Reklamı Kapat

BBP Hacılar İlçe Başkanı Çevrim: Bize düşen devletimizin yanında durmaktır

BBP Hacılar İlçe Başkanı Çevrim: Bize düşen devletimizin yanında durmaktır
Büyük Birlik Partisi Hacılar İlçe Başkanı Musa Çevrim, yaşanan siyasi ve ekonomik gelişmelere ilişkin açıklamada bulundu.

Başkan Çevrim, “Ekonomik anlamda geçirmekte olduğumuz zor günler de inşallah geçecektir. Tarihimize baktığımzda milletimiz bir çok savaştan mücadeleden dinine devletine olan sadakati ile galip çıkmıştır. Bu günlerde bizlere düşen devletimizin yanında durmaktır.” dedi.

Çevrim açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Ülkemiz her anlamda ne yazık ki zor günler geçirmektedir. Döviz kuru ve altın fiyatlarındaki artışlar, zamlar vatandaşımızı etkilemektedir. Bir yandan ise siyasi arenadaki üslup bozukluğu ise toplumuzu kutuplaştırmaktadır. Bir Türk genci ve Türkiye’nin en genç ilçe başkanı olarak  geçirdiğimiz bu zor günlerde devletimizin sadakat ile yanında olmamız gerektiğini ve siyasilerin birbirlerine olan tavırlarını bizlerin birbirimize uygulamamamız gerektiğini düşünmekteyim. Bu günlerde siyasilerin ve yöneticilerin vazifesi ekonomik anlamda halkın refahını artırmaya çalışmaktır. Fiyat artışlarında ise denetimler sıklaştırılmalıdır. Sahada vatandaşın yanında daha fazla bulunulmalı ve gereksiz harcamalardan kaçınılmalıdır.

Ekonomik anlamda geçirmekte olduğumuz zor günler de inşallah geçecektir. Tarihimize baktığımzda milletimiz bir çok savaştan mücadeleden dinine devletine olan sadakati ile galip çıkmıştır. Bu günlerde bizlere düşen devletimizin yanında durmaktır. Şehit liderim Muhsin Yazıcıoğlu başkanımın sözü ile bu millet gömleğini satar ama devletinin yanında yer alır yeter ki kendisini idare edenlerin samimiyet ve açıklığına inanmış olsun. Cenabı Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin.”

PAYLAŞ
GÖNDER
SP Melikgazi’de istifa depremi Fatih Erbakan’dan çarpıcı ‘erken seçim’ açıklaması Erbakan isyan etti: Böyle adaletsizlik olmaz! MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy: Ülkedeki problemleri biliyoruz "Milletin iradesini devletin idaresine dönüştürmenin mücadelesini veriyoruz" Davutoğlu’ndan zam tepkisi: Buna harç değil HARAÇ denir! Kayseri'deki cinayet ve intihar vakaları Meclis gündeminde Erbakan'dan 'dolar' uyarısı: Böyle giderse eski Türkiye'yi mumla ararız! Fatih Erbakan'dan 'ittifak' açıklaması İYİ Partili Yücel’den 'Muhalefet Susturuyor' iddiası Özhaseki: “ABD, AK Parti'yi İktidardan Göndermek İstiyor” KAZIM YÜCEL: PALASLILAR PİSLİK İÇİNDE YAŞIYOR Erbakan'dan 'dolar' yorumu: Dış güçler söylemi inandırıcı gelmiyor Ali Babacan’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a çok sert ekonomi eleştirisi Erdoğan: “Ekonomisi güçlü Türkiye’sine hiç olmadığımız kadar yakınız” BBP Hacılar İlçe Başkanı Çevrim: Bize düşen devletimizin yanında durmaktır Rasim Arı’dan Kayseri üstünden yeni polemik Özhaseki, ‘hakkımı helal etmiyorum’ dedi, yanıt Kılıçdaroğlu yerine bakın kimden geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu’ndan davacı olmaktan vazgeçti CHP’li Arık: Kayserimiz 17 yıldır yüksek hızlı tren masalıyla kandırılıyor CHP’Lİ Arık’tan AK Partili Nergis’e “makul” tekpi SP İl Başkanı Coşkun: Bu anlayış kabul edilemez Davutoğlu’ndan AK Partililere çağrı: Dilsiz şeytan olmayın! Bakan Akar: “Terörü bitirmekte kararlıyız” SP’li Aktaş’tan Mustafa Palancıoğlu’na taksi durakları eleştirisi
×