Başkan Büyükkılıç karla mücadele çalışmalarını denetledi

Başkan Büyükkılıç karla mücadele çalışmalarını denetledi
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, sabahın ilk ışıkları ile birlikte şehrin en işlek caddelerinde ve kaldırımlarında yapılan kar temizleme çalışmalarını denetledi. Başkan Büyükkılıç, “Trafikte herhangi bir aksama söz konusu değil. Ekiplerimiz gerek şehir merkezinde gerekse kırsaldaki ilçelerimizde sabaha kadar çalışmalarını yaptılar” dedi.

Merkezde ve tüm ilçelerde gece, gündüz demeden fedakârca karla mücadele çalışmalarını sürdüren Kayseri Büyükşehir Belediyesi ekipleri, ana arterler, cadde ve sokaklarda yol temizleme, tuzlama ve kar küreme çalışmaları yapıyor.
Cumhuriyet Meydanı’nda kaldırım ve yaya yolu karla mücadele çalışmalarını denetleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ekiplere kolaylıklar diledi.
“TRAFİKTE HERHANGİ BİR AKSAMA SÖZ KONUSU DEĞİL”
Burada açıklamalarda bulunan Büyükkılıç, Kayseri’de ulaşım ile ilgili herhangi bir sıkıntı olmadığını belirterek, “Akşam başlayan yoğun kar yağışı sabaha kadar sürdü. Ekiplerimiz gerek şehir merkezinde gerekse kırsaldaki ilçelerimizde sabaha kadar çalışmalarını yaptılar. Trafikte herhangi bir aksama söz konusu değil. Bütün ana yollarımız ulaşıma, trafiğe açık. Böyle bereketi bizlere lütfettiği için Allah’a şükrederken, çalışan fedakâr ekiplerimize de teşekkür ederek Kayseri’mizde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Cenab-ı Allah mahcup etmesin, bizleri seven, güvenen Kayserili hemşehrilerimize layık kılsın” diye konuştu.
ARAÇ SÜRÜCÜLERİNE TAVSİYELER
Araç sürücülerine tavsiyelerde bulunan Başkan Büyükkılıç, “Toplu ulaşım araçlarımız harıl harıl çalışıyor, vatandaşlarımıza hizmet veriyor. Mümkün olduğu kadar trafik kurallarına uyalım, fazla sürat yapmayalım. İhtiyaç olmadığı sürece gereksiz yere trafiğe çıkmayalım, ihtiyacımız, işimiz varsa araçlarımızı kullanalım, aksi takdirde toplu ulaşım araçlarını kullanmayı tercih edelim. Herhangi bir sıkıntı olduğundan değil, tramvayımız, otobüslerimiz çalışıyor, yollarımız açık, bütün bunlara rağmen tedbiri elden bırakmamak adına, bu imkânları daha sağlıklı kullanma adına tavsiyelerde bulunuyoruz” ifadelerini kullandı.
Büyükkılıç, ekiplerin tecrübesiyle, birikimiyle, gayretiyle, fedakârlığıyla Kayseri’ye hizmet etmek için görevlerini yaptıklarını belirterek, tüm ekibe teşekkür etti.
Seyyid Burhaneddin Bulvarı’nda esnafları ziyaret eden Başkan Büyükkılıç, taksici esnafına hayırlı ve bereketli işler dileyip, çorba ikram etti.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kocasinan Akademi’nin yıl sonu sergisi çok beğenildi KASKİ, Yeni Sanayi'de Altyapı Hatlarını Güçlendiriyor Başkan Büyükkılıç, 13 Milyon Tl'lik Projede 3 Bin 200 Adet Küçükbaş Hayvan Dağıttı İletişim Küresi'nde Kayseri Kariyer Günleri Başladı Başkan Çolakbayrakdar, 50 yıllık sorunu çözüme kavuşturdu Vali Gökmen Çiçek: “Develi çok daha fazla hizmeti hak eden bir ilçe” Müze Özendirme Yarışması’ndan Ahi Evran Esnaf ve Sanatkârlar Müzesi’ne ödül Kocasinanlı öğrenciler, Çanakkale yolcusu Büyükşehir, 3 Bin 200 Küçükbaş Hayvan Dağıtımına Başlıyor Başkan Yalçın’dan vergi hatırlatması: “Son gün 31 Mayıs” 50 Günde 50 Bin!... Büyükşehir-Hayırsever işbirliğinde yeni bir projede daha Kocasinan Akademi’den göz kamaştıran yıl sonu sergisi açıldı KASKİ, Yemliha Mahallesi'ndeki Kanalizasyon Sorununu Çözdü Kayseri Ulaşım A.Ş.'den Parkomat Alanlarında Yeni Uygulama Kocasinan Akademi’den yıl sonu sergisi Büyükşehir'den "Empati Parkuru" Kocasinan Akademi Mimarsinan Spor Tesisine muhteşem açılış Talas’ta gezi otobüsüyle 19 Mayıs coşkusu Develi’de ‘fidanlar çürümeye terk edildi’ iddiası Kocasinan Gençlik Kulübü, Kuşçu Marina’da gençlere eşsiz bir gün yaşattı Büyükşehir'den Çarşıya Estetik Dokunuş Başkan Büyükkılıç'tan Kayserililere Muhteşem 19 Mayıs Kutlaması Kocasinan Akademi Mimarsinan spor tesisi açılıyor Büyükşehir, 3 Bin 200 Küçükbaş Hayvanın Dağıtımı İçin 16 İlçede Kuraları Tamamladı
×