Reklamı Kapat

BBP Hacılar İlçe Başkanı Musa Çevrim'e yeni görev

BBP Hacılar İlçe Başkanı Musa Çevrim'e yeni görev
Büyük Birlik Partisi (BBP) Hacılar İlçe Başkanı Musa Çevrim, Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Kayseri İl Sekreteri olarak atandı.

Hacılar İlçe Başkanı Musa Çevrim, geçtiğimiz gün yeni görevine atandı. Hacılar İlçe Başkanı Çevrim, Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Kayseri İl Sekreteri oldu.

 


2 Aralık günü yapılan atama duyurusunda, “İl başkanımız sayın Mehmet Yılmaz’ın tensipleri ve teşkilat başkanımız Mustafa Dirmen’in atamasıyla Musa Çevrim kardeşimiz İl Sekreterliği görevine atanmıştır” denildi.

 


Türkiye’nin en genç ilçe başkanı unvanını da taşıyan BBP Hacılar İlçe Başkanı Çevrim ise yaptığı açıklamada, “Gençliğimiz ülkemiz ve devletimizin sigortasıdır. Bizler gençliğimize rol model olabilmek ve gençliğimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutarak her alanda ülkemiz ve devletimiz için gençliğimiz ile birlikte hareket edeceğiz. Beni bu göreve layık gören Alperen Ocakları İl Başkanıma, İl Teşkilat Başkanıma ve teşkilatımıza teşekkür ederim. Rabbim hizmetten geri koymasın.” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Süleyman Soylu Mutlu Haberi Baki Ersoy'un Telefonundan Verdi İYİ Partili Yücel: Biz şehre turist getirin dedik, mülteci getirdiler MHP’den Develi çıkarması Fatih Erbakan: Gençlerde kalp krizinden ölümlerdeki artışın sebebi mRNA aşıları mı? İYİ PARTİLİ MECLİS ÜYELERİNDEN AÇIKLAMA Başkan Büyükkılıç, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı''na Katıldı... AK Parti Kayseri Teşkilatı “Kuruluşumuzdan Günümüze Teşkilat Buluşması” Programı Düzenlendi Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye’ye hizmet davamızdan geri adım atmayacağız, nice yıllara AK Parti Fatih Erbakan: ‘Sata sata elde avuçta kalmadı, şimdi sıra geldi TCDD’ye…’ Çopuroğlu’ndan 21. Yıl Mesajı... İYİ Partili Kazım Yücel'den Büyükşehir Belediyesine Yanıt Büyükkılıç, CHP vekili Arık için sert konuştu Kazım Yücel'den Tramvay Hattı Tepkisi: Kayseri'nin Parası Heba Ediliyor AK Parti Kayseri teşkilatından Devlet Bahçeli jesti CHP’li Arık: “Cumhur ittifakının videoları düzmece” İYİ Partili Yücel, Büyükşehir ek bütçesini eleştiri yağmuruna tuttu VAN, ÖZHASEKİ’Yİ BAĞRINA BASTI CHP’li Arık: “Koltuk ittifakını telaş sardı” MHP'DE 18 EYLÜL HAZIRLIKLARI BAŞLADI Bakan Çavuşoğlu Kayseri'ye gelecek YRP Develi İlçe Başkanı görevden alındı Özhaseki'den İmamoğlu'na sert gönderme Dursun Ataş: Kayseri’de çiftçi kan ağlıyor DEVA’dan Özvatan’a atama Devlet Bahçeli Kayseri’ye geliyor
×