Başkan Süleyman Varol, güven tazeledi

Başkan Süleyman Varol, güven tazeledi
TMMOB Makine Mühendisleri Odası Kayseri Şubesi seçimleri sonuçlandı. Tek listeyle girilen seçimde mevcut başkan Süleyman Varol ve kadrosu yeniden seçildi.

Türk Mühendis Mimarlar Odaları Birliği (TMMOB) Makine Mühendisleri Odası Kayseri Şubesi 17’inci Olağan Genel Kurulu dün yapıldı. Tek listeyle girilen seçimde mevcut Şube Başkanı Süleyman Varol, 723 oy kullanılan sandıktan yeniden başkan seçildi. Seçim sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Varol, “Dünkü genel kurulumuza da yoğun bir katılım sağlandı. Tek listeyle seçime girildiğinde üye katılımı konusunda sıkıntılar yaşanabiliyordu ama hem genel kurulda hem de seçimde üyelerden yoğun bir katılım gerçekleşti. Şenlik havasında bir süreç yaşadık, geçmiş dönemde hem şehrimiz adına hem de meslektaşlarımız adına başarılı, güzel çalışmalar yürütmeye çalıştık, buradaki yoğun katılım da bunu başardığımızı gösteriyor. Sonraki süreçte de inşallah aynı azim ve özveriyle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kayseri protokolü bayramlaştı TÜRKİYE ZİRVEYE UÇUYOR! Motosikletin arkasında taşınan kesilmiş küçükbaş hayvan görenleri şaşırttı Kayseri'de Filistin'e Destek Konvoyu düzenlendi Vali Yardımcısı Tekeş, seçim gününe kadar Pınarbaşı Belediye Başkanlığına görevlendirildi Kayseri’de bayram yağmurlu geçecek Vali Gökmen Çiçek: “KAYOTED, turizmin Kayseri gündemine oturmasını sağladı” Kayseri OSB Başkanı Yalçın’dan Ramazan Bayramı mesajı CHP İl Başkanı Feyzullah Keskin’in oğlu Hüseyin Keskin için cenaze töreni düzenlendi Şehit Abdurrahim Yörük son yolculuğuna uğurlandı Kayseri’nin tarihi turizm cenneti: Ağırnas Yeraltı Şehri Kayseri OSB Geleneksel İftar Programı Gerçekleştirildi Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu: Bayrama hazırız Erciyes Üniversitesi’nde Yapımı Devam Eden Projeler Birer Birer Hayata Geçiriliyor LÖSEV’in karşılıksız ihtiyaç çekleri kanser hastalarına merhem oluyor BOYTRANS SÜRÜCÜ AKADEMİSİ İLK MEZUNLARINI VERDİ! Şehit Çullu düzenlenen törenle memleketine uğurlandı HABERLEŞMEDE REKOR BÜYÜME Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nden spor müsabakalarına seçim arası Yerel seçimler için 5 bin 560 kolluk kuvveti görevlendirildi Kayseri’de sağlık çalışanları ‘sessiz yürüyüş’ gerçekleştirdi Eyvan Sohbetleri'nin Konusu "Kayseri'de Ramazan Gelenekleri" Oldu KESOB Başkanı Şeyhi Odakır’dan 31 Mart açıklaması Gazze İftarı’na Kayseri’de Yoğun İlgi Erciyes Üniversitesi İle TÜZDEV Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı
×