Reklamı Kapat

Başkan Yalçın, yine hayır duası aldı

Başkan Yalçın, yine hayır duası aldı
Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Talas’ın en yaşlılarından Fatma Paker’i evinde ziyaret ederek yine hayır duasını aldı.

Kiçiköy Mahallesi’nde tek başına yaşayan 81 yaşındaki Fatma Paker’e çat kapı ziyarette bulunan Başkan Yalçın, yaşlılara saygı ve hürmetin en büyük görevlerinden birisi olduğunu söyledi.

Hayatını komşuları Nazlı Kaya, eşi ve kızının yardımıyla devam ettirdiğini belirten Fatma Paker, Başkan Yalçın’ın kendisine yaptığı ziyaretten çok mutlu olduğunu ifade etti.

Sıcak ve samimi bir sohbete vesile olan buluşmada Fatma Teyze, eski hatıralarını anlatıp çay ikram ederken Başkan Yalçın’a doğalgaz tesisatını yaptırmasından dolayı çok dua ettiğini söyledi.

Hem ziyaretten hem de desteklerinden dolayı Başkan Yalçın’a dualar eden Fatma Paker, “Allah razı olsun. Evime doğalgazı çektireceğini söyledi, çekildi. Beni odun kömür taşıma derdinden kurtardı. Zaman zaman gelip hatırımı soruyor. Bundan başka ne isterim ki?” diyerek duygularını aktardı.

Fatma Teyze’ye gösterdiği yakınlıktan dolayı komşusu Nazlı Kaya’ya da ayrıca teşekkür eden Başka Yalçın, Nazlı Kaya’nın kızı Tuğçe ve torunu küçük Bulut ile sohbet ederek bazı hediyeler verdi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Hayırsever belediye!.. Kocasinan’ın restore ettiği 2 asırlık Jandarma Konağı gün sayıyor ÇOLAKBAYRAKDAR, “ÇOCUKLARIMIZI MUTLU ETMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ” TALAS BELEDİYESİ’NİN MERA HASSASİYETİ… Başkan Yalçın, yine hayır duası aldı Kocasinan’dan erkeklere özel tesis! Talas’ta asfalt çalışmaları hız kesmiyor Kocasinan Belediyesi’nden öğrencilere yönelik ahilik projesi yarışması Başkan Çolakbayrakdar, Kayseri’ye 12 sağlık merkezi kazandırdı Talas Belediyesi’nden Yerel Yönetim Politikaları Çalıştayı Başkan Çolakbayrakdar’dan Cırgalan’a iki büyük yatırım BÜYÜKŞEHİR’DE ‘PINARBAŞI’ ZİRVESİ KOCASİNAN, İKİ GÜNDE ÜÇ BÜYÜK ETKİNLİĞE İMZA ATACAK Talas Belediyesi o uygulama ile ses getirdi Daha yeşil Kocasinan için yeşil alanlara sonbahar bakımı BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR’A ÇOCUKLARDAN SEVGİ SELİ… KAZANCILAR ÇARŞISI'NIN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRECEK RESTORASYON BAŞLADI TALAS BELEDİYESİ OKULLARA DOKUNMAYA DEVAM EDİYOR Kocasinan’da ekim ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi “Hayvan beslemek merhamet duygunuzu geliştirir” Kocasinanlı gençler, geleceğe daha donanımlı hazırlanıyor Talas Belediyesi’nden kayıt heyecanı yaşayan öğrencilere özel karşılama Develi’de düzenlenen 3. Turna Balığı Tutma Yarışmasına büyük ilgi Erenköy’de Saçmacı Cami’nin temeli atılacak Çolakbayrakdar: “Küçük Dostlar Ambulansı, 4 bin 401 can kurtardı”
×