Arıkan: “Kayseri, Millî Görüş Belediyeciliğini çok özledi”

Arıkan: “Kayseri, Millî Görüş Belediyeciliğini çok özledi”
Saadet Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mahmut Arıkan, Kayseri’ye 94 ruhunu ve Millî Görüş Belediyeciliğini yeniden getireceklerini ifade ederek “Vatandaşımız hangi siyasi partiye gönül vermiş olursa olsun; bizler yalnızca Saadet Partisi’nin değil, bir buçuk milyon Kayseri evladının belediye başkanı olmak için yollara çıktık, hizmette ve atamada asla ayrımcılık yapmayacak, israfa asla geçit vermeyeceğiz. Kayserili vatandaşımızın ne derdi varsa o bizim vaadimizdir. Her dert, çözeceğimiz problemimizdir. Şehrimizin birçok problemi var ancak hiçbiri çözülemeyecek seviyede değildir. Yeter ki iş liyakat sahibi insanların eline verilsin” dedi.

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mahmut Arıkan, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na partisinden aday oldu. Adaylığın açıklanması sonrası Kayseri’de aday tanıtım programı düzenlendi. Programda İl Başkanı Baki Coşkun, İl Başkan Yardımcıları, gençlik kolları ve partililer yer aldı.
Yeni ve kutlu bir yola çıktıklarını ve bu seçimlerin yalnızca sandıklardan, pusulalardan ve billboardlardan ibaret olmadığını ifade eden Arıkan, “Burada milletin her kuruşunun adilce, şeffafça ve hakça harcanmasının emaneti vardır. Burada 94 ruhunu Kayseri’ye teslim edecek olan ruhun emaneti vardır. Bugünden itibaren sizlerle beraber en büyük hizmetleri yapabilmek için kollarımızı sıvadık. Millî Görüş Belediyeciliğini görmüş olan her vatandaşımız bilir ki Kayseri bu belediyeciliği çok özledi. Vatandaşımız hangi siyasi partiye gönül vermiş olursa olsun; bizler yalnızca Saadet Partisi’nin değil, bir buçuk milyon Kayseri evladının belediye başkanı olmak için yollara çıktık” dedi.
‘HİZMETTE ASLA AYRIMCILIK YAPMAYACAĞIZ’
Kazandıkları takdirde planlı-programlı çalışacaklarını ve işi ehline teslim edeceklerini vurgulayan Arıkan, “Hizmette ve atamada asla ayrımcılık yapmayacak, israfa asla geçit vermeyeceğiz. Hangi yola çıkarsak çıkalım; en büyük düsturumuz ahlak olacak, Kayserili vatandaşımızın ne derdi varsa o bizim vaadimizdir. Her dert, çözeceğimiz problemimizdir. Eğer ki her sabah Kartal Kavşağı’nda, Hulusi Akar Bulvarı’nda, İldem’de, Gesi’de trafik sorunu varsa o problemi çözmek bize düşer. Vatandaşımızın KASKİ faturasıyla ilgili bir derdi varsa sorunu çözmek üstümüze vazifedir. Kentsel dönüşümü adil bir şekilde sağlamak bizim vaadimizdir, şehrimizin birçok problemi var ancak hiçbiri çözülemeyecek seviyede değildir. Yeter ki iş liyakat sahibi insanların eline verilsin” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Özhaseki: “Gıpta ile bakılan bir şehir konumuna geldik” Özhaseki, “Mart sonuna kadar 75 bine kadar evi teslim etmiş olacağız” Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Arıkan, “Güney Çevreyolu’nu Kayserimize hediye edeceğiz” Yücel, “Tarımda bir master plan ortaya koymak zorundayız Gelecek Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammed Tosun Oldu İYİ Partili Kazım Yücel Projelerini Açıkladı Vekili Ataş’tan Avşar halayı Kazım Yücel: Sanayicinin Derdi Büyük Yücel: “Kayseri, en çok sığınmacı barındıran dördüncü şehir” AK Parti Yahyalı İlçe Başkanı Adem Sarıçiçek oldu Milletvekili Ataş, “Taksicilik ve ticari taşımacılık yapan esnaflar sıkıntıda” AK Parti Felahiye İlçe Başkanı Halit Abul oldu Memleket Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Deniz Coşkun oldu Saadet Partisi Talas Belediye Başkan Adayı Harun Toprak oldu Yücel: “Sancaktepe, Boztepe ve Oruçreis’i hak ettiği yere getireceğim” İyi Parti Büyükşehir Başkan Adayı Kazım Yücel esnaf ziyaretlerini sürdürüyor KAZIM YÜCEL: HERKES BİZLE İYİ OLACAK Gözütok, “Anadolu’daki tüm kültürlerimiz özümüzdür, özümüzü koruyacağız İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel, “Unutulan belediyeciliği Kayseri’de yaşatacağım” CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Molu oldu SP İl Başkanı Coşkun, “Artık poster, reklam belediyeciliğini bırakın” DEVA Partili Türkmen, “Adaletsizliğe karşı DEVA olmak için yola çıktım" CHP Kayseri İl Başkanı Keskin: “Kayseri bir an önce rant belediyeciliğinden çıkmalıdır” İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel, her aileye 5 metreküp suyu ücretsiz verecek İyi Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kazım Yücel'den belediyelere büyük tepki
×