BBP'li Çevrim: “Muhsin Yazıcıoğlu'nun Yaktığı Ateş Sönmedi, Sönmeyecek”

BBP'li Çevrim: “Muhsin Yazıcıoğlu'nun Yaktığı Ateş Sönmedi, Sönmeyecek”
Alperen Ocakları İl Sekreteri ve Büyük Birlik Partisi Hacılar İlçe Başkanı Musa Çevrim, ekonomik sıkıntıların geçici olduğunu söyledi. Çözümün sokakta olmadığını vurgulayan Çevrim, “Muhsin Yazıcıoğlu’nun yaktığı ateş sönmedi, sönmeyecek” dedi.

Musa Çevrim, geçtiğimiz hafta gerçekleşen Alperen Ocakları Gençlik Kurultayı’nda Alperen Ocakları İl Başkanlığı’na il sekreteri olarak atandı. Kurultayı değerlendiren Çevrim, “Kurultayın ardından gördük ki Muhsin Yazıcıoğlu’nun yaktığı ateş sönmedi, sönmeyecek” dedi. Kurultay sonrası hemen çalışmalara başladıklarını anlatan Çevril, “Kocasinan, Hacılar, Talas Alperen Ocakları kuruldu. Şimdi Kocasinan Alperen Ocaklarında saz kursumuz başladı. Bir diğer çalışmamız ise Muhsin Yazıcıoğlu Kütüphanesi kurmak. Kütüphanemiz yakın zamanda açılacak. Buradan kitap desteği istiyoruz. Bu faaliyetlerde bulunmamızın amacı gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak” şeklinde konuştu.

“AMACIMIZ GENÇLİĞE ROL MODEL OLMAK”

Alperen Ocakları olarak gençliğe rol model olmak istediklerini belirten Musa Çevrim, “Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı olarak her zaman sahada olmaya çalışacağız. Yeni görevimizle alakalı inşallah yakın zamanda sahalara inip gençliğimizin yanında olacağımızı göstereceğiz. Bizim maksadımız gençlere rol model olmak. Bugün gençliğimize kötü alışkanlıklardan uzak tutmamız gerekiyor. Madde bağımlılığı vb. kötü alışkanlıklardan bahsediyorum. Bununla alakalı sosyal aktiviteler yapacağız. Futbol turnuvaları, tarihi alanların gezisi, saz kursları gibi aktiviteler… Sosyal alanlara biraz daha gençliğimizi çekip, kötü alışkanlıklardan onları uzak tutmaya çalışacağız. Eğitimleri ile alakalı gençlerimizin yanında olmaya çalışacağız. Özellikle üniversiteye ve liseye hazırlanan gençlerimize burada öncülük yapmaya çalışacağız” ifadeleri kullandı.

“HİÇBİR ÇÖZÜM SOKAKTA ARANMAZ”

Pahalılık ve ekonomik sıkıntılara da değinen BBP Hacılar İlçe Başkanı Musa Çevrim, çözümün sokakta aranamayacağını ve krizin geçici olduğunu savundu. “Tabi ki kara gün kararıp kalacak değil” diyen Çevrim, şunları söyledi: “Burada sadakatle devletimizin yanında olmamız gerekiyor. Bugünleri atlatacağımıza inanıyorum. Bu süreçte tabi ekonomik sıkıntılar vatandaşlarımızı zora sokuyor. Bakıldığında pandemi nedeniyle birçok ülkede ekonomik sıkıntılar yaşanıyor. Biz burada olabildiğince sessiz, sakin olmaya çalışacağız. Bu günlerde geçecek inşallah. Özellikle ülkemizde sokak hareketleri başlatılmaya çalışılıyor. Hiçbir çözüm sokakta aranmaz. İnşallah biz burada vatandaşlarımızı sakinleştirici şekilde sahalarda olmaya çalışacağız” diye konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Adalet Bakanı ve TÜİK Başkanı kararname ile değişti Gelecek Partisi’nden üçüncü ittifak açıklaması İYİ Partili Ataş: “Cumhur ittifakı eridikçe de inatlaşıyor” Ödenek sorunu yaşanan havaalanı terminal binası için Mustafa Elitaş devrede KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: “Türkiye sayesinde varlığımızı sürdürebildik” Halaçoğlu'ndan öneri: Esed af çıkardı, Suriyelileri gönderin oyları kazanın BBP’li Çevrim: “Yolların açılmasını sağlamak belediyelerin asli görevi” İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, korona virüse yakalandı. CHP’li Orhan: “Doğal afetler üzerinden siyaset olmaz” Özhaseki'den Kılıçdaroğlu'na cevap: Çok iyi biliriz sizin halk belediyeciliğinizi Alperen Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Birtane’den Gaffar Okkan için tepki çeken sözler İYİ Partili Yücel: Kayseri sanayisi şarteli kapandı Başkan Çopuroğlu’ndan Sedef Kabaş’a sert tepki Kazım Yücel: "Herkes yarına umutla bakmak istiyor" AK Parti Kayseri Milletvekili Atçı: "Doğalgaz fiyatlarında Avrupa’da en ucuz ülke Türkiye" Özhaseki: “Sedef Kabaş’a sözlerini aynen iade ediyoruz” Rasim Arı’dan hodri meydan Kazım Yücel dert dinledi: Faturalar can yakıyor Erbakan: Asıl cahillik Peygambere ve eşine dil uzatılmasına ifade özgürlüğü demektir Babacan: “Bu kriz, el yapımı bir krizdir” CHP’li Arık’ın ‘emekli maaşı’ önergesi reddedildi Kayseri için demediğini bırakmayan Rasim Arı, AK Parti’den istifa etti Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Narin: Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu CHP İl Başkanı Özer'den AK Parti Milletvekili İsmail Tamer'e 3 kuruşluk tazminat davası Kayseri’de Covid-19 yüzde 100 arttı
×