Reklamı Kapat

Başkan Yalçın’dan yalanlama

Başkan Yalçın’dan yalanlama
Kayseri OSB’de bulunan ve daha önce yanan fabrikanın depremde yıkıldığına ilişkin çıkan haberlere OSB Başkanı Mehmet Yalçın’dan yalanlama geldi.

Kayseri OSB’de bulunan fabrikanın deprem sonrasında yıkıldığına ilişkin çıkan haberleri OSB Başkanı Yalçın yalanladı. Fabrikanın depremde değil daha önce çıkan yangında zarar gördüğünü belirten Başkan Yalçın: “24. Caddede bulunan daha önce yangın geçiren fabrikanın deprem ile bir alakası yoktur. Kayseri OSB’de yıkılan herhangi bir fabrika yoktur. Bu fabrika yangın esnasında ve sonrasında yıkılmıştır. Depremlerle bir ilgisi yok. Bazı yayın organlarında fabrikanın depremde yıkıldığına ilişkin çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktır” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Gençlere ÖTV’siz telefon, yeni evlenen çiftlere faizsiz kredi Kayseri Yeşilay Uyuşturucuyla Mücadele Rehabilitasyon Merkezi’nin inşaatı hızla yükseliyor Model Fabrika Kayseri Öğren-Dönüş Projesi 7’nci Lansman Toplantısı düzenlendi İncesu üzümü depremzedelere dağıtıldı Büyükkılıç: “Türkiye’de Gold Standart Sertifikası’na sahip 6’ncı proje Büyükşehir’in” Tarım ve Orman İl Müdürü Bülent Saklav, göreve başladı Kayseri OSB Başkanı Yalçın’dan Mevlid Kandili Mesajı Felahiye Belediyesi anıtmezarı restorasyonunu tamamladı Vali Çiçek, “Kayseri 2024 Avrupa Spor şehri seçildi” Türkiye Adalet Akademisi’nin Tapu İptali ve Tescil Davaları meslek içi eğitimi Kayseri’de başladı Kayseri protokolü Erciyes jeotermal sondaj alanını inceledi Pınarbaşı Kaymakamlığına Mesut Bolat atandı Zirvede “Erciyes’in Gelecek Vizyonu” sunumu Şehit Polis memuru Murat Akpınar için mevlid okutuldu Yeni 'Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi' belli oldu Sarız’da Karabağ hassasiyeti Türkiye Muhtarlar Derneği Kayseri İl Başkanı Yakup Er, “Muhtarlar mahallenin abisi, ablası” Tomarza Kaymakamlığına Ali Buzkaya atandı ERÜ mağaza açıldı Faruk Molu’nun adının serbest bölgeye verilmesine destek geldi Kayseri OSB Sağlık Merkezi Projesinde Ön Fizibilite Çalışması Gerçekleştirildi Rektör Prof. Dr. Altun, Göreve Gelişinin 1 Yılını Değerlendirdi Evladını kaybeden acılı aile Viyadük’e güvenlik önlemi istiyor Kültepe’de 4 bin 100 yıllık buğdaylar bulundu Cuma günü çöl tozu geliyor!
×