Başkan adayı depremzedeler için tek başına yürüyüş başlattı

Başkan adayı depremzedeler için tek başına yürüyüş başlattı
Kahramanmaraş’tan bağımsız aday olarak Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Erhan Ersavaş, Ebrar Sitesi ve deprem mağdurları için Ankara’dan Kahramanmaraş’a tek başına yürüyüş başlattı. Ersavaş yürüyüşün 8’inci gününde Kayseri’de.

Yerel seçim için adayların çalışmaları devam ediyor. Kahramanmaraş’tan bağımsız aday olarak Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Erhan Ersavaş, Ebrar Sitesi ve Kahramanmaraş’taki deprem mağdurlarına dikkat çekmek için Ankara’dan Kahramanmaraş’a tek başına bir yürüyüş başlattı. Depremzedelerin mağduriyetlerini bu yürüyüşle dikkat çekmek isteyen Ersavaş yürüyüşünün 8’inci gününde Kayseri’de. Yarın Kayseri’den tekrar yürüyüşüne devam edecek olan Ersavaş Kayseri çıkışı Mimarsinan köprüsünde öğlen saat 11:00 sularında başlayacak. Yürüyüşe Kayserili vatandaşlarında eşlik etmesi bekleniyor.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kayseri protokolü bayramlaştı TÜRKİYE ZİRVEYE UÇUYOR! Motosikletin arkasında taşınan kesilmiş küçükbaş hayvan görenleri şaşırttı Kayseri'de Filistin'e Destek Konvoyu düzenlendi Vali Yardımcısı Tekeş, seçim gününe kadar Pınarbaşı Belediye Başkanlığına görevlendirildi Kayseri’de bayram yağmurlu geçecek Vali Gökmen Çiçek: “KAYOTED, turizmin Kayseri gündemine oturmasını sağladı” Kayseri OSB Başkanı Yalçın’dan Ramazan Bayramı mesajı CHP İl Başkanı Feyzullah Keskin’in oğlu Hüseyin Keskin için cenaze töreni düzenlendi Şehit Abdurrahim Yörük son yolculuğuna uğurlandı Kayseri’nin tarihi turizm cenneti: Ağırnas Yeraltı Şehri Kayseri OSB Geleneksel İftar Programı Gerçekleştirildi Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu: Bayrama hazırız Erciyes Üniversitesi’nde Yapımı Devam Eden Projeler Birer Birer Hayata Geçiriliyor LÖSEV’in karşılıksız ihtiyaç çekleri kanser hastalarına merhem oluyor BOYTRANS SÜRÜCÜ AKADEMİSİ İLK MEZUNLARINI VERDİ! Şehit Çullu düzenlenen törenle memleketine uğurlandı HABERLEŞMEDE REKOR BÜYÜME Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nden spor müsabakalarına seçim arası Yerel seçimler için 5 bin 560 kolluk kuvveti görevlendirildi Kayseri’de sağlık çalışanları ‘sessiz yürüyüş’ gerçekleştirdi Eyvan Sohbetleri'nin Konusu "Kayseri'de Ramazan Gelenekleri" Oldu KESOB Başkanı Şeyhi Odakır’dan 31 Mart açıklaması Gazze İftarı’na Kayseri’de Yoğun İlgi Erciyes Üniversitesi İle TÜZDEV Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı
×