AK Parti’de süreç başladı

AK Parti’de süreç başladı
AK Parti 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri aday adayı başvuruları sürecine dair basın toplantısı gerçekleşti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz; “Yerel seçimler bizim için oldukça önemli zira AK Parti teşkilatçılık anlayışının temelinde Sayın Cumhur Başkanımızın Büyük Şehir Belediye başkanı dönemine ait hizmet anlayışı var ve bu hizmet anlayışının sekteye uğramadan daha da artarak devam etmesini diliyoruz. Milletimize hizmetkarlık yolunda en önemli adım yerel seçimler ve yerel belediyeciliktir” dedi.
AK Parti 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri aday adayı başvuruları sürecine dair basın toplantısı gerçekleşti. Millete hizmet etmenin en önemli adımlarının yerel seçimler ve yerel belediyecilik olduğunu ifade eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz; “Yerel seçimler bizim için oldukça önemli zira AK Parti teşkilatçılık anlayışının temelinde sayın Cumhur Başkanımızın Büyük Şehir Belediye başkanı dönemine ait hizmet anlayışı var ve bu hizmet anlayışının sekteye uğramadan daha da artarak devam etmesini diliyoruz. Milletimize hizmetkarlık yolunda en önemli adım yerel seçimler ve yerel belediyeciliktir” dedi.
Basın toplantısında AK Parti’nin 31 Mart seçimlerinde izleyeceği çalışma sistemini de belirten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz; “Büyükşehir belediye başkanlığı, İl belediye başkanlığı , ilçe belediye başkanlığı ve belde belediye başkan adaylığı müraacatları 17 kasım tarihine meclis üyesi aday başvuruları ise 3 Aralık tarihine kadar devam edecek. Başvurular bu dönem de online şekilde ‘akparti.org.tr’ den yapılacak” şeklinde konuştu.
Aidat ödemelerinin bağış olarak alınacağını belirten Ali İhsan Yavuz; “Bu sefer başvuru aidatı yerine bağış almaya karar verdik. Büyükşehir belediye başkan adaylarımız 50 bin TL, İl belediye başkan adaylarımız 30 bin TL, İlçe belediye başkan adaylarımız 20 bin TL, Belde belediye başkan adaylarımız 10 bin TL, Büyükşehir’in ilçelerinin meclis üyeleri 10 bin TL, Büyükşehirlerin dışında kalan illerin ilçelerinin meclis üyeleri de 5 bin TL bağış yapmak suretiyle aday müraacatlarını kabul edeceğiz. Bağışlar tüm dünyanın gözleri önünde vahşice işlenen ve soykırıma varan saldırılardan etkilenen Gazzeli kardeşlerimizin temel insani ihtiyaçlarını karşılanması için AFAD üzerinden inşallah kendilerine ulaşmış olacak” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Milletvekili Arıkan, “Kayseri’nin kangren haline gelmiş sorunları var” DEVA Partisi Kayseri’de İki İlçede Belediye Başkan Adayını Açıkladı Saadet Partisi’nden Boykot Duvarı Timuçin, “Sadece görevimden affımı istedim" Arıkan: “Merhum Demirel’in 'Dün dündür, bugün bugündür.' Cümlesinin Varisi AK Parti Olmuştur” “Organize sanayi bölgesinde aylık 50 bin lira maaş alan kaynakçı var” Ataş, “Türkiye dünyanın en fazla sığınmacı bulunduran ülkesi konumuna gelmiştir” Milletvekili Ataş, “Bu sistem bizi ittifaka zorladı” Özdemir: Türkiye yalnızca kendi gündemine hapsolan bir ülke değildir Çopuroğlu kararlı: Yivsiz tüfeklerin satışı zorlaştırılacak CHP’li Niyazi Ünalmış: “AK Parti, yapay krizlerle Anayasa Değişikliği yapmak istemektedir” AK Parti İl Başkanı Üzüm, “Belediye Başkanlığı aday adaylığı için yaklaşık 50 başvuru var” Milletvekili Böhürler: “Yerel seçimler bir dönüm noktası olacak” Milletvekili Ataş: Mobilyacılık sektörünün finansmana erişim hususunda ciddi sıkıntılar bulunmakta Özhaseki, “Türkiye’deki bütün şehirlere dikkat edin son 20 senedir eli yüzü açığa çıkmıştır” Elitaş: “31 Mart seçimlerinde sandıkları AK Parti oylarıyla doldurup patlatacağız” Vekil Çopuroğlu, anonim şirketlere müjdeyi duyurdu Arıkan Sordu: “Kayseri’ye Hızlı Tren Ne Zaman Gelecek" İYİ Partili Erhan Özhan, “Kırsal nüfusumuz git gide azalıyor” CHP’Lİ Özgür Özer, “Kayseri’de trafik akışkanlığından bahsetmek mümkün değil” Elitaş, Valilik ve Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti Elitaş: “Her şey Kayseri için her şey Türkiye için şiarıyla yeniden sahalara döneceğiz” MHP’li meclis üyesi Bayrak, İncesu Belediye Başkan aday adaylığını duyurdu Saadet Partisi Melikgazi Divan Toplantısı yapıldı Kayıp 11 denizciye ilişkin Milletvekili Çopuroğlu mecliste açıklamalarda bulundu
×