BBP 7/24 sahada!.. Sanayi esnafını dinlediler, esnafın sorunlarını not aldılar

BBP  7/24 sahada!.. Sanayi esnafını dinlediler, esnafın sorunlarını not aldılar
Büyük Birlik Partisi Kocasinan İlçe Başkanı Mehmet Ulus, parti yöneticileri ile vatandaşı dinlemeye devam ediyor. BBP heyeti bu kez, Yeni Sanayi Sitesi esnafını dinledi. Sorunları not eden BBP Kocasinan İlçe Başkanı Mehmet Ulus, "Esnafımızın sıkıntılarını yerinde dinledik, notlarımızı aldık. Üzerimize düşen sorumluluğu yerine getireceğiz" dedi.

Büyük Birlik Partisi Kocasinan İlçe Teşkilatı, saha çalışmalarına devam ediyor. Her fırsatta vatandaşı dinleyen BBP heyeti bu kez Yeni Sanayi Sitesinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Ziyaretler sırasında heyet, esnafın sıkıntılarını dinledi ve notlarını aldı. Esnaflar, ekonomideki dalgalanmadan dolayı işlerinin azaldığını, insanların zorunlu olmadıkça sanayiye uğramadığını ve dövizle alınıp satılan parçaların maliyetlerinin artması nedeniyle sıkıntılı günler geçirdiklerini belirttiler.

Esnafı dinleyen BBP Kocasinan İlçe Başkanı Mehmet Ulus da, "Yaşanan sıkıntıların farkındayız. Biz de aynı sıkıntıları yaşıyoruz. Notlarımızı aldık ve bu notlarımızı genel merkezimize ulaştıracağız. Sorunların çözümüne Genel Başkanımız Mustafa Destici ile birlikte çözüm üretmeye ve ilgili birimlere bu sorunların çözülmesi için gerekli girişimlerde bulunacağız. Bizler Cumhur İttifakı'nın en büyük bileşenlerinden birisiyiz. Yaşanan sıkıntıları yine ittifakımız çözecektir. Ama bizler de sahada mutlaka yer almak ve herkesin sıkıntısını not etmek zorundayız. O yüzden sanayi esnafı ile buluştuk ve onları dinledik. Türk Milleti olarak bu süreçleri atlatacak gücümüz ve kuvvetimiz var. Zor günler yaşandığının farkındayız. Yerel manada çözülebilecek meseleleri ilgili yerlere bizler aktardık ve aktarmaya devam edeceğiz. Ulusal manadaki sorunları da genel merkezimize not olarak ulaştırıyoruz. Ulaştırılan notlara da genel merkezimiz kayıtsız kalmıyor. Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici, sorunların çözümü için direk muhatapları ile iletişim kuruyor ve çözüm önerilerini sunuyor" dedi.

Ulus, "Bizler siyaseti masa başında değil, sahada yapıyoruz. Vatandaşın arasında olmayan hiçbir siyasi akımın hedefine ulaşabileceğine inanmıyoruz. O yüzden şartlar ne olursa olsun mutlaka vatandaşlarımızla buluşmaya devam ediyoruz. Bundan sonra da siyasetimizi bu şekilde yürüteceğiz" diyerek sözlerini tamamladı.

PAYLAŞ
GÖNDER
MHP’li Özdemir Millet İttifakını orman yangınlarındaki tavırlarıyla ilgili topa tuttu Çetin Arık’tan Bakan Nebati’ye: Anlaşılan sayın bakan hala uyanamamış Vekil Özdemir’den 3 ilçeye bütçe desteği Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma toplantıları 25-26 Haziran’da yapılacak İYİ Parti Kocasinan, Argıncık’ta mahallenin sorunlarını gündeme getirdi YRP Başkanı Narin: “İlk seçimde iktidar olup, 1 yılda sorunları çözeriz” BBP'li Ulus: Müslüman Türk Milleti'nin genlerine karşı savaş açıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan 2 Temmuz’da Kayseri’de Saadet Partisi Kocasinan’da görev değişimi Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesinden polise atılan tokata sert tepki MHP Kadın Kolları Eski Genel Başkanı Şennur Şenel defnedildi Mehmet Özhaseki, siyaseti bırakacağı ile ilgili algılara ve yalanlara cevap verdi YRP Başkanı Narin: “Belediyecilik, park, bahçe ve tribüne oynamak değildir” SAADET’TEN DİKKAT ÇEKEN PROTESTO AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’den “bırakıyor” açıklaması BBP 7/24 sahada!.. Sanayi esnafını dinlediler, esnafın sorunlarını not aldılar MHP’li Özdemir: Kıbrıs Türk'tür, Türk kalacaktır Fatih Erbakan öyle bir şey dedi ki gönülleri okşadı Cumhurbaşkanı Erdoğan Kızılcahamam kampında ne mesaj verdi? YRP’den imalı açıklama: ‘Zamlar konserlerle kutlanıyor’ SP’den iddia: Hacılar’daki sağlık sorunu çözülmüyor Çetin Arık, “Bu bir memleket meselesi” 6’lı Masada 4. kez ne konuşuldu? Fatih Erbakan’dan ‘Melek Mosso’ açıklaması 6’lı Masa Gelecek Partisi’nde toplanacak
×