AK Parti Kocasinan Rekor Kırdı...

AK Parti Kocasinan Rekor Kırdı...
AK Parti Kocasinan İlçe Başkanlığı üye çalışması hedefinde verilen üyelik hedefini başarıyla tamamladı.

AK Parti teşkilatları Türkiye’nin tüm ilçelerinde üye kayıt çalışmalarına büyük bir başarı ile devam ederken, AK Parti Genel Merkez Teşkilatı tarafından İlçe Başkanlıklarına verilen hedefler doğrultusunda, çalışmalarını sürdüren AK Parti Kocasinan İlçe Teşkilatı, üye kayıt çalışmasında Kayseri’de yapılan üye kayıt çalışmalarında en çok üyeyi yapan teşkilat olarak yeni bir başarıya imza attı.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ ın başlatmış olduğu yeni üye hedefimizi tamamlamış bulunmaktayız. İlçe Başkanlığımıza verilen hedefi tamamlamamızda teşkilat mensuplarımızın çok büyük emek ve gayretleri vardır. Kocasinan’ımızın 93 mahallesinde gece gündüz demeden üye kayıt çalışmalarında bulunduk. Pandemi koşullarında hemşehrilerimize karşı herhangi bir risk oluşmaması adına bu çalışmalarımızı maske, mesafe ve temizlik kurallarına riayet ederek tamamladık. Bilindiği üzere bir siyasi partinin gerçek gücü üye sayısı ile ölçülebilir. AK Parti Türkiye’de en çok üyesi olan siyasi partidir. Kocasinan İlçe Başkanlığı olarak üzerimize düşen vazifeyi layıkıyla yerine getirmek için gayret ettik. 10.739 Yeni Üye ile AK Parti çatısı altında Şehrimizde en çok üyelik yapan teşkilat olmanın gururunu taşıyoruz, yürüttüğümüz üye kayıt çalışmalarında birçok teşkilat mensubumuzun emeği ve gayreti bulunmaktadır.” Dedi.

AK Parti’nin yeni üyelerine partimize hoş geldiniz diyen Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan, sözlerini şu şekilde sonlandırdı; ‘’Kutlu Dava, Güçlü Türkiye hayalleriyle ülkemizi, şehrimizi ve ilçemizi 2023, 2053 ve 2071 vizyonlarına ulaştırmak için hep birlikte gayret edeceğiz. Kocasinan ailesi olarak verilen her görevi yerine getiren başta Yönetim Kurulu Üyelerimiz olmak üzere mahalle teşkilatlarımıza, Kadın ve Gençlik Kollarımıza teşekkürü bir borç biliyorum.”

PAYLAŞ
GÖNDER
İYİ Partili Adnan Kenanoğlu’nu istifadan vazgeçiren tehdit!.. İYİ Partili Işık: Sığınmacıların Çeteleşmelerine Fırsat Vermeyin MHP Kayseri İl Teşkilatı İstişare Toplantısında buluştu AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı Bursa’da bir İstişare Toplantısı Düzenledi Özhaseki Muş’ta Konuştu: “Sol Belediyelerin Son Dönemlerde Bütün İşleri Algı Belediyeciliğidir” İyi Partili Kazım Yücel’den tramvay tepkisi SP’li Sinan Aktaş: Açık alanda maske zorunluluğu kalksın Özhaseki: “Yıllardır bu ülkenin mücadele verdiği terör örgütlerinin sözcülüğünü yapanlar da var” ARIK: “KAYSERİ’NİN PARASINI OKA MOKA DEĞİL KAYSERİ’YE HARCAYIN” Bahçeli'den flaş HDP açıklaması Biden ve Erdoğan önümüzdeki hafta 'önemli farklılıkları' ele alacak DEVA Partisi Tomarza İlçe Kongresini Gerçekleştirdi Özhaseki: “Her seçimde muhalefetin sırtı yerden kalkmıyor” İYİ Partililer cafe esnafının dertlerini dinledi Saadet Partisi, DEVA heyetini ağırladı “KAYSERİ’DEKİ BELEDİYELER MİLYARLARI BULAN İSTİMLAK BEDELLERİ ÖDEMEKLE KARŞI KARŞIYA” Özhaseki, Bakanlar ile Kayseri’yi Görüştü SP’li Aktaş’tan AK Parti Milletvekillerine yatırım eleştirisi DEVA Hanım’dan CHP, İYİ Parti ve Yeniden Refah Partisi’ne Ziyaret “Sağlık çalışanları ölümle burun buruna çalışıyor” Yücel’den hem sınavın hem de seçimin olacağı okula tepki Başkan Çopuroğlu’ndan İncesu Çıkarması SP Melikgazi’den Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası’na ziyaret Başkan Çopuroğlu mobilya üreticileriyle bir araya geldi Kazım Yücel: “Belediyelerin imar planları bölge yoğunluğunu arttırıyor”
×