Reklamı Kapat

Başkan Çopuroğlu’ndan İncesu Çıkarması

Başkan Çopuroğlu’ndan İncesu Çıkarması
AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları sonrası yeniden sahalara indi. Çopuroğlu’nun ilk durağı İncesu oldu.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Covid-19'la mücadele kapsamında haziran ayına ilişkin kademeli normalleşme takvimi açıklamasının ardından AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu da saha çalışmalarına yeniden start verdi.

BAŞKAN ÇOPUROĞLU, NECİBE TEYZEYİ EVİNDE ZİYARET ETTİ

Teşkilat mensupları ile birlikte İncesu ilçesine giden Başkan Çopuroğlu, program kapsamında 76 yıllık ömründe hiç yakından görmediği Erciyes Dağı hayali gerçekleştirilen İncesulu Necibe Avşar’ı da ziyaret etti. Necibe Avşar’ı evinde ziyaret eden Başkan Çopuroğlu, “Erciyes’e çıkma hayalini gerçekleştiren ve sosyal medyadaki videoları ile gönüllere taht kuran 76 yaşındaki Defçi Necibe Teyzemizi İncesu’daki ikametgâhında ziyaret ettik. Tatlı dili ve güler yüzü ile bizleri misafir eden Necibe teyzemize Allah’tan hayırlı ömürler diliyoruz” diye konuştu.

ACILI AİLEYE TAZİYE ZİYARETİ

Çopuroğlu, Belediye Başkanı Mustafa İlmek, İlçe Başkanı Hamit Korkmaz ile birlikte İncesu ilçesinde yaşanan talihsiz hadise nedeniyle İstasyon Mahallesi’nde ikamet eden aileyi de ziyaret edip hem taziye, hem de geçmiş olsun dileklerini iletti.

YENİ TEŞKİLAT BİNASINA ZİYARET

İncesu İlçesi’ndeki ziyaretlerin devamında Belediye Başkanı İlmek ile birlikte İlçe Yönetim Kurulu üyeleriyle yeni teşkilat binasında bir araya gelen Çopuroğlu, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Teşkilatımız ile hem hasret giderdik hem de ilçemizdeki çalışmalarımızı konuştuk. Hamit Korkmaz Başkanımız ve değerli teşkilat mensuplarımıza kolaylıklar diliyor, yeni binanın hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi.

İNCESULU ESNAF İLE BİRARAYA GELDİ

AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, yeni süreçte ilk ziyaretlerini gerçekleştirdikleri İncesu’da güzel gönüllü hemşehriler ile sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Arık’tan Özhaseki’ye “Suriyeliler Giderse Sanayi Batar” Yanıtı Özhaseki, Develi'de yerel yönetimler istişare toplantısı yaptı İYİ Partili Kazım Yücel, Suriyeliler konusunda açtı ağzını yumdu gözünü Fatih Erbakan'dan 'Tunus' açıklaması: Darbenin arkasında dış güçler var Kazım Yücel'in Çağrısına Büyükşehir Yanıt Verdi Özhaseki: “Millet İttifakı bir yapım ekibi değil, bir yıkım ekibi” Özhaseki: "Türkiye’nin milli menfaatleri söz konusu olduğunda muhalefet edilmez" AK Parti teşkilatları saha çalışmalarına devam ediyor Bakan Akar Kayseri’de konuştu... Yeniden Refah İl Başkanı Narin: Üreticimiz kurban ediliyor Kazım Yücel, hayvan pazarını gezdi besicilerin sıkıntılarını dinledi SP’li Aktaş’tan Palancıoğlu’na kentsel dönüşüm eleştirisi Bahçeli: “Bal gibi, buz gibi CHP-HDP-İP ortaktır” Yeniden Refah’ın gençleri sahada İYİ Partili Kazım yücel pazarı gezdi memnuniyeti ölçtü!.. Çopuroğlu: “Dünyada hatırı sayılır bir şekilde adından söz ettiren bir ülkenin vatandaşıyız” Yeniden Refah İl Başkanı Narin işine giden vatandaşa simit ve çay ikram etti Başkan Çopuroğlu Ankara'da SP'li Sinan Aktaş, 1153 şirket işçisi için vaatte bulundu Kayseri'deki 4 seçmenden 1’i AK Partili İYİ Partili Kazım Yücel: Suriyeliler hükümetin nazlı evlatları oldu Saadet Partisi il teşkilatı vatandaşa zamları sordu CHP MİLLETVEKİLİ ARIK 5 DAKİKADA KAYSERİ’Yİ ANLATTI Çopuroğlu Bünyan Teşkilat Toplantısına katıldı Başkan Çopuroğlu: “STK’larla sırt sırta diyaloğumuz devam edecek”
×