Başkan Çamlı, “Herkesi Kayserispor şemsiyesi altında toplanabildiğini gördüm”

Başkan Çamlı, “Herkesi Kayserispor şemsiyesi altında toplanabildiğini gördüm”
Kayserispor’da yapılması gereken çok şey olduğunu ifade eden Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, “Söz konusu Kayserispor olduğu zaman siyasi parti ve görüş fark etmeksizin herkesi Kayserispor şemsiyesi altında toplanabildiğini gördüm. Bu yüzdende iyi ki buraya başkan olmuşum dedim. Burada sevgi var, dostluk var” dedi.

Kayserispor Başkanı Ali Çamlı Spor Radar programına konuk oldu. Çamlı, Salih Zeki Çetin moderatörlüğünde Gazeteci İlyas Kaplan ve Spor Yorumcusu Oktay Haluk Doğan’ın sorularını yanıtladı. Çamlı Kayserispor hakkında açıklamalarda bulunarak, “Emek vermeden bir şey olmuyor. Kayserispor’a geldiğimiz günde çok ciddi sorunların ve yığınla yapılması gereken işlerin olduğunu gördük. Büyüklerimiz tarafından Kayserispor’a başkan olarak görevlendirildik. Büyüklerim, ‘sen bunu başarırsın’ dedikleri için fedakar arkadaşlarımla kader birliği yaparak buraya geldik. Bugün sizinle biz bu tahtayı açtık diyebilecek kadar bir mesafe katettik. Ama Kayserispor’da yapılması gereken çok şey var. Buraya gelinceye kadar çok sıkıntılı günler oldu. Şunu da belirtmek istiyorum kulübümü ziyaret edip, kulüp için her zaman yanında olduğunu beyan eden CHP Kayseri il Başkanı Feyzullah Keskin ve yönetimine de teşekkür etmek istiyorum. Ben burada şunu gördüm. Söz konusu Kayserispor olduğu zaman siyasi parti ve görüş fark etmeksizin herkesi Kayserispor şemsiyesi altında toplanabildiğini gördüm. Bu yüzdende iyi ki buraya başkan olmuşum dedim. Burada sevgi var, dostluk var” ifadelerini kullandı.

‘ONLARSIZ KAYSERİSPOR BİR ANLAM İFADE ETMİYOR’

Taraftarın her zaman Kayserispor’un yanında olduğunu dile getiren Çamlı, “Kayserispor’un taraftar grubu için ne kadar değerli olduğunu ben başkan olduktan sonra anladım. Bizler yönetimlerde bulunuyoruz, geliyoruz, gidiyoruz. Yönetimden gittikten sonra maçlara bile gitmiyoruz. İşin doğrusu bu. Bu bir özeleştiriyse ben bunu kendi adıma da yapıyorum. Ama bu çocuklar soğuk, sıcak, kar, çamur demeden o trübine gelip ruhlarına yerleştirdikleri Kayserispor’u Kayserispor sevgisini orada destek vererek ortaya koyuyorlar. Kayserispor taraftarının alnından öpüyorum. Onlarsız Kayserispor bir anlam ifade etmiyor. Seyircisiz bir takımında zaten bir anlamı yok” şeklinde konuştu.

‘BUNDAN SONRA BİZİM İÇİN DEĞER ARZ EDEN KİŞİ RECEP UÇAR’

Kayserispor’un eski teknik direktörü olan Çağdaş Atan hakkında konuşan Başkan Çamlı, “Benim görevdeki ilk işim mevcut takımdakilerin biriken maaşlarının ödenmesiydi. Borçların ödenmesi noktasında bu defa parayı buluyorsunuz sonra borçları yatıracağınız şahısları bulamıyorsunuz. Benim en büyük duam ve temennim şu; Kayserispor bir daha bu durumlara düşmesin. Gerçekten çok zor bir süreçten geçtik. Kayserispor’un harcanan her bir kuruşuna dikkat edelim. Çağdaş hoca bu kulübe hizmet etmiştir. Ayrılışı hatalı olabilir. Bizde bunu gençliğine veriyoruz. Tribünlerden Çağdaş hocaya kötü tezahürat bizim seyircimize yakışmaz. Bizim seyircimiz misafirperverliğini konuşturur. Bundan sonra bizim için değer arz eden kişi Recep Uçar. Çağdaş hoca zor dönemlerde de hizmet etmiştir. Ayrılışı etik olmasa da bu kararı bırakın hukuk versin” diye konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kayserispor, Vanspor maçı hazırlıklarını tamamladı Bedensel engelli basketbolcular ile beden eğitimi öğretmenleri gösteri maçı yaptı Develi Belediye, Ankara’dan puanla döndü Kayserispor yenilmezlik serisini 6 maça çıkarttı Başkan Ali Çamlı: "3 silerler 6 alırız" Kayserispor, deplasmandan galibiyetle döndü: 0-1 Talasgücü Belediye evinde ikinci yenilgisini aldı Kayserispor Basın Sözcüsü Koç: “Kayserispor’a 3 puan silme cezasını Tahkim Kurulu'na taşıyacağız” Kayseri Basketbol’un Play - Off’taki rakibi İspanyol ekibi oldu TFF’den Kayserispor’a 3 puan silme cezası Recep Uçar: “Trabzonspor’a karşı kurguladığımız oyunu oynamak istiyoruz” Kayseri Basketbol Avrupa Kupası’nda tur atladı Trabzonspor - Kayserispor maçını Ümit Öztürk yönetecek Kayserisporlu futbolcular günü izinli geçirdi Talasgücü Belediyespor ilk deplasman puanını aldı Kayserispor Başkanı Ali Çamlı: "Kayserispor iyi yolda" Kayserispor evinde berabere kaldı…. Melikgazi Kayseri Basketbol – Fenerbahçe: 68 - 84 Kayserispor taktik ağırlıklı çalıştı Melikgazi Kayseri Basketbol yarın Fenerbahçe’yi konuk edecek Kayserispor - Adana Demirspor maçını Kadir Sağlam yönetecek Melikgazi Kayseri Basketbol – Ruzomberok: 83 - 58 Kayserispor’da Adana Demirspor maçı hazırlıkları başladı TOHM Kayseri Yüzme takımı Dünya Açık Su Yarışlarına hazırlanıyor Kayseri Basketbol, Galatasaray karşısında oyunun sonunu iyi getiremedi
×