AK Parti Yerel yönetimler İstişare ve Değerlendirme toplantısının ilk oturumu gerçekleşti

AK Parti  Yerel yönetimler İstişare ve Değerlendirme toplantısının ilk oturumu gerçekleşti
AK Parti'nin Ankara Kızılcahamam'da 3 gün süreyle yapılması planlanan Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme toplantısının ilk oturumu gerçekleşti.

AK Parti Ankara Kızılcahamam'da 3 gün süreyle yapılması planlanan Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme toplantısı ilk oturumu gerçekleşti. Toplantının ilk gününde güvenlik önlemleri, ekonomi, kültür, turizm, ulaşım gibi konular ele alınırken, 2. Ve 3.günde yerel seçim sonuçları ele alınacak.

3 gün sürecek toplantı Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ve Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş,Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı Çiğdem Karaaslan, Tanıtım ve Medya Başkanı Hamza Dağ, Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz, Dış İlişkiler Başkanı Zafer Sırakaya, Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Develi Belediye Başkanı Adem Sengül, Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan, Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk ve Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan katılım sağlayacak.

3 gün sürecek toplantının ilk gününde AK Parti Genel Başkan Vekilleri Efkan Ala ve Mustafa Elitaş toplantıya katılanlarla tecrübe ve birikimlerini paylaştı. Ayrıca toplantı kapsamında güvenlik önlemleri konusuda ele alındı.

Toplantının 2'inci günü (1 Temmuz Pazartesi ) Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın 31 Mart yerel seçim sonuçlarına ilişkin sunumunun ardından, Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı Çiğdem Karaaslan ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ve Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş'ın sunumları ile son bulacak.

3'üncü gün (2 Temmuz Salı) ise Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik moderatörlüğünde Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Tanıtım ve Medya Başkanı Hamza Dağ ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz'un görev alanlarıyla ilgili sunum yapılacağı öğrenildi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Genç: “Birikimlerini yapı kooperatiflerine emanet edenler adaletsizlikle karşı karşıya kaldı” Kılıçdaroğlu Kayseri’ye geliyor... Yücel, “Sığınmacıların gitme ve gönderilme yeri Türkiye Büyük Millet Meclisi'dir” Cıngı’dan Gökmen Çiçek ve Atanur Aydın vurgusu Milletvekili Cıngı, Mecliste Kayseri'deki çıkan olaylara ilişkin iddialara yanıt verdi İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya Kayseri'ye geliyor CHP Milletvekili Genç, Özgür Özel’e Kayseri’deki olaylarla alakalı rapor sundu Özdemir: “UEFA, Türkiye’ye karşı açıktan düşmanlık besleyen unsurlardan kendini temizlemelidir” Bakan Özhaseki, görevden affını istedi Genç; "Toplumsal huzuru gözeten bir göç politikası geliştirmesi gerekiyor" Milletvekili Arıkan, “Provakoslara karşı çok dikkatli olalım” Zafer Partisi Lideri Özdağ'dan evlerinize dönün çağrısı Dervişoğlu: “Bu tabloyu yaşamamak için defalarca iktidarı uyardık” İYİ Partili Yücel: Acilen görevinizden istifa edin AK Parti Yerel yönetimler İstişare ve Değerlendirme toplantısının ilk oturumu gerçekleşti Genç; “12 Eylülün kalıntıları hala Kayseri'de mevcuttur” MHP ve CHP’nin arasındaki buzları eriten düğün Milletvekili Ersoy: “Azmettirici olduğumu iddia edenlere hukuki süreç başlatıyorum” CHP Genel Başkanı Özel, “Bu yaptıkları ne yiğitliktir ne de mertliktir” MHP’li Özdemir’den bir günde 8 soru önergesi Haziran ayının en sevilen bakanı Özhaseki Bekir Ulu, Türkiye İttifakı Partisi Talas İlçe Başkanı Olarak Atandı Pınarbaşı’nda 35 yıl sonra yeniden CHP kazandı Genç, “Islak imzalı tutanaklarımıza göre 289 oy farkla seçimi kazandık” Akar: “Büyük ve güçlü Türkiye olmak için çalışmalarımız devam ediyor”
×