Reklamı Kapat

AK Parti Milletvekili Yıldız'dan Aşure Günü mesajı

AK Parti Milletvekili Yıldız'dan Aşure Günü mesajı
AK Parti Milletvekili Taner Yıldız Aşure Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Yıldız mesajında, Muharrem ayının önemine dikkat çekti ve “Acılar paylaşılarak azalır, acılarımızda sevinçlerimizde ortaktır” dedi.
Yıldız mesajının devamında şu ifadelere yer verdi;
Hz. Hüseyin, bütün mü''minlerin gönlünde taht kurmuştur.
Tüm inananlar gönüllerinde ehl-i beyt seygisiyle yaşar. Acılarımız da sevinçlerimiz de ortaktır. Paylaşıldıkça acılarımızda azalacaktır.
Kerbela gibi çok acı olayların tekrar yaşanmaması için kardeşlik, birlik ve beraberliğimizi her zaman korumak zorunda olduğumuzu unutmamalıyız.
Bu duygu ve düşüncelerle tüm acıları paylaşıyor Kerbela''da hunharca şehit edilen başta Hz Hüseyin efendimiz ve beraberinde 70 den fazla canlarımız için rahmetler diliyoruz. Selam saygı ve muhabbetlerimle...”

PAYLAŞ
GÖNDER
AK Parti Kayseri'de başkan adayları mesaisi Yurdaer Şahin, İYİ Parti Kocasinan İlçe başkanlığına yeniden aday İYİ Partili Yücel: “Vergide 11.’inci sıradayız fakat yatırımlarda 30.’uncu sıradayız" “Doğu Akdeniz’de bize engel olmak isteyenlere hakkımızı yedirmeyiz” Siyaset Akademisi’nin ilk dersi Bakan Dönmez’den Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Aksu'dan esnaf hemşerilerine ziyaret Şemsi Çimen İYİ Parti Talas İlçe Başkanlığı'na aday BAKAN PAKDEMİRLİ BÜYÜKŞEHİR’DE Bakan Pakdemirli'den saman ithal edildiği iddialarına yanıt Milletvekili Ersoy, "2020 yılı yatırım planındaki 460 milyon TL beklentilerimizi karşılayamamıştır" İYİ Parti Milletvekili Ataş: "Kayseri'ye yüksek hızlı tren yatırım programında yine yok" Kayseri iki bakanı ağırlayacak Baki Ersoy’un girişimi çiftçinin yüzünü güldürdü CHP'de Ümit Özer 237 oyla yeniden il başkanı seçildi VEKİL ERSOY’DAN HIZLI TREN GÖRÜŞMESİ Palancıoğlu'ndan MHP Melikgazi İlçe Başkanı Kalın'a hayırlı olsun ziyareti AK Parti’li Özhaseki: “Bazı kendini bilmezlerin bayrağımıza bile tahammülü yok” TANER YILDIZ ‘’KUDÜS MUKADDESTİR SESSİZ KALAMAYIZ’’ OKANDAN: ‘‘BİZ YÜK OLAN DEĞİL, YÜK ALMAYA ÇALIŞAN BİR TEŞKİLATIZ’’ BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’IN ANKARA TEMASLARI Karayel: "Türk Milletinin simgesi olan bayrağımıza yapılan hadsiz eylem kabul edilemez" Başkan Çopuroğlu esnafı ağırladı teşkilat toplantılarına katıldı BAKİ ERSOY İLÇELERİN PROBLEMLERİNİ TBMM’DE SIRALADI AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu muhtarları, STK temsilcilerini ve vatandaşları ağırladı Saadet Partisi iktidarı deprem üstünden eleştirdi
×