AK Parti'den MHP'ye ziyaret

AK Parti'den MHP'ye ziyaret
AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Ak Parti İl Yönetim kurulu üyeleri, Kayseri Milletvekilleri Hülya Nergis, Taner Yıldız ile Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Serkan Tok, İl Yöneticileri ve Milletvekili Baki Ersoy ile bayramlaştı.

Milliyetçi Hareket Partisi il başkanlığında gerçekleşen ziyarette konuşma yapan MHP İl Başkanı Serkan Tok, ‘’Bayramlar sevinçlerin paylaşıldığı müstesna günlerdir. Partimizi ve şahsımızı ziyaretinizden büyük bir mutluluk duyduk" dedi.

Tok, "Allah nasip etti arifeye kavuştuk yarında inşallah bayram hep birlikte bayramlara da kavuşuruz. Bizlerin bu rahatlıkta bayram geçirmesini sağlayan tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum. Türk İslam dünyasının Arefe sini ve bayramını tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı.

Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu da, Arefe bayramın habercisi inşallah bayramıda cenabı Allah nasip eder. Bayramlarda konu komşu ziyareti ile oluyor. Bayramlarda üzerimize çok fazla iş düşüyor ama komşularımızı da ziyaret etmemiz gerekir. Tüm İslam âleminin mübarek kurban bayramını tebrik ediyorum" dedi.

Önceki dönem Enerji Bakanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız da, hem arifenizi hemde kurban bayramınızı tebrik ediyorum. Bu ziyaretimiz her hangi bir parti ziyareti değil Cumhur ittifakının en önemli iki unsuru olan AK Parti ve MHP nin bir araya gelmesidir. Türkiyede istikrarın en önemli parçası olan iki parti Ak Parti ve MHP nin bir ayrı önemi var. O yüzden ben şahsınızda ve tüm MHP li kardeşlerimizin ve islam âleminin bayramlarını tebrik ediyorum" şeklinde konuştu.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç da, her şeyden önce arefenizi ve bayramınızı tebrik ediyorum. Birliğin beraberliğin, kardeşliğin, dayanışmanın en güzel sembolü bayramlar. O açıdan birbirimizin kadir kıymetini bilmemiz gerekir" diye konuştu.

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Baki Ersoy’da, bizlerde birlik ve beraberlikle bir araya geldik. Bundan sonrada Cenabı Allah nasip ederse birlik ve beraberliğimiz devam eder. Bayramlar çok önemli. Bayramlarda insanlar manevi dünyasını çek etmesi gerekir. Bu vesile ile bayramlar önemlidir. İl Başkanlığı olarak Doğutürkistanlı kardeşlerimiz ve Şehit ailelerimiz ile birlikte geçiriyoruz. Rabbim dirlik ve beraberliğimizi bozmasın." Dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
×