Reklamı Kapat

Bakan Akar’dan Kayseri ziyareti

Bakan Akar’dan Kayseri ziyareti
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, memleketi Kayseri’ye gelerek bir dizi ziyarette bulundu.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar Kayseri’ye geldi. Akar, ilk olarak 2’nci Hava Bakım Fabrika Müdürlüğüne, ardından Kayseri Valiliğine geçti.
Kayseri Valisi Gökmen Çiçek tarafından karşılanan Akar, Valilik Şeref Defterini imzaladı ve çalışmalara ilişkin bilgiler aldı.
Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı kuruluşu Aspilsan’a ziyarette bulunan Akar, fabrikada inceleme ve denetlemelerde bulundu. Daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanlığına geçen Akar’a, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç tarafından faaliyetlere ilişkin bilgiler verildi.

Ziyaretleri sırasında Milli Savunma Bakan Yardımcısı Muhsin Dere’nin de eşlik ettiği Akar, son olarak AK Parti ve MHP İl Başkanlıklarını ziyaret etti.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kayseri hafta sonu hava nasıl olacak? İtfaiye ekipleri araç motoruna giren kediyi kurtardı Erciyes Uluslararası Bisiklet Yarışları Yeniden Start Aldı AKADEMİK ODALAR TOPLANTISI DÜZENLENDİ Büyükkılıç'tan OSB Başkanı Yalçın'a Ziyaret Jeoloji Mühendisi Özdemir: “Olası bir depremde 2008 öncesi binalara dikkat” Özhaseki: “Ankara-Niğde Otoyolu’nun, Kırşehir-Kayseri bağlantısının yol işaretlemeleri tamamlandı” Otobüs ve minibüslerde yolculara emniyet kemeri zorunluluğu geldi Eczacılar ülke genelinde iş bırakma kararı aldı Şehitlerin kanı yerde kalmadı! 22 terörist öldürüldü Erciyes'te Uluslararası Bisiklet Yarışları Devam Ediyor ERÜ’lü öğrencilerin tasarımı Tarımsal İnsansız Kara Aracı, TEKNOFEST’te finale kaldı Birecik’teki saldırıda yararlanan asker şehit oldu Şehidin evini kurşunlayanlar yakalandı, ifadeleri oldukça ilginç! Vali Çiçek ve Başkan Büyükkılıç özel çocukları ve ulu çınarları ziyaret etti Şehidin kanı yerde kalmadı: 13 terörist öldürüldü Şarkıcı Metin Işık kimdir? KAYÜ ile Erciyes A.Ş. Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı Hudut karakoluna roketli saldırı: 1 asker şehit, 4 asker yaralı Ovit Tüneli ile yıllık 15.5 milyon TL tasarruf sağlandı Dondurmacılar isyanda!.. Gelin ve damatların fotoğraf tercileri belli oldu Başkan Büyükkılıç: "Bir Olalım, İri Olalım, Diri Olalım" Şehir merkezinde termometreler 40 dereceyi gösterdi Eski tip ehliyetti olan elini çabuk tutsun!
×