Başkan Büyükkılıç, “Bizi takip eden siyasi partimizin 2 misli oy almış bir belediye başkanıyım”

Başkan Büyükkılıç, “Bizi takip eden siyasi partimizin 2 misli oy almış bir belediye başkanıyım”
Kayseri Büyükşehir Belediyesi 17 Nisan 2024 Tarihli Meclis Toplantısı’nda konuşan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Bizi takip eden siyasi partimizin 2 misli oy almış bir belediye başkanıyım. Bir sonraki siyasi partinin 3 misli oy almış bir belediye başkanıyım” dedi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi 17 Nisan 2024 Tarihli Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Seçimlerdeki süreçle ilgili değerlendirmeleri lütfen başka mecralara taşımayın. Allah’a şükür bizi takip eden siyasi partimiz canımız ciğerimiz kardeşlerimiz, onların 2 misli oy almış bir belediye başkanıyım. Bir sonraki siyasi partinin 3 misli oy almış bir belediye başkanıyım. Olayı da böyle görmek gerekir. Bizler seçilmiş insanlarız. Kayserimizin ya da Türkiye’mizdeki insanların iradesine saygı duyuyoruz. Huzur içiresinde bir seçim geçmiştir. Bu manada da Kayseri’deki kardeşlerimize de teşekkür ediyorum. Bizlere tabi ki de halkımız dikkat etmememiz boyutuyla bir hatırlatma da bulunmuş olabilir, bunu da göz önünde bulundurarak yol alacağız” ifadelerini kullandı” ifadelerini kulandı.

PAYLAŞ
GÖNDER
Milletvekili Dursun Ataş: “İktidar, ithalata dayalı politikasıyla Türk çiftçisini ağlatmaktadır” Büyükkılıç, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na Katıldı Milletvekili Aşkın Genç: “Pınarbaşı’nın Deniz Yağan başkanımıza desteği tam” MansurYavaş, Kayseri’ye geliyor Milletvekili Genç Sarımsaklı Mahallesi vatandaşlarının sorunlarını meclise taşıdı Vekil Çopuroğlu, hükümet konakları talebini Bakan Yerlikaya’ya iletti Felahiye Belediye Başkanı Güleser: “6 kuruş borcumuz yok dediler, 6 milyon borç var” Eski İl Başkanı Ataman İYİ Parti’den istifa etti Kazım Yücel, İYİ Parti GİK listesinde yer aldı Coşkun: “Saadet Partisi’nde genel başkan değişikliği olacak” Özhaseki: “CHP güzel işleri eleştirmeye devam ediyor” Bakan Özhaseki'den Başkan Büyükkılıç'a "Hayırlı Olsun" Ziyareti İYİ Partili Ülker: “Su fiyatlarındaki yüzde 50’lik indirim uygulanmıyor” Başkan Büyükkılıç, “Bizi takip eden siyasi partimizin 2 misli oy almış bir belediye başkanıyım” Özer: “Büyükşehir Belediyesi’nin ödediği banka faizi bir ilçe belediyesinin bütçesi kadar” Koç, “Halk diyor ki; ‘Memduh Başkan seni seviyoruz ama biraz daha kendine çeki düzen ver” “AKP’li Büyükşehir Belediyesi, Suriyelilerin kentte yoğunlaşmasını engelleyecek tedbirler alır mı CHP’li Aşkın Genç’ten iktidarın ekonomi politikasına eleştiri Saadet Partili Coşkun yeniden il başkanı oldu İsmail Özdemir, yeniden!.. “Fatih Erbakan’ı Cumhurbaşkanı olarak iktidara getireceğiz” AK Parti büyükşehirlerde en çok oyu Kayseri’de kaybetti İtirazlar reddedildi: Pınarbaşı’nda yeniden seçime gidiliyor İl seçim kurulu itirazı reddetti: Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk oldu Özhaseki: “Seçimlerde vatandaşımızın ihtarını herkes almıştır”
×