BAŞKAN PALANCIOĞLU TEŞEKKÜR ETTİ!

BAŞKAN PALANCIOĞLU TEŞEKKÜR ETTİ!
Melikgazi Belediye Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, 1 Kasım ile 02 Aralık tarihleri arasında yatırılan emlak vergisi ikinci taksitlerini yatıran mükelleflere teşekkür etti.

Belediye yatırım ve hizmetlerin temelini vergilerin oluşturduğunu hatırlatan Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, özellikle ilçe sınırları içerisinde tarla, arsa ve evleri bulunan mükelleflerin ödemiş olduğu vergilerin yine hizmet olarak kendilerine geri döneceğini kaydetti.

Emlak vergisinin ödenmesi süresinde mükelleflere tahakkuk ettirilen verginin yüzde 93’in tahsil edilmiş olduğunu tespit ettiklerini ifade eden Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, tahsil edilen vergilerin yüzde 65’inin kredi kartı ile yüzde 23’ünün internet üzerinden ödenmiş olduğunu geri kalan yüzde 12’nin ise nakit olarak ödendiğini söyledi.

Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, emlak vergisini yatırarak vatandaşlık görevini yerine getiren mükelleflere teşekkür ederek, bu vergilerin vatandaşa, asfalt, yol, kaldırım, park gibi hizmet olarak geri döneceğini ifade etti.

 

PAYLAŞ
GÖNDER
×