Reklamı Kapat

BBP Hacılar teşkilatı 15 Temmuz ruhunu Hacılar’da ve Cumhuriyet Meydanı’nda yeniden yaşattı

BBP Hacılar teşkilatı 15 Temmuz ruhunu Hacılar’da ve Cumhuriyet Meydanı’nda yeniden yaşattı
Türkiye’nin en genç ilçe başkanı olan Büyük Birlik Partisi Hacılar İlçe Başkanı Musa Çevrim ve Alperen Ocak’ları EKDV Hacılar İlçe Başkanı Yunus Emre Yalçın ile beraberindeki partililer, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü dolayısıyla çeşitli etkinliklerde bulundu.

15 Temmuz ruhunun yaşatılması için büyük bir gayretle çalıştıklarını ifade eden BBP Hacılar İlçe Başkanı Musa Çevrim, “İlçe esnaflarımıza günün anlam ve önemini anlatan broşürlerimizi dağıttık. 15 Temmuz’da hainlere karşı verilen mücadele yaşananları bir kez daha kalbimizde hissettik. Hacılar esnafımız ve halkımızın duyarlılığı bizleri çok etkiledi. Allah bir daha böyle günleri milletimize yaşatmasın. O gece şehit düşen kardeşlerimiz başta olmak üzere vatan uğruna şehadet şerbeti içenlere Yüce Allah’tan rahmet diliyorum, gazilerimize de minnet borcumuzu bir kez daha dile getirmek istiyorum” dedi.

Başkan Çevrim, Hacılar’daki etkinliklerinin ardından Cumhuriyet Meydanı’nda stand açtıklarını ve vatandaşlara ikramda bulunarak, 15 Temmuz ruhunu bir kez daha birlikte yaşadıklarının altını çizdi.

Yaptıkları etkinliklere ilişkin açıklamada bulunan Alperen Ocak’ları EKDV Hacılar İlçe Başkanı Yunus Emre Yalçın ise Alperen Ocakları olarak vatan ve millet sevgisini gelecek nesillere aktarılması için gayret gösterdiklerini ve 15 Temmuz günü dolayısıyla da bunu bir kez daha gerçekleştirmeye çalıştıklarını kaydetti.

Hacılar İlçe Başkanı Musa Çevrim ve Alperen Ocak’ları EKDV Hacılar İlçe Başkanı Yunus Emre Yalçın, ardından Cumhuriyet Meydanı’ndaki açtıkları standı ziyaret eden vatandaşlara ve çocuklara şeker ikramında bulundu.

 

PAYLAŞ
GÖNDER
×