Reklamı Kapat

Başkan Çopuroğlu: İlmek’in parti rozetini törenle Cumhurbaşkanımız takacak

Başkan Çopuroğlu: İlmek’in parti rozetini törenle Cumhurbaşkanımız takacak
AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, partilerine gerek ülke gündeminde gerekse dünya gündeminde yaşanan gelişmelerle birlikte izlenen politikalardan sonra var olan ilginin her geçen gün daha da arttığını söyledi. Çopuroğlu, ayrıca, 14 Ocak Salı günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK partiye geçen İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek’e törenle parti rozeti takdimi yapacağını söyledi.

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, il teşkilatı olarak yoğun bir çalışma temposu içerisinde olduklarını ifade ederek, bu tempo içerisinde vatandaşın arasında, esnafın içinde olmayı da ihmal etmediklerini belirtti. Her ziyarette insanların kendilerine olan ilgi ve sevgisine tanıklık ettiklerini belirten Başkan Çopuroğlu, gün içinde il teşkilatına çok sayıda esnaf, vatandaş, sivil toplum kuruluşlarından ziyaretler gerçekleştirildiğini belirtti. Halkla iç içe olmaya gayret gösterdiklerini belirten Çopuroğlu, sadece seçim dönemlerinde değil her gün halkın, esnafın içinde olmaya çalıştıklarını, onları dinlediklerini ve çözülmesi gereken sorunlar varsa bununla ilgili adımlar attıklarını ifade etti.

Başkan Çopuroğlu, Türkiye gündemi ve dünya gündemini vatandaşların yakından takip ettiklerini belirterek, “AK Parti, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan nezdinde hemen yanı başımızda cereyan eden birçok sıkıntılı olaylar karşısında aldığı tavır, attığı diplomasi adımlarıyla ülkemizin bölgesinde güçlü ve lider ülke olmaya devam ettiğini göstermektedir. Halkımız bunu görüyor ve bu yönüyle AK Partiye olan desteğini sürdürüyor. Biz onlara desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

AK Partinin gerek hükümet olarak gerek belediye başkanları ve il ile ilçe teşkilatları olarak hizmet noktasında ciddi anlamda çalışma yaptığını anımsatan Başkan Çopuroğlu, kısa zaman önce partisinden istifa ederek AK Partiye geçen İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek ile birlikte İncesu ilçesinde de önemli çalışmalar yapmaya devam edeceklerini ifade etti.

Çopuroğlu, AK Parti’nin 14 Ocak 2019 Salı günü Ankara’da mecliste gerçekleştireceği grup toplantısının Kayseri için ayrı bir önemi olacağına da işaret ederek, “Sayın İncesu Belediye Başkanımız Mustafa İlmek bey ile parti teşkilatlarımız ve belediye başkanlarımızla Ankara’da olacağız. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Belediye Başkanımız Mustafa İlmek’e parti rozetini takacak. Biz de şehrimizde Büyükşehir belediye başkanımız olmak üzere 16 ilçe belediye başkanımızla birlikte Kayseri’ye en iyi hizmeti sunmaya, getirmeye ve vatandaşlarımızın refah seviyesini artırmaya yönelik çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
MHP Kayseri Teşkilatı 16 ilçe kongresini 2 günde bitirecek Özhaseki: “Kayseri’de bütün projeleri birebir takip ediyorum” Özhaseki: Bütün belediye başkanlarımızın alnından öpüyorum Cumhurbaşkanı Erdoğan: Memduh Bey'e teşekkür ediyorum Özhaseki’den ‘Ayasofya’ açıklaması "Su zamları kabul edilebilir bir zam değil" Saadet Partisi Kayseri İl Başkan değişti: Yeni Başkan Avukat Baki Coşkun İsmail Emrah Karayel yeniden AB Karma Parlamento Komisyonu Başkanı seçildi Ataş, "Ülke ekonomisi iflas etmiş, işsizlik rekor seviyeye ulaşmıştır" Fatih Erbakan'dan 'Ayasofya' açıklaması: Bu muazzam tarihi ana hep birlikte şahitlik edeceğiz! Erbakan'dan 'Azerbaycan' açıklaması: Asıl hedef Türkiye'yi kuşatmak! AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu’ndan CHP il başkanına cevap İYİ Parti İl Başkanı Ataman oldu Fatih Erbakan'dan çarpıcı 'Ayasofya' açıklaması CHP Kayseri Milletvekili Arık İşsiz Vatandaşların Sorununu Dile Getirdi Fatih Erbakan'dan İsrail'e 'ilhak planı' tepkisi Başkan Büyükkılıç'tan Milletvekili Çetin Arık'a cevap! CHP Kayseri Milletvekili Arık: “İl Hayali Kuran Develi Köye Dönüştü” Başkan Büyükkılıç, Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldı CHP Milletvekili Arık, Palas halkının feryadını meclise taşıdı CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ARIK: “BU MASALI ÇOK DİNLEDİK, SIKILDIK ARTIK” "KAYSERİ O SANDI ARTIK MÜJDELERDEN" Çopuroğlu: “Söylediklerimiz Ankara’da karşılık buluyor” İYİ Partili Ataş Develi, Bünyan ve Sarıoğlan'ın sorunlarını TBMM'ye taşıdı Bahçeli: “CHP-HDP-İP’in gayrimeşru politikaları tehditlere müsait ortam açmaktadır”
×