Başkan Güleser mazbatasını aldı

Başkan Güleser mazbatasını aldı
Felahiye Belediye Başkanı seçilen Şeref Güleser, yerel seçimlerin ardından mazbatasını alarak yeni 5 yıl için görevine başladı. Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin Güleser’e tebrik dileklerinde bulunarak; “Kayseri İl Örgütü olarak bu tarihi ana tanıklık ettik. Felahiye Belediye Başkanımız Sayın Şeref Güleser’e başarılar dileriz. Felahiye’de her şey çok güzel olacak” dedi.

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri’nde milletin iradesi ile Felahiye Belediye Başkanı seçilen Şeref Güleser, mazbatasını aldı. Felahiye Belediye Başkanı seçilen Şeref Güleser Kayseri Adliyesi Konferans Salonu'nda düzenlenen törende, mazbatasını teslim aldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin Güleser’e tebrik dileklerinde bulunarak; “Felahiye Belediyesi Başkanımız Sayın Şeref Güleser seçim kurulundan mazbatasını aldı. Kayseri İl Örgütü olarak bu tarihi ana tanıklık ettik. Felahiye Belediye Başkanımız Sayın Şeref Güleser’e başarılar dileriz. Felahiye’de her şey çok güzel olacak” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Milletvekili Dursun Ataş: “İktidar, ithalata dayalı politikasıyla Türk çiftçisini ağlatmaktadır” Büyükkılıç, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na Katıldı Milletvekili Aşkın Genç: “Pınarbaşı’nın Deniz Yağan başkanımıza desteği tam” MansurYavaş, Kayseri’ye geliyor Milletvekili Genç Sarımsaklı Mahallesi vatandaşlarının sorunlarını meclise taşıdı Vekil Çopuroğlu, hükümet konakları talebini Bakan Yerlikaya’ya iletti Felahiye Belediye Başkanı Güleser: “6 kuruş borcumuz yok dediler, 6 milyon borç var” Eski İl Başkanı Ataman İYİ Parti’den istifa etti Kazım Yücel, İYİ Parti GİK listesinde yer aldı Coşkun: “Saadet Partisi’nde genel başkan değişikliği olacak” Özhaseki: “CHP güzel işleri eleştirmeye devam ediyor” Bakan Özhaseki'den Başkan Büyükkılıç'a "Hayırlı Olsun" Ziyareti İYİ Partili Ülker: “Su fiyatlarındaki yüzde 50’lik indirim uygulanmıyor” Başkan Büyükkılıç, “Bizi takip eden siyasi partimizin 2 misli oy almış bir belediye başkanıyım” Özer: “Büyükşehir Belediyesi’nin ödediği banka faizi bir ilçe belediyesinin bütçesi kadar” Koç, “Halk diyor ki; ‘Memduh Başkan seni seviyoruz ama biraz daha kendine çeki düzen ver” “AKP’li Büyükşehir Belediyesi, Suriyelilerin kentte yoğunlaşmasını engelleyecek tedbirler alır mı CHP’li Aşkın Genç’ten iktidarın ekonomi politikasına eleştiri Saadet Partili Coşkun yeniden il başkanı oldu İsmail Özdemir, yeniden!.. “Fatih Erbakan’ı Cumhurbaşkanı olarak iktidara getireceğiz” AK Parti büyükşehirlerde en çok oyu Kayseri’de kaybetti İtirazlar reddedildi: Pınarbaşı’nda yeniden seçime gidiliyor İl seçim kurulu itirazı reddetti: Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk oldu Özhaseki: “Seçimlerde vatandaşımızın ihtarını herkes almıştır”
×