Reklamı Kapat

Başkan Çopuroğlu: İlmek’in parti rozetini törenle Cumhurbaşkanımız takacak

Başkan Çopuroğlu: İlmek’in parti rozetini törenle Cumhurbaşkanımız takacak
AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, partilerine gerek ülke gündeminde gerekse dünya gündeminde yaşanan gelişmelerle birlikte izlenen politikalardan sonra var olan ilginin her geçen gün daha da arttığını söyledi. Çopuroğlu, ayrıca, 14 Ocak Salı günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK partiye geçen İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek’e törenle parti rozeti takdimi yapacağını söyledi.

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, il teşkilatı olarak yoğun bir çalışma temposu içerisinde olduklarını ifade ederek, bu tempo içerisinde vatandaşın arasında, esnafın içinde olmayı da ihmal etmediklerini belirtti. Her ziyarette insanların kendilerine olan ilgi ve sevgisine tanıklık ettiklerini belirten Başkan Çopuroğlu, gün içinde il teşkilatına çok sayıda esnaf, vatandaş, sivil toplum kuruluşlarından ziyaretler gerçekleştirildiğini belirtti. Halkla iç içe olmaya gayret gösterdiklerini belirten Çopuroğlu, sadece seçim dönemlerinde değil her gün halkın, esnafın içinde olmaya çalıştıklarını, onları dinlediklerini ve çözülmesi gereken sorunlar varsa bununla ilgili adımlar attıklarını ifade etti.

Başkan Çopuroğlu, Türkiye gündemi ve dünya gündemini vatandaşların yakından takip ettiklerini belirterek, “AK Parti, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan nezdinde hemen yanı başımızda cereyan eden birçok sıkıntılı olaylar karşısında aldığı tavır, attığı diplomasi adımlarıyla ülkemizin bölgesinde güçlü ve lider ülke olmaya devam ettiğini göstermektedir. Halkımız bunu görüyor ve bu yönüyle AK Partiye olan desteğini sürdürüyor. Biz onlara desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

AK Partinin gerek hükümet olarak gerek belediye başkanları ve il ile ilçe teşkilatları olarak hizmet noktasında ciddi anlamda çalışma yaptığını anımsatan Başkan Çopuroğlu, kısa zaman önce partisinden istifa ederek AK Partiye geçen İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek ile birlikte İncesu ilçesinde de önemli çalışmalar yapmaya devam edeceklerini ifade etti.

Çopuroğlu, AK Parti’nin 14 Ocak 2019 Salı günü Ankara’da mecliste gerçekleştireceği grup toplantısının Kayseri için ayrı bir önemi olacağına da işaret ederek, “Sayın İncesu Belediye Başkanımız Mustafa İlmek bey ile parti teşkilatlarımız ve belediye başkanlarımızla Ankara’da olacağız. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Belediye Başkanımız Mustafa İlmek’e parti rozetini takacak. Biz de şehrimizde Büyükşehir belediye başkanımız olmak üzere 16 ilçe belediye başkanımızla birlikte Kayseri’ye en iyi hizmeti sunmaya, getirmeye ve vatandaşlarımızın refah seviyesini artırmaya yönelik çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu muhtarları, STK temsilcilerini ve vatandaşları ağırladı Saadet Partisi iktidarı deprem üstünden eleştirdi AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu: "Aday değilim" Milletvekili Tamer: “Siyaset yapacağız diye Kayseri’yi kötülemenin hiçbirimize faydası olmaz” AK Parti Siyaset Akademisi'nin 19.'su başlıyor Dursun Ataş: “İşçilerin hak ettiği ücret artışlarını yapın” Cumhurbaşkanı Erdoğan törenle İlmek’e parti rozetini taktı Başkan Çopuroğlu: İlmek’in parti rozetini törenle Cumhurbaşkanımız takacak Serkan Tok: “Kongrede il başkanlığı için aday olacağım” AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu’nun gündemi yoğun BBP Lideri Destici Tezkereye red oyu verenlere Kayseri'den sert çıktı BBP LİDERİ DESTİCİ: “KAYSERİ, BÖLGENİN PARLAYAN YILDIZI” Başkan Çopuroğlu: Halkımızın bize olan güveni mutlu etti Başkan Çopuroğlu: CHP’li Başkanın söylediği sözleri kendisine iade ediyoruz Başkan Çopuroğlu: Kocasinan ilçemiz için hizmeti konuştuk AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu: Yeni yıl mutluluk ve bereket getirsin MHP İl Başkanı Tok: “2020’de daha acısız günler geçirmeyi diliyoruz” Güreşçilerden Taner Yıldız’a Ziyaret İlmek’in rozetini Özhaseki taktı Nöbetçi Vekil Taner Yıldız gündemi konuştu Çopuroğlu, Ankara’da kırsal kalkınma projesini konuştu AK Parti İl Başkanlığına Ziyaretler Devam Ediyor "Yerli Malı Haftası okul kutlamasından öteye gitmiyor" ÜLKÜ OCAKLARI İL BAŞKANI TURAN, ÇALIŞMALARI İLE TAKDİR TOPLUYOR “BAŞKALARINA LAF, BİZLERE İCRAAT YAKIŞIR”
×