Reklamı Kapat

AK Parti Milletvekili Yıldız'dan Aşure Günü mesajı

AK Parti Milletvekili Yıldız'dan Aşure Günü mesajı
AK Parti Milletvekili Taner Yıldız Aşure Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Yıldız mesajında, Muharrem ayının önemine dikkat çekti ve “Acılar paylaşılarak azalır, acılarımızda sevinçlerimizde ortaktır” dedi.
Yıldız mesajının devamında şu ifadelere yer verdi;
Hz. Hüseyin, bütün mü''minlerin gönlünde taht kurmuştur.
Tüm inananlar gönüllerinde ehl-i beyt seygisiyle yaşar. Acılarımız da sevinçlerimiz de ortaktır. Paylaşıldıkça acılarımızda azalacaktır.
Kerbela gibi çok acı olayların tekrar yaşanmaması için kardeşlik, birlik ve beraberliğimizi her zaman korumak zorunda olduğumuzu unutmamalıyız.
Bu duygu ve düşüncelerle tüm acıları paylaşıyor Kerbela''da hunharca şehit edilen başta Hz Hüseyin efendimiz ve beraberinde 70 den fazla canlarımız için rahmetler diliyoruz. Selam saygı ve muhabbetlerimle...”

PAYLAŞ
GÖNDER
“Davetsiz giden mindersiz oturur” diyen MHP Milletvekili Ersoy Kayserispor Zirvesi'ne katılmayacak AK PARTİ İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU’NDAN GAZİLER GÜNÜ MESAJI AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu'ndan 17 Eylül mesajı Kayseri Yozgatlılar Dernekleri Federasyonu AK Parti'de AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu’nun 12 Eylül mesajı BAŞKAN OKANDAN’DAN “YERLİ VE MİLLİ” ÜRETİME DESTEK MESAJI SERKAN TOK: UNUTMAK TÜKENMEKTİR DOĞAN: 12 EYLÜL BİZİM İÇİN KARA GÜNDÜR AK Parti Milletvekili Yıldız'dan Aşure Günü mesajı AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu'ndan eğitim-öğretim yılı mesajı BÜYÜKŞEHİR PROJELERİ HIZ KAZANDI AK PARTİ'DE İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ İyi Partili İncesu Belediye Başkanı, AK Parti'de AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu: Tüm teşkilatlarımız dip diri Başkan Yalçın'dan tokat gibi cevap Büyükkılıç, TBMM Başkanvekili Gök’ün davetiyle Gezi Güzelköy’de Dr. Sema Karaoğlu: Böylesine Şanlı Zafer Yalnızca Milletimize Nasip Olmuştur Başkan Büyükkılıç 'Vefa Buluşmaları' kapsamında İncesu ve Yahyalı'da MHP Milletvekili Ersoy'dan 30 Ağustos mesajı MHP İl Başkanı Tok'tan 30 Ağustos Zafer bayramı mesajı AK Parti Kadın Kolları Başkan Büyükkılıç’ı ziyaret etti ÇOPUROĞLU; ‘’30 AĞUSTOS TÜM DÜNYA’YA ANLATILAN BİR DESTANIN ADIDIR’’ Başkan Büyükkılıç, Tomarza’da gerçekleştirilen Vefa Buluşması’na katıldı AK Parti Vefa Toplahtısı bu kez Felahiye'de yapıldı AK Parti'de vefa toplantıları sürüyor
×