Başkan Taşyapan kentsel dönüşüm proje alanını yerinde inceledi

Başkan Taşyapan kentsel dönüşüm proje alanını yerinde inceledi
Kayseri’nin Yeşilhisar ilçesinde devam eden kentsel dönüşüm proje alanında çalışmalar devam ediyor.

6. Blok’un tamamlanmasıyla birlikte toplamda 196 konutun teslim edileceği projede çevre düzenleme çalışmaları da sürüyor. Çalışmayı yerinde inceleyen Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan, “ancak Kentsel Dönüşüm projemizi yakınen takip ediyoruz. Vatandaşlarımızı mağdur etmemek ve bir an önce evlerini teslim etmek için yüklenici firma ile birlikte sıkı bir şekilde çalışıyoruz” dedi.
Yeşilhisar kentsel dönüşüm proje alanında çalışmalar devam ediyor. 6. Blok’un tamamlanmasıyla birlikte toplamda 196 konutun teslim edileceği projede çevre düzenleme çalışmaları da sürüyor. Çalışmayı yerinde inceleyen Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan, ”Yaptığımız projelerimizin hepsi de birbirinden kıymetli ancak Kentsel Dönüşüm projemizi yakınen takip ediyoruz. Vatandaşlarımızı mağdur etmemek ve bir an önce evlerini teslim etmek için yüklenici firma ile birlikte sıkı bir şekilde çalışıyoruz. Bu çalışmaların yanında çevre düzenleme çalışmalarımıza da hız kazandırdık. Sıcak asfaltı, kamelyası, istinat duvarı, yaya yürüyüş yolu gibi çalışmalar tamamlanmak üzere. İlçemize ve hak sahiplerine hayırlı olsun inşallah’’ dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Mahalle sakinleri girişteki kavşağın düzeltilmesini istiyor KASKİ'den Araç ve İş Makinesi Alım İhalesi KAYMEK, Evli Çiftleri Kayseri Yağlaması Etkinliği İle Buluşturacak Kocasinan’ın 41. sosyal tesisi Kocasinan Akademi, Ertuğrulgazi Mahallesi’nde açıldı Büyükkılıç: Erciyes Dağı 4 mevsim vatandaşımıza hizmet sunacak Kayseri Havalimanı yeni terminal binası ilk yolcularını karşıladı Talas'ta 'Dijital Baba' Söyleşisi Talas’ta kentsel dönüşüm evleri Kura ile sahibini buldu Talas Personeline İş Güvenliği Eğitimi 2024’ün İlk Antika Pazarına İlgi Büyüktü Kocasinan’da Yangın Tatbikatı Gerçeği Aratmadı Talas Gençlik Merkezi’nde Küçük Prens tiyatro oyunu sahnelendi Büyükkılıç, Terminal binasının yenileneceğini duyurdu Başkan Taşyapan kentsel dönüşüm proje alanını yerinde inceledi Başkan Yalçın'a 5 Yılda 10 Ödül Başkan Arslan, çatı ve oluk yapım çalışmalarını inceledi Çanakkale’den Cumhuriyete 100. Yıl Müzesi Talas'ta açıldı Suya 1 yıl zam yapılmama kararı alındı İncesu’da ‘Fidan Dik Orman Olsun, Yaşayacak Yurdun Olsun’ sloganı ile 5 bin çam fidanı dağıtıldı Başkan Büyükkılıç ile Büyükşehir'de "2023" Böyle Geçti Talas’ta Hilye-İ Şerif Odası Ziyaretçilerini Bekliyor Talas-Şuşa Kültür Köprüsünde Sona Yaklaşıldı Kayseri’de İlk Ve Tek Olan ‘Eğitim Aile Sağlık Merkezi’ Açıldı Talaslı Öğrencilerden Başkan Yalçın’a Teşekkür Ziyareti Hospice Projesi'nde Sona Doğru
×