Altınokta Körler Derneği Kayseri Şube başkanı Atmaca güven tazeledi

Altınokta Körler Derneği Kayseri Şube başkanı Atmaca güven tazeledi
Altınokta Körler Derneği Kayseri Şubesinin 15. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. İki adayın yarıştığı seçimde mevcut Başkan Murat Atmaca güven tazeledi.

Altınokta Körler Derneği Kayseri Şubesi'nin 15. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Genel Kurulda 2 liste yarıştı. Ayatullah Baykara ve Murat Atmaca’nın yarıştığı genel kurulda mevcut Başkan Murat Atmaca güven tazeledi.

PAYLAŞ
GÖNDER
KALKINMA YOLU’NDA TARİHİ ADIM Horsana Çayırı'nda ne için dua edildi Vali Çiçek’e çocuklardan sevgi seli Cumhuriyet Meydanında 23 Nisan töreni düzenlendi 23 Nisan’da sıcak hava balonlarında Türk bayrağı dalgalandı 213 MİLYON ELEKTRONİK TEBLİGAT; 7 MİLYAR TASARRUF “23 Nisan milletimizin bağımsızlık ve özgürlük iradesini tüm dünyaya ilan ettiği anlamlı bir gündür Kayseri OSB’de Teknik Kampüsün Temelleri 2025’te Atılacak "Kayseri, Kapadokya'nın merkezinde sayılıyor ve yurt dışından yabancıların gelmesi son derece kolay PRESTİJ PROJESİ: ANKARA-İZMİR YHT HATTI Bakanlık ve Büyükşehir, Erciyes'in Eteklerine 271 Bin Fidan Dikecek Kayseri'de sağlık çalışanları Filistin için ‘sessiz yürüyüş’ gerçekleştirdi OSB Teknik Kampüsü için imzalar atıldı Vali Çiçek Develi’de çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi Vali Çiçek, “İlimizde de hissedilen deprem nedeniyle saha taraması başladı, olumsuzluk yok” Tokat’ta meydana gelen 5,6 şiddetindeki deprem Kayseri’den de hissedildi Bünyan Cezaevi bahçesine 4 bin meyve ağacı dikildi Vali Gökmen Çiçek: “Bu şehirde asla uyuşturucu sattırmayacağız” Vali Gökmen Çiçek duyurdu: Yahyalı’da rafting alanı açılıyor Vali Gökmen Çiçek: “Turizmciler, gelecekte çok kıymetli bir konumda olacaklar” ‘Kayseri’nin Turizm Değerleri’ Resim Sergisi açıldı Dev İstihdam Fuarı Kayseri’de kurulacak Vali Yardımcısı Tekeş, “Spor okullarıyla birlikte 8 bin sporcu sayısını aşacağız” Vali Gökmen Çiçek: “Kayserinin hazineleri yerlerinde boş durmayacak” Vali Yardımcısı Tekeş, “ERVA Spor Okullarını mahalle bakkalından yakın hale getirmek istiyoruz”
×