ASKON VE KIZILAY İŞ BİRLİĞİYLE KAN BAĞIŞI ORGANİZASYONU

ASKON VE KIZILAY İŞ BİRLİĞİYLE KAN BAĞIŞI ORGANİZASYONU
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Kayseri Şubesi, Türk Kızılayı iş birliğiyle önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor. Kan bağışının hayat kurtaran önemini vurgulamak amacıyla düzenlenen etkinlik, bölgedeki sağlık ihtiyaçlarına destek olmayı hedefliyor.

Organizasyonda ASKON üyeleri ve kan bağışında bulunmak isteyenler, kan bağışı araçlarında kan verebilecekler. Bu anlamlı etkinlikle, hem kan bağışının önemi bir kez daha vurgulanacak hem de toplumun sağlık alanındaki ihtiyaçlarına katkı sağlanmış olacak.

ASKON Kayseri Şube Başkanı İlker Barlı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "ASKON olarak toplumsal sorumluluklarımızın bilinciyle hareket ediyoruz. Bu organizasyonla, kan bağışının önemini vurgulayarak sağlık alanında farkındalık oluşturmayı ve ihtiyaç sahiplerine destek olmayı amaçlıyoruz. Tüm üyelerimizi ve bölge halkını bu anlamlı etkinliğe katılmaya davet ediyoruz" dedi.

Etkinlik, cumartesi günü havaalanı yolu üzerindeki dernek merkezinde gerçekleştiriliyor. Katılımcılar, kan bağışı için gerekli olan sağlık koşullarını sağlamaları durumunda, etkinliğe büyük katkı sağlayacaklar.

 

PAYLAŞ
GÖNDER
Kayseri protokolü bayramlaştı TÜRKİYE ZİRVEYE UÇUYOR! Motosikletin arkasında taşınan kesilmiş küçükbaş hayvan görenleri şaşırttı Kayseri'de Filistin'e Destek Konvoyu düzenlendi Vali Yardımcısı Tekeş, seçim gününe kadar Pınarbaşı Belediye Başkanlığına görevlendirildi Kayseri’de bayram yağmurlu geçecek Vali Gökmen Çiçek: “KAYOTED, turizmin Kayseri gündemine oturmasını sağladı” Kayseri OSB Başkanı Yalçın’dan Ramazan Bayramı mesajı CHP İl Başkanı Feyzullah Keskin’in oğlu Hüseyin Keskin için cenaze töreni düzenlendi Şehit Abdurrahim Yörük son yolculuğuna uğurlandı Kayseri’nin tarihi turizm cenneti: Ağırnas Yeraltı Şehri Kayseri OSB Geleneksel İftar Programı Gerçekleştirildi Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu: Bayrama hazırız Erciyes Üniversitesi’nde Yapımı Devam Eden Projeler Birer Birer Hayata Geçiriliyor LÖSEV’in karşılıksız ihtiyaç çekleri kanser hastalarına merhem oluyor BOYTRANS SÜRÜCÜ AKADEMİSİ İLK MEZUNLARINI VERDİ! Şehit Çullu düzenlenen törenle memleketine uğurlandı HABERLEŞMEDE REKOR BÜYÜME Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nden spor müsabakalarına seçim arası Yerel seçimler için 5 bin 560 kolluk kuvveti görevlendirildi Kayseri’de sağlık çalışanları ‘sessiz yürüyüş’ gerçekleştirdi Eyvan Sohbetleri'nin Konusu "Kayseri'de Ramazan Gelenekleri" Oldu KESOB Başkanı Şeyhi Odakır’dan 31 Mart açıklaması Gazze İftarı’na Kayseri’de Yoğun İlgi Erciyes Üniversitesi İle TÜZDEV Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı
×