Baki Ersoy, yeniden milletvekili aday adayı

Baki Ersoy, yeniden milletvekili aday adayı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, milletvekilliği için yeniden aday adayı olduğunu duyurdu.

Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem TBMM Milletvekilliği Seçimleri’nin 14 Mayıs’ta yapılmasının kesinleşmesinin ardından partilerde aday adaylığı başvuru süreci başladı. MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ise milletvekilliği için yeniden aday adayı olacağını duyurdu.
Ersoy adaylığını şu sözlerle duyurdu: “Değerli Kayseri halkı, kıymetli gönüldaşlarım. 24 Haziran 2018 tarihinde yapılan seçimlerde, bizi milletvekili olarak TBMM’ne gönderme teveccühünde bulunarak, bizlere sevdamız Kayseri’ye hizmet etme fırsatı veren halkımızın güvenine, sevgisine yeniden layık olmak adına,14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak seçimler için tekrar aday adaylığı başvurumu yaptım. Bizdeki bitmez ve tükenmez Kayseri sevdasının azmi ve mücadelesiyle, Cumhur ittifakını ve partimiz MHP’yi Kayseri’de yine zafere taşıyacağız. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin çizgisinde ve onun gösterdiği hedefler için her türlü mücadeleye dün olduğu gibi, bugün de hazırız. Türkiye’nin ve sevdamız Kayseri’nin Cumhur ittifakına ve partimiz MHP’nin vizyonuna ihtiyacı vardır. Bugüne kadar Kayseri halkı bizlere, bizler sevdamız Kayseri’ye her daim sahip çıktık. Yine kucaklaşacağız, yine bütünleşeceğiz. Kazanan Türk milleti, kazanan Kayseri olacak.”

PAYLAŞ
GÖNDER
Narin: “Yerel seçim çalışmalarına başladık, Kayseri’ye metro getireceğiz” Başkan Büyükkılıç, Bakan Özhaseki'nin Devir Teslim Törenine Katıldı Bakan Özhaseki, “Yol haritamızı belirleyip elimizden geleni yapacağız” Mehmet Özhaseki kabineye girdi Kayseri milletvekilleri TBMM’de yemin etti CHP İl Başkanı Adil Demir istifa etti Büyükkılıç ve Başkanlardan Özhaseki'ye Ziyaret Vekil Çopuroğlu, rozetini taktı Abdullah Gül'den Erdoğan'a 'tebrik' telefonu AK Parti Milletvekili Çopuroğlu: “Birinci gündemimiz hızlı tren olacak” AK Parti İl Başkanı Üzüm, “Vekillerimiz Kayseri’de faydalı işlere imza atacak” AK Parti Kayseri milletvekilleri mazbatalarını aldır Cumhuriyet Meydanında coşkulu kutlama; Bakan Akar Kayserililere teşekkür etti CHP İl Başkanı Adil Demir’in istifa edeceği öğrenildi... Kayseri’de Cumhurbaşkanı Erdoğan tüm ilçelerde birinci çıktı Özdemir: “Hemşehrilerimiz, Cumhurbaşkanımızı yüksek oy oranı ile destekleyecektir” Erdoğan’ı Destekleyen 125 Kişi Partilerinden İstifa Ederek AK Parti’ye Katıldı Cumhur İttifakı Milletvekillerinden Başkan Büyükkılıç'a Ziyaret YRP’li Önder Narin: “Türkiye yeni yüzyılı için Erdoğan’a oyunuzu kullanın” Milletvekili Böhürler, "Türkiye Yüzyılını gençlerle birlikte inşaa edeceğiz" Eski CHP milletvekili kaleye asılan Erdoğan fotoğraflarından rahatsız oldu CHP, seçim standına saldırı yapıldığı gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu Önder Narin YRP’de yeniden il başkanı oldu, partiye katılımlar arttı İYİ Parti Milletvekili Ataş mazbatasını aldı CHP Milletvekili Aşkın Genç mazbatasını aldı
×