BBP İl Başkanı Mustafa Dirmen’den “Safımız Cumhur İttifakı” açıklaması

BBP İl Başkanı Mustafa Dirmen’den “Safımız Cumhur İttifakı” açıklaması
Büyük Birlik Partisi (BBP) Kayseri İl Başkanı Mustafa Dirmen, Cumhurbaşkanı 2. Tur Seçimi’nde de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı destekleyeceklerini açıkladı. Parti olarak Cumhur İttifakı içinde olduklarını anımsatan Dirmen, “Safımız Cumhur İttifakı” dedi.

BBP Kayseri İl Başkanı Mustafa Dirmen, parti binasında basın toplantısı düzenledi. Dirmen, Cumhur İttifakı içinde parti logolarıyla seçime giren ancak hiç milletvekili çıkaramayan BBP’nin, ikinci tura kalan Cumhurbaşkanlığı seçiminde yine Erdoğan’ı destekleyeceğini söyledi.

Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden seçilmesi için bütün gayret ve imkânlarını sahadan çekilmeden seferber edip çalışmalarına kaldıkları yerden devam edeceklerini belirten Dirmen, “Sayın Genel Başkanımızın liderliğinde eksiksiz tam bir şekilde teşkilatlar da görevlerimizin başındayız. Yapılan mevcut seçimlerin tam bir demokrasi şöleni havasında yapılmış olmasını aziz milletimizin ferasetine borçluyuz. Küresel medyanın Türkiye'deki seçimlerin demokrasi ile yapılması pek hoşuna gitmemiştir. Başkanlık seçimleri ve 28. dönem milletvekilliği seçimlerinin ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyoruz. Büyük Birlik Partisi olarak 81 ilde seçimlere girip teşkilatlarımızın üstün başarı ve gayretini, çalışmalarını hep beraber gördük. Şu anki hedefe gayemiz 28 Mayıs'ta yapılacak olan seçimde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ezici bir çoğunlukla yeniden seçilmesi için bütün gayret ve imkânlarımızı, sahadan çekilmeden seferber edip çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Cumhur İttifakı olarak 28. dönem parlamentosunda elde ettiğimiz başarıyı, güzel çalışmalarıyla birbirinden kıymetli vekillerimiz taçlandıracaktır. Buna inancımız tamdır. Büyük Birlik Partisi olarak Kayseri il teşkilatı 81 il teşkilatlarımız içerisinde en yüksek oy oranı ile ilk 5'e girmiştir. Bütün mensuplarımız olarak daha iyi başarılar kazanabileceğimizin farkındayız. Bundan dolayı il ilçe kadın kolları, Alperen ocakları ve bütün dava arkadaşlarımıza teşekkürler diliyoruz. Halen kararlı bir şekilde yanlışlarına devam eden Millet İttifakını, milletimizin hayrına olacak politikalar üretmesini tavsiye ediyoruz. Cumhur İttifakının karşısında PKK, FETÖ ve diğer terör örgütleri güçleriyle, Cumhur İttifakının karşısında herkes safını açıkça belirlemiş durumda, onlar nerede dururlarsa dursunlar biz milletimizle beraber, milletimizin desteğiyle kazanacağız. Büyük Birlik Partisi ve Alperenler olarak duruşumuz dün olduğu gibi bugün de net. Safımız Cumhur İttifakı, Cumhur İttifakının bir parçasıyız. Cumhur'un başarısı için üzerimize ne düşüyorsa bütün gücümüzle yerine getirdik, getirmeye devam edeceğiz. Fitne ateşini sokmaya çalışanlara milletimiz itibar etmeyecektir. İnşallah 28 Mayıs'ta bizim gibi düşünen kardeşlerimizin ve vatandaşlarımızın desteği ve duası ile Cumhur İttifakı olarak kazanacağız” açıklaması yaptı.

PAYLAŞ
GÖNDER
Narin: “Yerel seçim çalışmalarına başladık, Kayseri’ye metro getireceğiz” Başkan Büyükkılıç, Bakan Özhaseki'nin Devir Teslim Törenine Katıldı Bakan Özhaseki, “Yol haritamızı belirleyip elimizden geleni yapacağız” Mehmet Özhaseki kabineye girdi Kayseri milletvekilleri TBMM’de yemin etti CHP İl Başkanı Adil Demir istifa etti Büyükkılıç ve Başkanlardan Özhaseki'ye Ziyaret Vekil Çopuroğlu, rozetini taktı Abdullah Gül'den Erdoğan'a 'tebrik' telefonu AK Parti Milletvekili Çopuroğlu: “Birinci gündemimiz hızlı tren olacak” AK Parti İl Başkanı Üzüm, “Vekillerimiz Kayseri’de faydalı işlere imza atacak” AK Parti Kayseri milletvekilleri mazbatalarını aldır Cumhuriyet Meydanında coşkulu kutlama; Bakan Akar Kayserililere teşekkür etti CHP İl Başkanı Adil Demir’in istifa edeceği öğrenildi... Kayseri’de Cumhurbaşkanı Erdoğan tüm ilçelerde birinci çıktı Özdemir: “Hemşehrilerimiz, Cumhurbaşkanımızı yüksek oy oranı ile destekleyecektir” Erdoğan’ı Destekleyen 125 Kişi Partilerinden İstifa Ederek AK Parti’ye Katıldı Cumhur İttifakı Milletvekillerinden Başkan Büyükkılıç'a Ziyaret YRP’li Önder Narin: “Türkiye yeni yüzyılı için Erdoğan’a oyunuzu kullanın” Milletvekili Böhürler, "Türkiye Yüzyılını gençlerle birlikte inşaa edeceğiz" Eski CHP milletvekili kaleye asılan Erdoğan fotoğraflarından rahatsız oldu CHP, seçim standına saldırı yapıldığı gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu Önder Narin YRP’de yeniden il başkanı oldu, partiye katılımlar arttı İYİ Parti Milletvekili Ataş mazbatasını aldı CHP Milletvekili Aşkın Genç mazbatasını aldı
×