Avrupa Konseyi Kayseri'de Toplanacak

Avrupa Konseyi Kayseri'de Toplanacak
Avrupa Konseyi 3-4 Aralık 2023 tarihinde ilk defa Kayseri’de Toplanacak.

Avrupa Birliği Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi'nin İzleme Komitesi'nin toplantısı 3-4 Aralık 2023 tarihinde ilk defa Kayseri'de düzenlenecek.

Toplantının Kayseri’de yapılmasının şehre güzel bir prestij kazandıracağını belirten Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu; “3-4 Aralık 2023 tarihinde, benimde ülkemizi temsil ettiğim, Avrupa Birliği Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi'nin İzleme Komitesi'nin toplantısını ilk defa Kayseri'de düzenleyeceğiz. 45-50 kişilik bir ekip Kayseri'ye gelecek. Dolayısıyla Avrupa Birliği ülkelerinin katılımcılarını Kayseri'de misafir edeceğiz. Bu hem Türkiye için hem Kayserimiz ve Melikgazi'miz için güzel bir prestij olacak. Hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Bakan İbrahim Yumaklı: 4,4 milyar lira tutarında su ve sulama projelerini Kayseri’ye kazandıracağız Vali Gökmen Çiçek: “Kooperatiflerimizin yıllık cirosu 40 milyon liraya ulaştı” Kastamonulu Bakan Yumaklı’dan Kayseri pastırması yorumu Bakan Özhaseki, iş insanları ile bir araya geldi ASKON VE KIZILAY İŞ BİRLİĞİYLE KAN BAĞIŞI ORGANİZASYONU Erciyes, ‘Artık Çekilmez Oldun Yarışması’nın 9’uncusuna Ev Sahipliği Yaptı Başkan Süleyman Varol, güven tazeledi Vekil Akar’ın dayısı Maraşlıoğlu son yolculuğuna uğurlandı Vali Gökmen Çiçek, “Kadınlar olmazsa hiçbir projede başarılı olma şansımız yok” DEMİRYOLLARINDA ‘YERLİ VE MİLLİ' SİNYALİZASYON Artık Çekilmez Oldun Yarışması, 9'uncu Kez Erciyes'te Start Alıyor Yeşilay Uyuşturucu ile Mücadele Rehabilitasyon Merkezi bu yaz hizmete açılıyor Jeoloji Mühendisi Adnan Evsen: “Kayseri 6 Şubat depremleri sonrası 7,37 santimetre batıya kaydı” Mehmet Büyükince Kur’an Kursu açıldı Pala: “Memur emeklileri ülkemizin en mağdur kesimidir” Başkan adayı depremzedeler için tek başına yürüyüş başlattı TOKİ mağdurları, konutların verilmesi ve ödeme şartlarının iade edilmesi adına toplandı KalDer Kayseri’ye İlk Kadın Başkan TÜRKİYE TELEKOMÜNİKASYON’UN MERKEZİ OLACAK Bakan Göktaş: “Üniversiteye başlayan öğrencilerde kız öğrenci oranı yüzde 50’yi aştı” HAVA YOLU YOLCU TRAFİĞİNDE REKOR ARTIŞ Doğutürk, “Doğu Türkistan'da Yaşananlar Dünya Gündemine Gelmeli” “Kaybedecek tek bir günümüz yok” Asrın felaketinin yıldönümünde anma programı gerçekleşti Kayseri nüfusu 1 milyon 445 bin 683 kişi oldu
×