Akar: “Büyük ve güçlü Türkiye olmak için çalışmalarımız devam ediyor”

Akar: “Büyük ve güçlü Türkiye olmak için çalışmalarımız devam ediyor”
TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar; Büyük ve güçlü Türkiye olmak için çalışmalarımız azim ve kararlılıkla devam ediyor. Problemlerimiz var bu problemler de inşallah çözülecek ve ülkemizin bekası ve refahı konusunda herhangi bir sorun kalmayacak bu çerçevede de Kayseri’deki gelişmeleri de yakinen takip ediyoruz” dedi.

Kayseri’ye bir dizi ziyaretlerde bulunmak maksadıyla gelen TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar; “Belediye Başkanımızla daha önce birçok kez görüştük konuştuk bu sefer daha resmi bir şekilde kendilerini makamında ziyaret etmek suretiyle bugün buradayız. Bir programımız da olacak gençlerimizle ve halkımızla beraber bir tiyatro günü de icra etmeyi düşünüyoruz. Gururumuz iftiharımız Mimar Sinan da bu şekilde rahmetle ve minnetle sanatına da saygıyla anmak için de bazı çalışmalarımız olacak. Büyük ve güçlü Türkiye olmak için çalışmalarımız azim ve kararlılıkla devam ediyor. Problemlerimiz var bu problemler de inşallah çözülecek ve ülkemizin bekası ve refahı konusunda herhangi bir sorun kalmayacak bu çerçevede de Kayseri’deki gelişmeleri de yakinen takip ediyoruz. AK Parti Belediyesi çok öneme sahip bunun da önder isimlerinden Memduh Büyükkılıç beyefendi bu konuda çok emek ve çaba harcadı” şeklinde konuştu.

Öte yandan F-35 savaş uçakları hakkında sorulan soruya yanıt veren TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar; “F-35 konusu üzerinde çalıştığımız bir konu daha önce Amerika'yla bir çalışma vardı bir takım sebeplerden dolayı Türkiyenin bu projeden çekilmesini istediler ama biz çekilmedik. Şimdi bizim orada bir hesabımız var hesabımızı kapatmak istiyoruz. Biz F-35’e alternatif olacak şekilde çalışmalarımız var hem diğer dost ülkelerle beraber hem de milli kaynaklarımızı seferber etmek suretiyle çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor” ifadelerinde bulundu.

Kayseri Milletvekili Ayşe Böhürler; “ Bugün Kayseri’de bir programımız var bu program vesilesiyle Ağırnas ve yeni hizmete geçen müzeyi göreceğiz Ankara'dan misafirimiz var onunla beraber tiyatro izleyeceğiz. Kayseri’yi kültür olarak tanıtmak için elimizden geleni yapıyoruz. Kayseri’yi daha fazla nasıl geliştireceğimiz konusunda istişarelerimiz devam edecek” şeklinde konuştu.


Milletvekili Hulusi Akar’a desteklerinin devamını beklediğini söyleyen Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç; “ Her şeyden önce yeni bir döneme girdik hepimizin için şehrimiz için hayırlı uğurlu olsun diyorum. Bugüne kadar şehrimize vermiş olduğunuz destekler için teşekkür ediyorum bundan sonraki çalışmalarımızda desteklerinizin devamını bekliyoruz” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
MHP’li Özdemir’den bir günde 8 soru önergesi Haziran ayının en sevilen bakanı Özhaseki Bekir Ulu, Türkiye İttifakı Partisi Talas İlçe Başkanı Olarak Atandı Pınarbaşı’nda 35 yıl sonra yeniden CHP kazandı Genç, “Islak imzalı tutanaklarımıza göre 289 oy farkla seçimi kazandık” Akar: “Büyük ve güçlü Türkiye olmak için çalışmalarımız devam ediyor” Erbakan: “Kayseri’de 100’e yakın AK Partili Yeniden Refah Partisi’ne Katılacak" Özdemir: “Çağrı karşılıksız kalmayacaktır” Bakan Özhaseki, Başkan Büyükkılıç ile Pınarbaşı'ya Çıkarma Yaptı Bağcıoğlu ve Genç, ‘Şehit Komandolar Durağı’nda… Bahçeli, “Menduh Uzunluoğlu ile Pınarbaşı ilçemiz yola devam diyecektir” MHP’li Özdemir’den Pınarbaşı’na 2 ayrı müjde! MHP: Yavaş, Pınarbaşı’nda Umduğunu Bulamadı CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç: “Pınarbaşı’nın nüfusu azaldı” Mansur Yavaş’tan Başkan Büyükkılıç’a gönderme CHP’li Özgür Özer: “Vatandaşın yanında olan başkanlar yerel seçimleri kazandı” Milletvekili Dursun Ataş: “İktidar, ithalata dayalı politikasıyla Türk çiftçisini ağlatmaktadır” Büyükkılıç, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na Katıldı Milletvekili Aşkın Genç: “Pınarbaşı’nın Deniz Yağan başkanımıza desteği tam” MansurYavaş, Kayseri’ye geliyor Milletvekili Genç Sarımsaklı Mahallesi vatandaşlarının sorunlarını meclise taşıdı Vekil Çopuroğlu, hükümet konakları talebini Bakan Yerlikaya’ya iletti Felahiye Belediye Başkanı Güleser: “6 kuruş borcumuz yok dediler, 6 milyon borç var” Eski İl Başkanı Ataman İYİ Parti’den istifa etti Kazım Yücel, İYİ Parti GİK listesinde yer aldı
×