atmanın belli odakları harekete geçirmek için atılan provakatif eylemler olduğunu seziyoruz. Bahar Şenlikleri adı altında yaşatılan rezaletlerin tesadüfen ortaya çıktığı kanısında değiliz. Toplum olarak uç noktamız olan Kuranı Kerime yapılan ve son zamanlarda sokaklarda oluşan özgürlük adı altında insanları teşhir eden etmeye çalışanların bir takım örgütlenmeler olduğunu farkediyoruz. Bunun gibi servis edilen  milli güvenliğimizin de ciddi yaralar alacağı aşikardır. Hangi mensubun üyeleri oldukları belli olmayan kişi yada kişiler tarafından milletimize karşı oynanan bu oyunları şiddetle kınıyoruz. Unutmasınlar ki Müslüman Türk Milletine oynanan oyunların karşısında BBP var. Bir takım örgütlenmeler bizim takibimizdedir. Bunların her daim karşısında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Çünkü bizler İslam Birliği için burdayız ve islamın yüzyıllar boyunca bayraktarlığını yapmış Türk Milletinin ahlakının bozulmasına izin vermeyeceğiz" diyerek sözlerini bitirdi.

PAYLAŞ
GÖNDER
CHP’li Ünalmış, “Eski il başkanı hangi aracı kullanıyor?” 6’lı masanın adayı yine belli olamadı! Yeniden Refah Partisi Kayseri Seçim Koordinasyon Merkezi ilk toplantısını yaptı İYİ PARTİLİ KAZIM YÜCEL'DEN KESİNTİSİZ ULAŞIM ÖNERİSİ İYİ Parti Kayseri teşkilatında görev dağılımı Önder Narin: Emeklilikte Adalet sağlanmalı CHP’li Ünalmış’dan, sürekli kaza yaşanan yol için iyileştirme talebi İYİ Parti’li Yücel, “Belediye, pazar esnafını cezalandırıyor” YRP’de SKM Başkanı Ferudun Öztaş oldu SP: ULAŞIMA YAPILAN ZAMLAR GERİ ALINMALI CHP’li Ünalmış: “Ulaşım fiyatında Konya’yı ikiye katladık” Vatan Partisi’nden Kılıçdaroğlu’na eleştiri Gelecek Partili Özdağ’dan TÜVTÜRK Protestosu CHP’li Orhan’dan toplu ulaşım zammına sert tepki CHP'nin çiçeği burnunda İl Başkanı Genel Merkezde KAZIM YÜCEL: ZAMLARA DOYMADINIZ GİTTİ! Özdemir: Suriye’nin geleceğine okyanus ötesinden gelenler değil, bölgenin sahipleri karar verir SP: CUMHURBAŞKANI’NA YAPILAN HAREKET TEK KELİME İLE İĞRENÇTİR İYİ Partili Yücel: “Vatandaşın hakkını belediye meclisinde arıyoruz” Kazım Yücel'den Kadroya Alım Yöntemine Tepki CHP Kayseri İl Başkanı Mustafa Devrim Demirtaş oldu CHP İl Başkanı için “ortak aday” formülü İYİ Partili Yücel: “Mülteciler gitmek isterse sınıra kadar 5 otobüs verebilirim” CHP Kayseri İl Başkanlığı seçiminde gergin anlar Hukukçu Ünalmış, CHP Kayseri İl Başkanlığına aday oldu
×