BBP Hacılar İlçe Başkanı Musa Çevrim'e yeni görev

BBP Hacılar İlçe Başkanı Musa Çevrim'e yeni görev
Büyük Birlik Partisi (BBP) Hacılar İlçe Başkanı Musa Çevrim, Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Kayseri İl Sekreteri olarak atandı.

Hacılar İlçe Başkanı Musa Çevrim, geçtiğimiz gün yeni görevine atandı. Hacılar İlçe Başkanı Çevrim, Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Kayseri İl Sekreteri oldu.

 


2 Aralık günü yapılan atama duyurusunda, “İl başkanımız sayın Mehmet Yılmaz’ın tensipleri ve teşkilat başkanımız Mustafa Dirmen’in atamasıyla Musa Çevrim kardeşimiz İl Sekreterliği görevine atanmıştır” denildi.

 


Türkiye’nin en genç ilçe başkanı unvanını da taşıyan BBP Hacılar İlçe Başkanı Çevrim ise yaptığı açıklamada, “Gençliğimiz ülkemiz ve devletimizin sigortasıdır. Bizler gençliğimize rol model olabilmek ve gençliğimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutarak her alanda ülkemiz ve devletimiz için gençliğimiz ile birlikte hareket edeceğiz. Beni bu göreve layık gören Alperen Ocakları İl Başkanıma, İl Teşkilat Başkanıma ve teşkilatımıza teşekkür ederim. Rabbim hizmetten geri koymasın.” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Gelecek Partisi’nden üçüncü ittifak açıklaması İYİ Partili Ataş: “Cumhur ittifakı eridikçe de inatlaşıyor” Ödenek sorunu yaşanan havaalanı terminal binası için Mustafa Elitaş devrede KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: “Türkiye sayesinde varlığımızı sürdürebildik” Halaçoğlu'ndan öneri: Esed af çıkardı, Suriyelileri gönderin oyları kazanın BBP’li Çevrim: “Yolların açılmasını sağlamak belediyelerin asli görevi” İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, korona virüse yakalandı. CHP’li Orhan: “Doğal afetler üzerinden siyaset olmaz” Özhaseki'den Kılıçdaroğlu'na cevap: Çok iyi biliriz sizin halk belediyeciliğinizi Alperen Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Birtane’den Gaffar Okkan için tepki çeken sözler İYİ Partili Yücel: Kayseri sanayisi şarteli kapandı Başkan Çopuroğlu’ndan Sedef Kabaş’a sert tepki Kazım Yücel: "Herkes yarına umutla bakmak istiyor" AK Parti Kayseri Milletvekili Atçı: "Doğalgaz fiyatlarında Avrupa’da en ucuz ülke Türkiye" Özhaseki: “Sedef Kabaş’a sözlerini aynen iade ediyoruz” Rasim Arı’dan hodri meydan Kazım Yücel dert dinledi: Faturalar can yakıyor Erbakan: Asıl cahillik Peygambere ve eşine dil uzatılmasına ifade özgürlüğü demektir Babacan: “Bu kriz, el yapımı bir krizdir” CHP’li Arık’ın ‘emekli maaşı’ önergesi reddedildi Kayseri için demediğini bırakmayan Rasim Arı, AK Parti’den istifa etti Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Narin: Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu CHP İl Başkanı Özer'den AK Parti Milletvekili İsmail Tamer'e 3 kuruşluk tazminat davası Kayseri’de Covid-19 yüzde 100 arttı Erbakan iktidara yüklendi: Ne adalet kaldı ne kalkınma!
×