Aynı masada oturduğu husumetlisine kurşun yağdırdı

Aynı masada oturduğu husumetlisine kurşun yağdırdı
İstanbul Şile'de iddiaya göre daha önceden aralarında husumet bulunan iki işletmeci, bir araya geldikleri otelde tartışmaya başladı. Tartışma kavgaya dönüşünce taraflardan biri, diğerine kurşun yağdırdı. Kurşunların hedefi olan kişi hayatını kaybetti. Cinayetin işlendiği anlar kameraya anbean yansıdı.

Olay Şile'de geçtiğimiz pazartesi günü 23.00 sıralarında yaşandı. Fadul Pehlivan isimli kişi aralarında husumet bulunan Onur Abdullah İ. işletmeciliğini yaptığı otele geldi.

Burada buluşan ve yanlarında ortak arkadaşlarının da bulunduğu masada konuşmaya başlayan ikili arasında tartışma çıktı. Tartışmanın alevlenmesiyle Fadul P., belinden çıkardığı silahla Onur Abdullah İ.'nin önce kafasına, sonra vücuduna art arda ateş etti.

İ., olay yerinde hayatını kaybederken saldırgan şahıs arkadaşıyla birlikte otelden ayrıldı.

Jandarma ekipleri yaptıkları çalışmada, Fadul P.'yi sazlık alanda saklandığı yerde yakalayarak gözaltına aldı.

Fadul P.'nin sorgusunda, Onur Abdullah,'yi 5 yıl önce kendisine kül tablası fırlatarak sağ gözünü kaybetmesine neden olduğunu ve aralarında husumet bulunduğunu söylediği öğrenildi. Şüpheli şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Öte yandan cinayet anları güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde Fadul P'nin, İ.'ye defalarca ateş ettiği, yanlarında bulunan kişinin Fadul P'nin elinden silahı almaya çalıştığı ve ardından P. ile arkadaşının olay yerinden ayrıldığı görülüyor.

PAYLAŞ
GÖNDER
×