AK Parti Yeni Sanayi'de

AK Parti Yeni Sanayi'de
AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘’Kayseri Sevdalıları Milleti ile yan yana programı çerçevesinde İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Önceki Dönem Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş ve Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel ile birlikte Yeni Sanayinde esnaflarla buluştu.

Program sonrası Kayseri Oto Sanatkârlar Odasını ziyaret eden Kayseri AK Parti Yönetim Kurulu üyeleri ve milletvekillerine Oto Sanatkârlar odasında, oda başkanı Şeyhi Odakır tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verildi.

Programa Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayraktar, Ak Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri ve milletvekilleri katıldı.

Oto Sanatkârlar oda başkanı Şeyhi Odakır, şimdiye kadar esnaflara verdikleri desteklerden dolayı Milletvekilleri Mustafa Elitaş ve İsmail Emrah Karayel e teşekkür ettiler.

Önceki Dönem Ekonomi Baknaı Mustafa Elitaş da, Oto Sanatkâr odasının yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı oda başkanı Şeyhi Odakırı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. İnşallah Yeşilyurtta yapılacak olan yeni projeleri içinde desteklerimiz sürecek. Esnaf ve sanatkârın her zaman yanındayız dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
×