Başkan Çopuroğlu: “STK’larla sırt sırta diyaloğumuz devam edecek”

Başkan Çopuroğlu: “STK’larla sırt sırta diyaloğumuz devam edecek”
AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, genel kurulları sonrasında Birleşik Kafkasya Derneği’ne yaptığı ziyaretinde, “STK’larla sırt sırta diyaloğumuz devam edecek” dedi.

Birleşik Kafkasya Derneği’nin yaptıkları çalışmalar ile Çerkes Peynirine coğrafi işaret tescil belgesi aldıklarını söyleyen AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, “Bugünkü ziyaretimiz geçtiğimiz Cumartesi günü genel kurulunu yapan Birleşik Kafkasya Derneği Kayseri Şubesi. Burada başkanımız ve yönetim kurulu ile beraber istişarelerde bulunuyoruz. Asıl amacımız tebrik etmek çünkü kuru kuruya tebrik etmek bir yere kadar. Daha önceki dönemde güzel işler yaptılar ve biz de çalışmaların hangi aşamada olduğunu konuştuk. Hem de yeni üstlendikleri görevde tazeledikleri güven sebebi ile tebrik ettik. Biliyorsunuz Kayserimizde birçok ürün üretiliyor. Belki de bunların içerisinde hemen her gün sofralarımızda yer alan, kahvaltılık veya farklı yerlerde kullanılan özellikle peynirimizin tüm Türkiye’de hatırı sayılır bir noktada başkanımız gerekli girişimlerde bulunmuş hatta coğrafi işaret tescil belgesi alınmış. Kayseri’de 16 tane coğrafi işaret tescil belgesi olan ve Pınarbaşı’nda ilk olan Çerkes Peyniri ile ilgili sohbet ettik. İnşallah önümüzdeki dönemde de bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da samimi ve sırt sırta olan diyaloğumuz devam edecek” dedi.
Birleşik Kafkasya Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Görücü ise, “Sayın başkanımızın ziyareti bizleri gerçekten çok memnun etti. Teşekkür ediyoruz bunun için kendisine. Bizler yeni yönetimimizle yolumuza devam edeceğiz. Amacımız bir STK olarak Kayseri’ye güzel şeyler kazandırmak. Biraz da sıra dışı işler yapmak. STK’lar sadece aidat toplayan, panayır yapan değil de güzel projeler üreten, Kayseri’ye katkı sağlayan, fayda sağlayanlar olması gerekiyor. Biz bu inançla yola çıktık. Bundan sonra da daha güzel ve daha farklı projelerimizi de duyacaksınız. Devamlı yanımızda olarak destek verdiniz. Allah razı olsun. Bundan sonra da sıkıntılarımız olursa sizinle paylaşacağız. Özellikle ilk ziyareti de sizin yapmanızdan dolayı çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kazım Yücel’den gündem tespiti: İş yok, aş yok, yurt yok, zam çok CHP Milletvekili Arık’tan CHP’yi Hedef alan MHP’ye tepki: “Koltuk için ülkeyi ateşe attınız!” Özhaseki, "AK Belediyelerimiz sonuna kadar öğrencilerimize yardımcı olacaklar" Başkan Çolakbayrakdar’ın dönüşümle kazandirdiği okul projesinde sona gelindi Özdemir: "CHP, açık bir milli güvenlik tehdidi haline dönüşmüştür" Devlet Bahçeli’den, CHP ve İYİ Parti’nin HDP çıkışına sert yanıt Saadet Partisi İl Başkanı Büyükşehir'in zam kararını eleştirdi YRP İl Başkanı Önder Narin’den teşekkür mesajı DEVA Partisi’nde deprem!.. "EYT sorununu çözeceğiz" Türkiye’de kaç siyasi parti var? Kazım Yücel: Okullar eğitim ve öğretime hazır değil Narin: “CHP bu milleti ve cumhuriyet ruhunu anlayamayacak” Erbakan: “Seçim barajı sıfıra kadar indirilmeli” Kazım Yücel manzarayı gözler önüne serdi ve yetkililere çağrı yaptı “Suda KASKİ vurgunu!” Fatih Erbakan: 'Kaliteli nesiller yetiştirmek hayati öneme sahip' Ataman: Yeni eğitim-öğretim yılı hayırlı uğurlu olsun Özhaseki: “Ülkemizde özgürlük ortamını AK Parti olarak biz sağladık” Karayel: "Afganistan’dan veya başka yerden daha fazla mülteci istemediğimizi ifade ettik" Kazım Yücel: Etin ve yemin ithal edilmesi ülkemiz için büyük utanç Milletvekili İsmail Özdemir'den MHP İl Başkanı İncetoprak'a tebrik AK Parti'den MHP İl Başkanı İncetoprak'a hayırlı olsun ziyareti MHP'de İncetoprak'ın yönetimi belli oldu SP teşkilatı Tomarza’da vatandaşlarla buluştu
×