Reklamı Kapat

AK Parti Kayseri teşkilatından zehir zemberek açıklamalar

AK Parti Kayseri teşkilatından zehir zemberek açıklamalar
AK Parti Kayseri teşkilatı, 23 Temmuz’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenen açılış ve temel atma törenine yönelik eleştirilere sosyal medya hesaplarından zehir zemberek açıklamalarla cevap verildi.

 

Yapılan 2 ayrı paylaşımda, Cumhuriyet Halk Partisi ve Kayseri Milletvekili Çetin Arık hakkında ifadeler yer aldı.

İşte o paylaşımlarda yer alan ifadeler;“Kiralık Vekil Kendi Kuyusunu Kendi Kazdı

 

Kiralık Milletvekili Çetin Arık’ın Kayseri Halkının Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisini büyük bir katılımla gösterdiği 23 Temmuzda düzenlenen mitingdeki yoğun kalabalığı hazmedemeyerek ortay attığı iddialar asılsız çıktı. Arık, “Kamu gücüyle baskıyla insanların mitinge toplanmaya çalıştığını iddia etmişti.  Fakat mesaisi biten işçilerin Kiralık vekilin çektiği videolarda da anlaşıldığı üzere otobüsler miting alanı tek bir alanda olmasına rağmen farklı farklı bölgelere gidiyorlar. Buradan da anlaşılıyor ki Kiralık vekil çektiği videonun aslında kendi kuyusunu kazacağından haberi yok. Öte yandan yine Kiralık vekil HAK-İŞ Sendikası’nın zorla işçilerini miting alanına getirdiğini iddia etmişti. Yapılan açıklamalarla birlikte bu iddianın da asılsız olduğu ortaya çıktı. HAK-İŞ Sendika işçileri Cumhurbaşkanımızı desteklemek için organize edilen mitinge kendi istekleri üzerine gönüllü olarak katıldılar. Kiralık vekilin çektiği asılsız görüntülerin doğrusunun ortaya çıkacağını anladığı anda ise yöneticilere tahammül edemeyip video kaydını kesti. Sonuç olarak Kiralık vekil ve CHP’ye asıl cevabı 23 Temmuz Cumartesi günü 70 binden fazla katılım ile Kayseri halkı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştirmiş olduğu mitingde vermiş oldu.”

 

Diğer paylaşımda yer alan ifadeler ise şöyle;

“CHP’nin Miting Fiyaskosu

CHP’nin Balıkesir mitingi tam bir fiyasko ile sonuçlandı. 24 Temmuz Pazar Günü Balıkesir’de CHP toplama ve zorlama bir miting gerçekleştirdi. Yapılan araştırmalara göre CHP Balıkesir mitingi için Türkiye’nin birçok şehrinden belediye araçları ile birlikte kendi rızaları olmamasına rağmen zorla belediye çalışanlarını Balıkesir’e getirdi. Fakat CHP kirli oyunlarıyla birçok şehirden işçileri miting alanına zorla getirilmesine rağmen Balıkesir’deki toplam kişi sayısı 12 bin kişiyi bile geçmedi. Öte yandan Kiralık Vekil Çetin Arık ise aslında kendisin ele veren çektiği asılsız görüntülerle Kayseri’de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştirmiş olduğu mitinge zorla işçilerin getirildiğini iddia etmişti. Fakat kendisinin de çektiği videolarda da görüldüğü üzere firmalardan çıkan otobüsler miting alanının tek yönde olmasına rağmen farklı farklı yönlere gitti. Bu videodan da anlaşılıyor ki mesaisi biten işçiler evlerine gitmek üzere otobüslerle farklı yönlere gidiyorlar. Kiralık vekil kendi yalanlarını bizzat kendisinin çektiği video ile yalanladı.  Toplama ve zorlama bir mitingin asıl örneği olan Balıkesir’de çekilen videolarla birlikte birçok kişinin şehir dışından kalabalık gözükmek için Balıkesir’e getirildiği öğrenildi.  Toplama ve zorlama mitingi yapan CHP’ye Cevabı ise Kayseri Halkı 70 binden fazla katılım ile vermiştir.

Teşekkürler Kayseri”

PAYLAŞ
GÖNDER
İYİ Partili Kazım Yücel, Suriyeli sığınmacılara yapılacak sosyal yardımı eleştirdi Devlet Bahçeli, "Doğu Türkistan Davası Emin Ellerde" Bahçeli “Geleceğiniz varsa göreceğiniz de var” “YANDAŞ MÜTEAHHİT KURTULDU OLAN ÇOCUKLARA OLDU” Necmettin Apaydın İYİ Parti’den ihraç edildi Özdemir’den anket yorumu: ‘MHP anket yaptırmıyor, cevabı halk verecek’ İYİ PARTİLİ KAZIM YÜCEL'DEN BELEDİYELERE TEPKİ: YANGINDAN MAL MI KAÇIRIYORSUNUZ? Sarıoğlan Belediye Başkanı Bekir Ayyıldırım’dan Çetin Arık’ın iddialarına cevap MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ, PAZAR GÜNÜ KAYSERİ’DE ARIK; “BELEDİYE BORÇLU ÇOCUKLARIN GELECEĞİ HACİZLİ” İYİ Partili Yücel: “Belediye borçlarını 2-3 yıldır ödemiyor” BAŞKAN İNCETOPRAK, 12 EYLÜL’Ü UNUTMADI YRP’li Doğan Bekin Kayseri’ye geldi CHP’li Çetin Arık temeli atılıp unutulan okula dikkat çekti DEVA'dan Mevsimlik Tarım İşçilerine Ziyaret MHP’li Baki Ersoy’dan İYİ Parti’ye sert cevap MHP'Lİ ÖZDEMİR'DEN SOYER'E TEPKİ: "9 EYLÜL BİR BARIŞ DEĞİL" Başkan İncetoprak’tan 6’lı masaya sert tepki: Yazıklar olsun! MHP’den 6’lı masaya ‘açlık edebiyatı’ göndermesi Vekil Ersoy’dan CHP ve İYİ Parti’ye Kayseri’de miting çıkışı YRP Kayseri’de istifa Gelecek Partisi ‘yolsuzluk iddiaları’ gündemiyle toplandı Özhaseki: Vatandaşımızın teveccühü Erdoğan ve AK Parti’den yana Abdullah Gül: Kılıçdaroğlu'nun kazanma şansı yok Özhaseki, Arık’a İkinci Kez Tazminat Davası Açtı
×