BBP Hacılar İlçe Başkanı Çevrim BBP Lideri Destici ile görüştü

BBP Hacılar İlçe Başkanı Çevrim BBP Lideri Destici ile görüştü
Büyük Birlik Partisi Hacılar İlçe Başkanı Musa Çevrim, Ankara'da BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ile görüştü. Türkiye'nin en genç ilçe başkanı unvanını da taşıyan Çevrim'e İlçe yönetim kurulu üyeleri; Atakan Sancak ve Murat Özer ile İlçe Sekreteri Yahya Büyüksimitçi eşlik etti.

Ankara'daki görüşmeye ilişkin açıklama yapan Başkan Çevrim, "BBP Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici'ye çalışmalarımız ve projelerimiz ile alakalı bilgi verdik. Genel Başkanımız partimizin saha çalışmalarında vatandaşlar ile her zaman iç içe olacağını ve ülkemizin gelecek hedeflerine emin adımlarla yürümesinde hareketimizin büyük rol oynayacağını belirttiler. Sayın Destici, Hacılar ilçe teşkilatı olarak yaptığımız çalışmalarımızdan dolayı bizleri tebrik ederek devamını dilediler" dedi.

Genel Başkan Destici'nin bu övgülerine mazhar olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirten Çevrim, BBP Genel Başkan Yardımcısı Ali Keser'in de çalışmalara devam etmelerini tavsiye ettiğini, hareketin millet için siyaset yapan bir hareket olduğunu belirttiğini kaydetti.

Alperen Ocak’ları Genel Başkanı Samet Bağcı'yı da ziyaret etme fırsatı bulduklarını ifade eden Çevrim, "Gençlik ile alakalı projelerimizden bahsettik. Samet Bağcı başkanımız, Alperen Ocaklarının gençlere rol model olması adına sportif ve kültürel faaliyetlerin artırılması, lise ve üniversitelerde başarılı öğrencilere maddi manevi destek olması gerektiğini bizlere aktardı" diye konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Başkan Çopuroğlu'ndan Yahyalı Belediyesi'ne ziyaret Özhaseki: “Kılıçdaroğlu’nun TBMM’de yaptığı hareket asla kabul edilemez” Kılıçdaroğlu’ndan TBMM’de tepki çeken hareket Erbakan: 'Bağımsızlığımızın teminatı çiftçilerimiz faiz yükü altında eziliyor' MHP'li Adnan İncetoprak'tan CHP'li Ümit Özer'e cevap AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki: “Biraz sabır, sonu selamet” Başkan Çopuroğlu, İç Anadolu İl Başkanları İstişare Toplantısın katıldı BBP'li Çevrim: “Muhsin Yazıcıoğlu'nun Yaktığı Ateş Sönmedi, Sönmeyecek” BBP Hacılar İlçe Başkanı Musa Çevrim'e yeni görev Hazine ve Maliye Bakanlığına atanan Nureddin Nebati’nin ilk mesajı ne oldu? Özhaseki’den Akşener’e: “Yalan ve iftira sizin amentünüz olmuş” Memleket Partisi İl Başkanı Söyler oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kur-faiz-enflasyon sarmalında yaşamayacağız SP Melikgazi’de istifa depremi Fatih Erbakan’dan çarpıcı ‘erken seçim’ açıklaması Erbakan isyan etti: Böyle adaletsizlik olmaz! MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy: Ülkedeki problemleri biliyoruz "Milletin iradesini devletin idaresine dönüştürmenin mücadelesini veriyoruz" Davutoğlu’ndan zam tepkisi: Buna harç değil HARAÇ denir! Kayseri'deki cinayet ve intihar vakaları Meclis gündeminde Erbakan'dan 'dolar' uyarısı: Böyle giderse eski Türkiye'yi mumla ararız! Fatih Erbakan'dan 'ittifak' açıklaması İYİ Partili Yücel’den 'Muhalefet Susturuyor' iddiası Özhaseki: “ABD, AK Parti'yi İktidardan Göndermek İstiyor” KAZIM YÜCEL: PALASLILAR PİSLİK İÇİNDE YAŞIYOR
×