AK Parti Kocasinan Rekor Kırdı...

AK Parti Kocasinan Rekor Kırdı...
AK Parti Kocasinan İlçe Başkanlığı üye çalışması hedefinde verilen üyelik hedefini başarıyla tamamladı.

AK Parti teşkilatları Türkiye’nin tüm ilçelerinde üye kayıt çalışmalarına büyük bir başarı ile devam ederken, AK Parti Genel Merkez Teşkilatı tarafından İlçe Başkanlıklarına verilen hedefler doğrultusunda, çalışmalarını sürdüren AK Parti Kocasinan İlçe Teşkilatı, üye kayıt çalışmasında Kayseri’de yapılan üye kayıt çalışmalarında en çok üyeyi yapan teşkilat olarak yeni bir başarıya imza attı.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ ın başlatmış olduğu yeni üye hedefimizi tamamlamış bulunmaktayız. İlçe Başkanlığımıza verilen hedefi tamamlamamızda teşkilat mensuplarımızın çok büyük emek ve gayretleri vardır. Kocasinan’ımızın 93 mahallesinde gece gündüz demeden üye kayıt çalışmalarında bulunduk. Pandemi koşullarında hemşehrilerimize karşı herhangi bir risk oluşmaması adına bu çalışmalarımızı maske, mesafe ve temizlik kurallarına riayet ederek tamamladık. Bilindiği üzere bir siyasi partinin gerçek gücü üye sayısı ile ölçülebilir. AK Parti Türkiye’de en çok üyesi olan siyasi partidir. Kocasinan İlçe Başkanlığı olarak üzerimize düşen vazifeyi layıkıyla yerine getirmek için gayret ettik. 10.739 Yeni Üye ile AK Parti çatısı altında Şehrimizde en çok üyelik yapan teşkilat olmanın gururunu taşıyoruz, yürüttüğümüz üye kayıt çalışmalarında birçok teşkilat mensubumuzun emeği ve gayreti bulunmaktadır.” Dedi.

AK Parti’nin yeni üyelerine partimize hoş geldiniz diyen Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan, sözlerini şu şekilde sonlandırdı; ‘’Kutlu Dava, Güçlü Türkiye hayalleriyle ülkemizi, şehrimizi ve ilçemizi 2023, 2053 ve 2071 vizyonlarına ulaştırmak için hep birlikte gayret edeceğiz. Kocasinan ailesi olarak verilen her görevi yerine getiren başta Yönetim Kurulu Üyelerimiz olmak üzere mahalle teşkilatlarımıza, Kadın ve Gençlik Kollarımıza teşekkürü bir borç biliyorum.”

PAYLAŞ
GÖNDER
Türkiye’de kaç siyasi parti var? Kazım Yücel: Okullar eğitim ve öğretime hazır değil Narin: “CHP bu milleti ve cumhuriyet ruhunu anlayamayacak” Erbakan: “Seçim barajı sıfıra kadar indirilmeli” Kazım Yücel manzarayı gözler önüne serdi ve yetkililere çağrı yaptı “Suda KASKİ vurgunu!” Fatih Erbakan: 'Kaliteli nesiller yetiştirmek hayati öneme sahip' Ataman: Yeni eğitim-öğretim yılı hayırlı uğurlu olsun Özhaseki: “Ülkemizde özgürlük ortamını AK Parti olarak biz sağladık” Karayel: "Afganistan’dan veya başka yerden daha fazla mülteci istemediğimizi ifade ettik" Kazım Yücel: Etin ve yemin ithal edilmesi ülkemiz için büyük utanç Milletvekili İsmail Özdemir'den MHP İl Başkanı İncetoprak'a tebrik AK Parti'den MHP İl Başkanı İncetoprak'a hayırlı olsun ziyareti MHP'de İncetoprak'ın yönetimi belli oldu SP teşkilatı Tomarza’da vatandaşlarla buluştu MHP İl Başkanı İncetoprak’ın listesi onaylandı Kazım Yücel’den Büyükşehir Belediyesi’ne ironi dolu gönderme MHP Milletvekili Baki Ersoy: “Kayseri İl teşkilatındaki değişim bir nöbet değişimidir” Özhaseki, "Gönül belediyeciliğini de inşa etmeye çalışıyoruz” Özhaseki: CHP’li belediyeler mağdur edebiyatı yapıyor MHP İl Başkanı İncetoprak, koltuğuna oturdu SP’li Aktaş, Gökkent mahallesinin sorunlarını gündeme taşıdı MHP’de Adnan İncetoprak mazbatayı aldı “Kılıçdaroğlu, yalan ile Guinness Rekorlar Kitabı'na aday" ERBAKAN Kayseri’ye geliyor
×