Bayramda Şehitler dualarla yâd edildi

Bayramda Şehitler dualarla yâd edildi
Kurban Bayramı’nda Kartal Hava Şehitliği’ne şehit aileleri, yakınları ve vatandaşlar tarafından ziyaretler gerçekleştirildi.

Kurban Bayramı’nın birinci gününde Kartal Hava Şehitliği, şehit aileleri, şehit yakınları ve vatandaşlar tarafından ziyaret edildi. Gelen ziyaretçiler mezarları sulamasının yanı sıra çiçekler ekti, dualar okudu.
1998 yılında Van Gevaş’ta teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan Jandarma Er Salih Dal’ın kardeşi Ferdi Dal, ağabeyinin hayat hikâyesinden bahsederek “İlkokulu Gaziosman Yavuzlar’da okumuştu, evli ve 2 çocuk babasıydı. Terhisine 2 ay kala hain saldırıda şehit oldu. Bütün şehitlerimizle gurur duyuyoruz ancak üzücü bir durum, acımız dinmiyor. Rabb’im kimseye bu acıyı yaşatmasın” dedi.
Şehit Jandarma Er Serdar Gümüş’ün yakınları Cennet ve Barış Şimşek de bütün vatandaşların Kurban Bayramı’nı kutlayarak “Şehitlerimiz sayesinde kafamızı yastığa rahat bir şekilde koyabiliyoruz, her bir şehidimize ayrıca saygı duyuyoruz. Bütün şehit ailelerimize, gazilerimize Allah sabır versin” diye konuştular.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kayseri OSB’de Yagˆmur Suyu Bertaraf Kapasitesi 2 Katına C¸ıkarıldı Mimar Sinan 436. ölüm yıl dönümünde anılıyor 15 Temmuz Şehitleri: Kübra Doğanay ve Cennet Yiğit Kayseri protokolü şehit mezarlıklarını ziyaret etti 15 Temmuz Şehidi Kübra Doğanay’ın annesi Hikmet Doğanay: “Gururumuz acımızı bastırıyor” Kayseri OSB’de 21. Olağan Mali Genel Kurul Gerçekleştirildi Büyükşehir’den 15 Temmuz’a özel 'Milletin Zaferi' bisiklet turu 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK TRENİ YOLA ÇIKIYOR Erva Spor Okulları’nın 35’incisi açıldı ‘Boyçelik Erva Spor Okulları’ 15 Temmuz Şehidi Cennet Yiğit’in hatıraları baba evinde ‘Anı Evi’ olarak yaşatılıyor Valilikte üç Aile Sağlığı Merkezi protokolü imzalandı TÜRKİYE’NİN UZAYDAKİ GARANTİSİ TÜRKSAT 6A TÜRKSAT 6A’DA GERİ SAYIM BAŞLADI YOLLARDA AKILLI ULAŞIM DEVRİMİ Milli maç, bayrak satışlarını artırdı Vatandaşlar geçmişin izlerini antikacıda buluyor Vali Gökmen Çiçek’le vatandaştan ‘yürekleri rahatlatan’ diyalog Yeni Ufuklar Derneği, Kayseri ve mülteci sorunu hakkında kamuoyu duyurusu yayınladı Erciyes A.Ş., Erciyes Dağı Bilim Okulu'nda 26 ilden öğrencileri zirvede buluşturdu Kayseri’de 3 kaymakamın görev yeri değişti Milli maç için düzenlenen dev ekran etkinlikleri iptal edildi Bakan Yerlikaya: “Provakatif paylaşım yapanlara göz açtırmayacağız” Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ve Milletvekili Baki Ersoy mahalleliyi dinledi TÜRKSAT 6A AMERİKA’DA Kayseri Kariyer Merkezi, 1 ayda 305 kişiye iş imkânı sağladı
×